2024. Május 29. - 01:50:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725079 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. December 24. - 19:28:14
Válasz #1155
Nem elérhető

zotja


Ki edzett ma?Volt valaki olyan elvetemült mint én?Egy váll-csukja edzést lenyomtam ma.Bűntudatom volt a negyedik marhapöri után. /7% =/+'

Én szívesen edzettem volna, csak 30-35kg innen a legközelebbi terem, ~1 óra buszozás, oda vissza 2 óra, plusz gyalogolni is kell egy 20-20 percet, szóval inkább kimaradt. Na meg pihenni is kell, mondjuk múlthetet végig pihentem, meg ezen a héten is csak egyet edzettem, de jövő héten újra neki állunk, kicsit powerkedni.  ;D
Szószerint hiányzik a mi kis termünk. Jó volt edzeni nagy meg felszerelt teremben, ahol minden van, ami csak kell. Csigás gépek, összeszerelt kézi súlyok, kardió gépek. De valahogy nem az én világom az hogy rádióra edzek. Meg nagy tömeg van, aztán ha egy halk nyögés ki csúszik a számon az utolsó ismétlésen, akkor kinéznek a teremből. Gyakorlat közben ha eltorzul a fejed, akkor behúzzák a nyakukat és úgy fordulnak el kb. Engem az ilyen zavar, a mi termünkben aztán sz@rnak az ilyenbe bele, nem nyavalyog senki, öltöző-tusoló nincs. A padok közt átöltözünk és csók. Üvölt a rock zene, ha ordítasz gyakorlat közben, azzal sem foglalkoznak.  ;D 

kilógramm?

 !+"% !+"% Úgy látszik nagyon az edzésen jár az eszem.  ;D

váltsd át SI-be  ;D ;D ;D


2009. December 24. - 19:30:16
Válasz #1156
Nem elérhető

Szandi


Megnyugodtam! :-}
Egy jó hátedzést nem hagynék ki holmi december 24. miatt. Na meg a futást. ***))
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. December 24. - 19:31:57
Válasz #1157
Nem elérhető

H. Laci


Ki edzett ma?Volt valaki olyan elvetemült mint én?Egy váll-csukja edzést lenyomtam ma.Bűntudatom volt a negyedik marhapöri után. /7% =/+'

Én szívesen edzettem volna, csak 30-35kg innen a legközelebbi terem, ~1 óra buszozás, oda vissza 2 óra, plusz gyalogolni is kell egy 20-20 percet, szóval inkább kimaradt. Na meg pihenni is kell, mondjuk múlthetet végig pihentem, meg ezen a héten is csak egyet edzettem, de jövő héten újra neki állunk, kicsit powerkedni.  ;D
Szószerint hiányzik a mi kis termünk. Jó volt edzeni nagy meg felszerelt teremben, ahol minden van, ami csak kell. Csigás gépek, összeszerelt kézi súlyok, kardió gépek. De valahogy nem az én világom az hogy rádióra edzek. Meg nagy tömeg van, aztán ha egy halk nyögés ki csúszik a számon az utolsó ismétlésen, akkor kinéznek a teremből. Gyakorlat közben ha eltorzul a fejed, akkor behúzzák a nyakukat és úgy fordulnak el kb. Engem az ilyen zavar, a mi termünkben aztán sz@rnak az ilyenbe bele, nem nyavalyog senki, öltöző-tusoló nincs. A padok közt átöltözünk és csók. Üvölt a rock zene, ha ordítasz gyakorlat közben, azzal sem foglalkoznak.  ;D 

kilógramm?

 !+"% !+"% Úgy látszik nagyon az edzésen jár az eszem.  ;D

váltsd át SI-be  ;D ;D ;D



A kilógramm az SI mértékegység, de a kilóméter az nem, szóval 30km az 30.000 méter.
Autószerelőnek tanulok.  ;D

2009. December 24. - 19:36:00
Válasz #1158
Nem elérhető

Gabe


A kilOméter is SI mértékegység, csak nem ALAPegység, hanem egy prefixummal ellátott mértékegység!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 24. - 19:40:35
Válasz #1159
Nem elérhető

H. Laci


Minekünk úgy tanították hogy az SI mértékegységek a méter,kilogramm,másodperc,amper,kelvin,mól,kandela. És ezekből származtatjuk a többit, amik szintén SI mértékegységek. De az első mondatban felsoroltakat vesszük alapul. 

