2024. Május 29. - 02:00:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725082 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Március 04. - 14:57:27
Válasz #2160
Nem elérhető

Maszat


;D

Na valaki vmit???Elképzelhető???




hát esetleg akkor ha arra a 7végére már előre le van foglalva a hely ahol meg akarják rendezni, viszont nem akarták előrrébb hozni vagy tolni.

Bár ez azért hülyeség mert 1 ilyen verseny megrendezéséhez pár nappal elötte már készülnek.

Érdekes.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 04. - 14:57:56
Válasz #2161
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
;D

Na valaki vmit???Elképzelhető???




Talán Szterejó majd tud valamit mondani ez ügyben, ő van otthon verseny dátumokban.

2010. Március 04. - 14:59:42
Válasz #2162
Nem elérhető

Szabi


;D

Na valaki vmit???Elképzelhető???




Talán Szterejó majd tud valamit mondani ez ügyben, ő van otthon verseny dátumokban.

Várunk Sztereó ;D
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Március 04. - 15:19:38
Válasz #2163
Nem elérhető

nede28


igazábol lénárdnak csak a háta volt jobb de mindenbe szerintem megverte a Csorbai Ádám főleg lábba. De akkor nem tudom mért a Lénárd nyert olvastam olyanokat is hogy rosszul volt az ádám és csak azért. de szerintem ez nem elég ok arra hogy ő nyerjen.

2010. Március 04. - 19:20:52
Válasz #2164
Nem elérhető

Szabi


Igen Ádám a döntőre nem tudott kimenni,de kérdezd meg őt itt a fórumon biztos elmondja...
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Március 04. - 20:53:30
Válasz #2165
Nem elérhető

Pity


Mai váll (bemelgítés után)
Vállbólnyomás 1kezesekkel 3x20-15-12
Oldalemelés oldaltfekve     3x12-10-10
Oldalemelés ülve              3x8-8-8,7-7-7,7-7-7  (csökkenő sorozatok)
VÁllbólnyomógép              3x20
Előreemelés                     3x10
Vállvonogatás                  3x12

Hátsóváll most kimarad mivel tegnap hátaztam... erre nem is számoltam :-\
Vélemény? mmint az edzésről? mit változtatnátok? esetleg tipp?
köszee ;D ;D

Szerintem ez sok vallra,egy az h kis izomcsoport is...En azelott csinaltam 2 nyomast es nem fejlodott jobban sot,most meg 1 is untig eleg.Vannak a forumon akiknek nyomas nelkul hatalmas valluk van... ;)
megcsináltam hát durva volt... ;D De azért tetszett!
kiknek?:D nekem szélességre kéne mégjobban rádobnom egy lapáttal aki tud jó tippeket esetleg módszereket azt megoszthatja itt és most! ;D

2010. Március 04. - 21:27:13
Válasz #2166
Nem elérhető

Szabi


Lenne egy kérdésem hozzátok fórumozókhoz:

Kerestem a 2010-es testépítő versenynaptárat és rá ia találtam,de olyan elképzelhető, hogy a Superbody rendezése Hétfői napon legyen?
Tudom addig még úgyis ezerszer változhat de nekem ez furcsa...


a link moderálva.

Ha tudtok valamit írjatok hozzá pár sort!
Köszi

Sztereó!
Azt mondják te tudsz mindent ;D
nos?
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Március 04. - 21:37:09
Válasz #2167
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Lenne egy kérdésem hozzátok fórumozókhoz:

Kerestem a 2010-es testépítő versenynaptárat és rá ia találtam,de olyan elképzelhető, hogy a Superbody rendezése Hétfői napon legyen?
Tudom addig még úgyis ezerszer változhat de nekem ez furcsa...


a link moderálva.

Ha tudtok valamit írjatok hozzá pár sort!
Köszi

Sztereó!
Azt mondják te tudsz mindent ;D
nos?

 ;D Kizárt dolog hogy hétköznap!!!! Elírás!

2010. Március 04. - 21:39:05
Válasz #2168
Nem elérhető

Szabi


Lenne egy kérdésem hozzátok fórumozókhoz:

Kerestem a 2010-es testépítő versenynaptárat és rá ia találtam,de olyan elképzelhető, hogy a Superbody rendezése Hétfői napon legyen?
Tudom addig még úgyis ezerszer változhat de nekem ez furcsa...


a link moderálva.

Ha tudtok valamit írjatok hozzá pár sort!
Köszi

Sztereó!
Azt mondják te tudsz mindent ;D
nos?

 ;D Kizárt dolog hogy hétköznap!!!! Elírás!

