2024. Június 05. - 02:55:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 260472 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Július 28. - 21:18:56
Válasz #105
Nem elérhető

fLeSs


Udv!
Zsiregetes alatt hasznalok spiopentet,40mcg 100db tabletta per muanyag bottleba, dragon INC gyartja latott mar valaki ilyet?(2.hetbe tartok)  d:)
a kerdesem vegulis az lenne, hogy dobaljam melle a tight nevu zsrigetot ami stimulans/termogen mint picit spiro ...
reggel 1spiro delutan 4kor masik spiro, tightot hova tegyem monnyuk delre? vagy nyomjam nyugodtan reggeli spiro adag melle ?:-/
elore thx

Vmelyik topik elejefelé én is rákérdeztem erre (talán vmelyik szteroidosban), de érdemi választ nem kaptam, csak azt, hogy vegyek spirót...  ˝=/
Én holnap kezdem el szedni.
Sztem ne szedjél mellé másik zsírégetőt, a szívet ez is eléggé basztatja, legalábbis nekem szokta. Amúgy a napi spiróadag mehet egybe, a felezési ideje asszem 36 óra (másfél nap körül van). Az efit szokás több részletben szedni. De ha nagyon akarsz mellé tightot, akkor sztem reggel szedd a spirót, és kora du. a tightot, abban csak a koffein pörgető.

2007. Július 28. - 23:10:57
Válasz #106
Nem elérhető

zen



Udv!
Zsiregetes alatt hasznalok spiopentet,40mcg 100db tabletta per muanyag bottleba, dragon INC gyartja latott mar valaki ilyet?(2.hetbe tartok)  d:)
a kerdesem vegulis az lenne, hogy dobaljam melle a tight nevu zsrigetot ami stimulans/termogen mint picit spiro ...
reggel 1spiro delutan 4kor masik spiro, tightot hova tegyem monnyuk delre? vagy nyomjam nyugodtan reggeli spiro adag melle ?:-/
elore thx

[/quote] Vmelyik topik elejefelé én is rákérdeztem erre (talán vmelyik szteroidosban), de érdemi választ nem kaptam, csak azt, hogy vegyek spirót...  ˝=/
Én holnap kezdem el szedni. :-/-
Sztem ne szedjél mellé másik zsírégetőt, a szívet ez is eléggé basztatja, legalábbis nekem szokta. Amúgy a napi spiróadag mehet egybe, a felezési ideje asszem 36 óra (másfél nap körül van). Az efit szokás több részletben szedni. De ha nagyon akarsz mellé tightot, akkor sztem reggel szedd a spirót, és kora du. a tightot, abban csak a koffein pörgető.
[/quote]

hu nagyon koszi a valaszt :)
mivel eddig tightot magaba toltam es az is baszta a vernyomasomat nem picit...
most spiro vernyomast nem, de fejfajast, remegest :)
na majd ha 5dik het utan nem megy mar a zsiregetes  akkor bevetem a csoda kombot spiro+tight=remeges,fejfajas,vernyomas ingadozas  :-/-

2007. Július 29. - 07:57:15
Válasz #107
Nem elérhető

God Vazzeg


Remélem zen a diétát tartod, mert anélkül az egész csak pics@füst  8-)

2007. Július 29. - 09:56:48
Válasz #108
Nem elérhető

Skorpió


mivel eddig tightot magaba toltam es az is baszta a vernyomasomat nem picit...
most spiro vernyomast nem, de fejfajast, remegest :)
na majd ha 5dik het utan nem megy mar a zsiregetes  akkor bevetem a csoda kombot spiro+tight=remeges,fejfajas,vernyomas ingadozas  :-/-

Te élvezed, ha szenvedsz?
Szedj 500-1000mg L-Tyrosine-t és 60mg Ginkgo Biloba-t (alkalmanként) és nem fog fájni a fejed.

