2024. Május 23. - 10:20:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: trobert2 2010 tömegelés  (Megtekintve 153475 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Szeptember 02. - 20:15:03
Válasz #165
Nem elérhető

trobert2


Véget ért a mai hát edzés,elég jól sikerült ahoz képest hogy picit feszít a jobb combom a tegnapi szuritól!


bemelegítésnek húzősukodás 3*8

mellhez húzás széles fogással 1*10 60kg
1*8 80kg
1*6 100kg
2*4 110kg

evezés 1*10
1*8
3*6

mellhez húzás szűk fogással

1*10
4* 8

fűrész egykezessel 3*8 45 kg

edzés végén csináltam egy képet a hátamról,a pózolásnál még mindég nem tartok még nem tanultam meg hogyan is kell de idővel azt is el fogom kezdeni,addig marad a tanyapóz:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 20:17:28
Válasz #166
Nem elérhető

Jordan


Te zokniban edzel, vagy csak levetted egy foto erejeig?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Szeptember 02. - 20:20:07
Válasz #167
Nem elérhető

trobert2


Itt már félig öltözésben voltam!!!!amúgy szoktam úgy is,papucsba is engem különösebben nem akadályoz ugyan olyan az edzés akármibe edzek!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 20:23:10
Válasz #168
Nem elérhető

Szabi


Itt már félig öltözésben voltam!!!!amúgy szoktam úgy is,papucsba is engem különösebben nem akadályoz ugyan olyan az edzés akármibe edzek!!

Gratulálok!
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Szeptember 02. - 20:23:52
Válasz #169
Nem elérhető

szv


Itt már félig öltözésben voltam!!!!amúgy szoktam úgy is,papucsba is engem különösebben nem akadályoz ugyan olyan az edzés akármibe edzek!!

 ***))))

2010. Szeptember 02. - 20:24:03
Válasz #170
Nem elérhető

Jordan


Itt már félig öltözésben voltam!!!!amúgy szoktam úgy is,papucsba is engem különösebben nem akadályoz ugyan olyan az edzés akármibe edzek!!

Okok. En mar oreg vagyok, nekem nem megy a cipo nelkul.  ;) :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Szeptember 02. - 20:24:30
Válasz #171
Nem elérhető

Gabe


 !+"%
Szerintem a papucsot hanyagold mindenképp, pláne nagyobb súlyok használatánál esélyes, hogy kimegy a bokád, amellett, hogy instabil is vagy, de majd észreveszed.
Érdekes, hogy én mellben ezekhez a súlyokhoz sehol sem vagyok, hátban viszont ezek nekem nem valami nagy súlyok.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Szeptember 02. - 20:28:21
Válasz #172
Nem elérhető

trobert2


Mikor pesten edzettem akkor letolást csináltam tricepszre 100kg volt a max a gépen és simán ment vele kb annyi volt mint nálunk a 50,a mi gépünkön a 60 kg letolás az már nagyon emberes!nem tudom hogy ennek mi az oka de ahány féle gép annyi féle súly érzet!Nálunk ez hátra 110 kg már nagyon soknak számít!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 20:29:51
Válasz #173
Nem elérhető

trobert2


Ja amúgy fogok videókat is csinálni,a kételkedők kedvéért és még azért hogy megnézzem hogy is festek videón:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 20:36:59
Válasz #174
Nem elérhető

Gabe


Ez egyszerű fizika. ;D
Vannak gépek, ahol dupla csiga van és egy fix, rögzített ponton van a kötél vége, ezáltal te csak a fele súlyt mozgatod.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Szeptember 02. - 20:37:10
Válasz #175
Nem elérhető

trobert2


Van egy videóm olyan nyár eleje fele készülhetett vagy nem tudom pontosan mikor,ott ha jól emlékszem 180-190 lehetett fent edzés végén nyomtam,ha gondolod feltölthetem!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 20:39:12
Válasz #176
Nem elérhető

trobert2


Na látod az lehet,csak nem ezen az ezer éves gépen mert a többi géphez képest ezen sokkal nehezebbnek tűnik a súly!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 20:56:58
Válasz #177
Nem elérhető

Pötty


Ezt igazolom én is mikor VD-40 el kell a francia rúdról leszedni a sújt olyan mai cuccok vannak :S:D Az elszántság a fontos és megoldható minden .

2010. Szeptember 02. - 20:59:24
Válasz #178
Nem elérhető

trobert2


Így nap Pötyi,Na nyiss már te is egy edzésnaplókat:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 21:10:46
Válasz #179
Nem elérhető

Pötty


ááá még nem tudom csináljak-e meg van egyáltalán értelme feltölteni képeket kinézi meg  Elfogadom a kiritikákat meg szívesen hallgatom  de a bunkókhoz nincs kedvem !