Köszi egész nap ezen izgultam ;D ;D ;D
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Március 04. - 21:41:40
Válasz #2169
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
igazábol lénárdnak csak a háta volt jobb de mindenbe szerintem megverte a Csorbai Ádám főleg lábba. De akkor nem tudom mért a Lénárd nyert olvastam olyanokat is hogy rosszul volt az ádám és csak azért. de szerintem ez nem elég ok arra hogy ő nyerjen.

Ádám nem nyertesként állt a színpadon,hanem egy szenvedő alanya volt a csúcsforma időzítésének. Abban a pillanatban Lajos volt a győztes a színpadon. Ádám Fitparádés formájával megfogta volna Lajost. Fizikálisan Ádám verhetetlen volt (egy darabig),mentálisan és színpadi viselkedésben viszont Lajos mögé került az SB-n. Ez van.

2010. Március 04. - 23:57:07
Válasz #2170
Nem elérhető

Maszat


Ha jól tudom le is írta itt,h alig tudta fogni a pózokat, annyira rosszul volt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 05. - 00:25:26
Válasz #2171
Nem elérhető

NM


Sziasztok, jól gondolom, hogy a szteroidok utóhatása felerősítheti / újra felszínre hozhatja egy már gyakorlatilag gyógyult pánikbetegség tüneteit?
Gondolok itt a kortizol szintre pl...  :-\

Ezt a kérdésem még megfejelném egy újabbal is, háta Efitmaster vagy egy guru idetéved és szán rám időt...
Tehát : a régóta inaktív pánikbetegségem egy kúra után jött elő, ami alatt végig májvédőt (Legalont) szedtem. Eddig ez így ok. Ma a doki fölírt egy antidepresszánst ami ha jól sejtem szintén a májat bombázza és majd' egy évig kell szednem. Mit tegyek? Legalon menjen mellé?
A kúra egy "sima" stanozolol volt, de mivel szemes...
Amit tudni kell nem fogyasztok alkoholt sem drogokat. A májam tehát nem volt terhelve a kúra előtt.
Aki tanácsot tud adni, meghívom valamire.

2010. Március 05. - 00:34:16
Válasz #2172
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok, jól gondolom, hogy a szteroidok utóhatása felerősítheti / újra felszínre hozhatja egy már gyakorlatilag gyógyult pánikbetegség tüneteit?
Gondolok itt a kortizol szintre pl...  :-\

Ezt a kérdésem még megfejelném egy újabbal is, háta Efitmaster vagy egy guru idetéved és szán rám időt...
Tehát : a régóta inaktív pánikbetegségem egy kúra után jött elő, ami alatt végig májvédőt (Legalont) szedtem. Eddig ez így ok. Ma a doki fölírt egy antidepresszánst ami ha jól sejtem szintén a májat bombázza és majd' egy évig kell szednem. Mit tegyek? Legalon menjen mellé?
A kúra egy "sima" stanozolol volt, de mivel szemes...
Amit tudni kell nem fogyasztok alkoholt sem drogokat. A májam tehát nem volt terhelve a kúra előtt.
Aki tanácsot tud adni, meghívom valamire.

érdekes dolog ez a pánikbetegség.

Nem érzel erőt Magadban,h gyógyszer nélkül felülkerekedjél??
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 05. - 01:51:39
Válasz #2173
Nem elérhető

Alex46


Sziasztok, jól gondolom, hogy a szteroidok utóhatása felerősítheti / újra felszínre hozhatja egy már gyakorlatilag gyógyult pánikbetegség tüneteit?
Gondolok itt a kortizol szintre pl...  :-\

Ezt a kérdésem még megfejelném egy újabbal is, háta Efitmaster vagy egy guru idetéved és szán rám időt...
Tehát : a régóta inaktív pánikbetegségem egy kúra után jött elő, ami alatt végig májvédőt (Legalont) szedtem. Eddig ez így ok. Ma a doki fölírt egy antidepresszánst ami ha jól sejtem szintén a májat bombázza és majd' egy évig kell szednem. Mit tegyek? Legalon menjen mellé?
A kúra egy "sima" stanozolol volt, de mivel szemes...
Amit tudni kell nem fogyasztok alkoholt sem drogokat. A májam tehát nem volt terhelve a kúra előtt.
Aki tanácsot tud adni, meghívom valamire.

Én biztos nemszedném, és nem a májamat félteném.

2010. Március 05. - 02:14:50
Válasz #2174
Nem elérhető

Maszat


Én kiváltanám és jó pénzért eladnám inkább!

1x volt valakivel fórumon 1 nagyobb vitám a pánikbetegségröl, ugyhogy itt nem megyek bele.

Röviden annyit,h szerintem semmit nem tud nyujtani az az antidepresszáns a dolog kezelésében, max elnyom, ami a figyelmedet is elvonja.Ezt próbáld meg inkább magad kezelni.És ez csak 1 jótanács. ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26