2007. Július 29. - 12:36:08
Válasz #109
Nem elérhető

fLeSs


mivel eddig tightot magaba toltam es az is baszta a vernyomasomat nem picit...
most spiro vernyomast nem, de fejfajast, remegest :)
na majd ha 5dik het utan nem megy mar a zsiregetes  akkor bevetem a csoda kombot spiro+tight=remeges,fejfajas,vernyomas ingadozas  :-/-

Te élvezed, ha szenvedsz?
Szedj 500-1000mg L-Tyrosine-t és 60mg Ginkgo Biloba-t (alkalmanként) és nem fog fájni a fejed.
fejfájásra nekem is a tirozin jött be. a gingko biloba nálam nem ért semmit.
görcsölésre meg jó a taurin.

2007. Július 29. - 15:07:16
Válasz #110
Nem elérhető

zen


7:00
-10 g glutamin
7:10
-Kardió edzés 1 ora
8:10
-2kanal lenmagolaj
-1.etkezes :70g zab+ 40g protein
10:10
-2.etkezes:54gramm rizs,140g csirke
12:10
-3.etkezes 54gramm rizs, 140g csirke
14:10
-4etkezes 54gramm rizs, 140g csirke
15:10
-20gramm feherje
15:30
-edzes
17:00
-40gramm feherje+10glutamin
18:30
-5etkezes 54gramm rizs, 140g csirke
20:30
-6etkezes 100g brokkoli, 140g csirke
21:30
30gramm milkandegg-2kanal legmagolaj+10g glutamin
ALVAS  :D

nesze, ez a finom program van, velemeny?
egyebkent,  500grammos fagyasztott halat csinalok tefal edenybe, sajat levebe.. DE 500grammbol, mire kesz lesz lesz vagy kemeny 200   :o
igy mar a hal is ugyanannyiba jon ki kb mint a csirke, vagy en csinalok valamit rosszul? <:-)

2007. Július 29. - 22:43:57
Válasz #111
Nem elérhető

ViCtor


7:00
-10 g glutamin
7:10
-Kardió edzés 1 ora
8:10
-2kanal lenmagolaj
-1.etkezes :70g zab+ 40g protein
10:10
-2.etkezes:54gramm rizs,140g csirke
12:10
-3.etkezes 54gramm rizs, 140g csirke
14:10
-4etkezes 54gramm rizs, 140g csirke
15:10
-20gramm feherje
15:30
-edzes
17:00
-40gramm feherje+10glutamin
18:30
-5etkezes 54gramm rizs, 140g csirke
20:30
-6etkezes 100g brokkoli, 140g csirke
21:30
30gramm milkandegg-2kanal legmagolaj+10g glutamin
ALVAS  :D

nesze, ez a finom program van, velemeny?
egyebkent,  500grammos fagyasztott halat csinalok tefal edenybe, sajat levebe.. DE 500grammbol, mire kesz lesz lesz vagy kemeny 200   :o
igy mar a hal is ugyanannyiba jon ki kb mint a csirke, vagy en csinalok valamit rosszul? <:-)


Hi, mit csinálsz a hallal? TeszkóCápa? Hal az jó dolog, több,mint jó!
1 óra kardiód miből áll? Véleményem szerint ez úgyis intenzitástól függ. Én fél óránál többett nem terhelém a szívem, testem, az is elég, sőt. De ,ha van egy kivitelezett programod, akkor lehet az bármennyi idő. Javaslom a fél óra halált és negyed óra hast, a maradék 15 perc meg zuhany és irány haza.
Mivel délután látom, van egy edzésed is, gondolom súlyzós, kemény, így javaslom hosszabbtávon ezt a max, fél órás kardiót reggel. Úgyis éhgyomorra mész, már az is kardió,,hogy lemész a terembe gyalog*.
A glutamint meg a duplájára emelném min. minden egyes adagolásodnál. Sőt/vagy kardió közben az italba is keverném.
A vázlatod nem is rossz. Hajrá!