(Vagyis mos ugyanazt elmondtam amit te, és az első válaszom tényleg hibás  ****:))) ****:)))  )

2009. December 24. - 19:56:19
Válasz #1160
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nyakunkon az ünnepek, beigli, töltött káposzta stb...
Ki mennyire engedi el magát ilyenkor?
Én speciel most 3 hét pihit tartok edzés terén, úgy érzem kell ez most nekem, már nagyon kimerült voltam.
Kaja totál szemét...mert megérdemlem.  :D
Januárban viszont kipihenten, újult erővel csapok oda.  ;D

Még holnap edzés, és lezárul az év, már csak jövőre megyek edzeni. Kaja természetesen MINDEN jöhet  /7% Nálam már a forma nem tud elmenni szóval mindegy  :violinplay3:

Na, akkor vagyuk így páran. Már majdnem elszégyelltem magam, hogy mindenki nyomja...én meg lazázok.  ;D

Akkor kérem sok szeretettel én is beszállok a kötelező pihenősök táborába. ;D Alapjáraton is laza most az edzés,de asszem 1 hét pihi nekem is lesz. Valahogy nemolyan a koncentráció...majd januárban koncentrálok.   ;D ****:)))))) @-o

....addig meg drog,szex,rákkennroll!!! @:-) ;D

2009. December 24. - 20:13:25
Válasz #1161
Nem elérhető

Cressler


Nem kell itt szerénykedni, elég komoly, emberes súlyok ezek!  ****:))))))
Ferdepadot hány °-on nyomod?
szemre kb 35-40
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. December 25. - 05:44:05
Válasz #1162
Nem elérhető

Kris


Jaj! Én mindig azt csalom el!

Megnyugodtam! :-}
Egy jó hátedzést nem hagynék ki holmi december 24. miatt. Na meg a futást. ***))

2009. December 26. - 14:17:57
Válasz #1163
Nem elérhető

God Vazzeg


Érdekes kérdésem lenne, valószínűleg az tud válaszolni aki régebb óta edz már:

A jobb karom karhajlata fáj, (tehát nem a könyököm, hanem elöl) és csak akkor fáj jobbára ha kinyújtom a karom  ????... Olyan mintha az alkarom felső része sugározna ide, de mégse.. Az szinte biztos hogy túledzés következménye, de mit tudok ezzel csinálnoi, azon kívül hogy megpróbálom nem terhelni? Minden nyomó mozdulatnál fáj, fekvenyomásnál főleg.

Vélemény?  :-}

2009. December 26. - 15:34:39
Válasz #1164
Nem elérhető

Yeti


Jó a kérdés. Párszor nálam is előfordult. Bár tudnék segíteni. Sokszor a vénámat éreztem, mintha el akarna durranni. Arra is gyanakodtam, hogy talán a vénámmal nincs rendben valami. De egy jó ideje már nem fordult elő.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. December 26. - 18:31:11
Válasz #1165
Nem elérhető

Gabe


Én is éreztem már! Valószínűleg bicepsz túledzés és/vagy bicepsz edzése előtti nem megfelelő bemelegítés következménye!
Nekem is hetekig tartott, mire elmúlt! Mióta kevesebbet edzek bicepszre (max. 10-12sorozat) és rendesen bemelegítek előtte, azóta nincs ilyen gondom!
Sokan egy másik izommal edzik a bicepszet, és úgy gondolják 2. edzett izomként már nem kell annyira bemelegíteni, pedig de!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 26. - 18:58:45
Válasz #1166
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is éreztem már! Valószínűleg bicepsz túledzés és/vagy bicepsz edzése előtti nem megfelelő bemelegítés következménye!
Nekem is hetekig tartott, mire elmúlt! Mióta kevesebbet edzek bicepszre (max. 10-12sorozat) és rendesen bemelegítek előtte, azóta nincs ilyen gondom!
Sokan egy másik izommal edzik a bicepszet, és úgy gondolják 2. edzett izomként már nem kell annyira bemelegíteni, pedig de!

Igen, azután jelentkezett a fájdalom (jópár nappal) amikor írtam hogy rohadt jót karoztam, mert kirepedt mindkét bicepszem  :-} Na mindegy, kart visszaveszem, remélem most a másfél hét pihi alatt javul majd, és januárban nem fog hátráltatni az eriszdelahajamat edzésben  :D

2009. December 26. - 19:00:41
Válasz #1167
Nem elérhető

Gabe


Nekem edzéssel jött rendbe több hét alatt, edzés nélkül biztos gyorsabban fog menni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 26. - 19:03:09
Válasz #1168
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem edzéssel jött rendbe több hét alatt, edzés nélkül biztos gyorsabban fog menni!

Mindegy, megszokja és kész. Nincs választása  :-}

2009. December 26. - 19:04:50
Válasz #1169
Nem elérhető

Kicsibors


Nekem edzéssel jött rendbe több hét alatt, edzés nélkül biztos gyorsabban fog menni!

Mindegy, megszokja és kész. Nincs választása  :-}

 @:-)