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Július 30. - 00:26:49
Válasz #112
Nem elérhető

zen



[/quote]


Hi, mit csinálsz a hallal? TeszkóCápa? Hal az jó dolog, több,mint jó!
1 óra kardiód miből áll? Véleményem szerint ez úgyis intenzitástól függ. Én fél óránál többett nem terhelém a szívem, testem, az is elég, sőt. De ,ha van egy kivitelezett programod, akkor lehet az bármennyi idő. Javaslom a fél óra halált és negyed óra hast, a maradék 15 perc meg zuhany és irány haza.
Mivel délután látom, van egy edzésed is, gondolom súlyzós, kemény, így javaslom hosszabbtávon ezt a max, fél órás kardiót reggel. Úgyis éhgyomorra mész, már az is kardió,,hogy lemész a terembe gyalog*.
A glutamint meg a duplájára emelném min. minden egyes adagolásodnál. Sőt/vagy kardió közben az italba is keverném.
A vázlatod nem is rossz. Hajrá!



[/quote]
halat megeszem :)
egyebkent tefal serpenyobe benyomom ozt amennyi vizet kienged a serpenyobe azzal parolom, a vegen max fedo nelkul kicsit kiszaritom :D.
ja eltaltad ma vettem ilyen tescos tengeri harcsa filet 4kgot 2etkezesig birtam, hangsulyozom HIPO SZAGA/IZE van eszmeletlen szar.. mintha hipoval foztel volna, elejen szagoltam a zacsit hatha tescoba a fagyasztot azzal takaritottak es befolyt.. a vegen osszeset kibontottam es mindegyiknel ereztem, vegul a kutyake lett ... senkinek sem ajanlom. sima tengeri tonhal filek viszont jok. inkabb aerob sijjgepezek az van itthon... 45perc amiket szoktam.. monnyuk erdekes 28perc utan tudom csak 120-130fele vinni a pulzusomat, pedig rendesen nyomom, lehet tul jo eronleti allapotba vagyok :D.. de izzadok,meg ugy nezem hagy kilojoulet egetek 1600-1700, szoval elvagyok vele :)
ja Glutamint duplajara emelned, akkor monnya valami very olcso glutamint, es megemelem :)

2007. Július 30. - 11:12:31
Válasz #113
Nem elérhető

Riper


nyilván aerob edzést végez, ami folyamatos, alacsony intenzitás
Leave no doubt

2007. Augusztus 01. - 10:39:46
Válasz #114
Nem elérhető

hopika


Szaisztok!
Új vagyok a fórumban-így üdvözlök mindenkit!

Kis segítség,vagy inkább kérdés:

A felállás a következő:Nem ma kezdtem az edzést 94-01 között toltam komolyabban(na jó közepesen komolyan),de a második szív-klinikás esetem után abbahagytam a komolyabb edzést (sajnos). Az utolsó "pucolásomnál 73,5Kg-ra mentem le 105-ről és az már elég korrekt volt (173cm).
Az "edzésmentességnek" és az irodai munkának köszönhetően sikeresen felküzdöttem magam 114kg-ra mostanra,így elkezdtem újra az edzést-mindenképp 96-100-ig le kellene mennem.
Nincsenek már komoly terveim az edzéssel,de nem akarok teljesen eltunyulni-rossz ilyenkor nézegetni a régi fényképeket.
A kérdésem a kiegészítőkre vonatkozna,mivel ezek is változtak valamellyest a kihagyott 5-6 év alatt.
Jelenleg (2-3 hete) a diéta mellett chromium picolinate-ot,ginseng-et,Reformot,CLA-t,multivitamint és MagneB6-ot(az agyam miatt ;D).A diétát egyelőre terméyzetes táplálékból oldom meg.
Most sikerült hozzájutnom Redline(VPX) 120-hoz és Hydroxycut Carb-hoz kedvezméynes áron (2-2doboz).Ezekről kellene a véleméynetek,ha lehet.Hydroxycutot(az eredetit) szedtem még 2001-ben kint az USA-ban,de ezt a Carb változatot nem ismerem-nevéből következtetve talán a CH-t bombázza még pluszban.
Várom válaszotokat,üdv
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Augusztus 01. - 15:35:42
Válasz #115
Nem elérhető

hopika


Ha lehet leginkább efitmaster tanácsait várnám,de akinek van tapasztalata az említett termékekkel az is ossza meg velem!
Köszönöm!
Üdv
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Augusztus 01. - 21:32:06
Válasz #116
Nem elérhető

T3quila


Egy olyan kérdésem lenne,hogy 2 különböző zsírégetőt lehet egyszerre szedni? Konkrétan, arra gondolok, hogy Carni-FX edzés előtt és a nap folyamán meg CLA.

2007. Augusztus 02. - 08:22:58
Válasz #117
Nem elérhető

ViCtor


Egy olyan kérdésem lenne,hogy 2 különböző zsírégetőt lehet egyszerre szedni? Konkrétan, arra gondolok, hogy Carni-FX edzés előtt és a nap folyamán meg CLA.

..konkrétan ne gondolj a ......re, itt felejtős, minőségbe&tudásban egyaránt,nomeg más miatt is  :) Válassz minőségi cuccokat, vagy csak egyszerűen diétázz ezek nélkül és mozogj többett.  /:-)
Másrészt meg elvileg működik vagy működne szerintem 2 fajta zsírégető együtt. Csak kérdés,hogy bírja-e a gyomrod. Igazából, rövid idő alatt nehéz gyors eredményeket elérni, még akkor is,ha több cuccot használsz egyszerre. A Stackelés az jó dolog, de 2 vagy több zsírégető már hardcore. Nem biztos,hogy erre van szükséged. Vagy egy fajtából növeld az adagot, még az is jobb, de ez már gyomorfüggő is. Néha mentálisan is ki tud ütni rendesen és akkor sehol sem vagy. A zsírégetők 20-30%ban segítenek és gyorsítják fel a folymatot. Az igazi erőpróba pedig az edzés és a diétázás. Ezek teszik ki a nagyobb hányadát.
Persze, érdemes használni jó zsírégetőket, méghozzá azért jókat, mert ha tré-t használsz,akkor eredményeket látva úgy befordúlsz,hogy a duplapalacsinata lángoshoz fogsz nyúlni edzés helyett. Most vicc nélkül.
Olvass utána, kérdezz többett egy-egy cuccról, hátha van olyan ,aki tesztelte, használja vagy tud vmi okosat. Én azt mondom,hogy a minőség az pénz és nem is mindegy ,hogy mit oralizálsz be.
Itt nézz körül,itt mindent megtalálsz:
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=4

Amit még lehet együtt használni zsírégetőkkel és sokszor érdemes is azt én szerintem külön a glutamin, bcaa, protein, és állítólag a tesztó is jó dolog ilyenkor. Na hali
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 02. - 11:48:11
Válasz #118
Nem elérhető

kukacomone


Lehet, de neked elösször az alapokat kéne étkezés ill edzés terén is tisztába tenni!
(ui.: ez a post moderáltság mikor fog lekerülni rolam?:P)

2007. Augusztus 03. - 07:02:50
Válasz #119
Nem elérhető

T3quila


Köszönöm a válaszokat. Azaz igazság, hogy a ...... nekem jó, mert végül is sikerült a ......, Reform termékével és diétával leadnom 13kg-ot. Kijött a ...... új terméke a ...... Essentials és azon belül is a diéta kombó, ami a következőkből áll és jelenleg ezt próbálom ki: CLA, Hoodia+, Omega 3, Greens, Multi-X és Protein Delite. És azért voltam kíváncsi, hogy, lehet-e két különböző zsírégetőt szedni egyszerre, mert kicsit szokatlan, hogy nem veszek be semmit edzés előtt. És ezért gondoltam a Carni-FX-re, amit edzés előtt 1 órával kell meginni.