2024. Június 08. - 00:41:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779728 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Február 04. - 18:25:09
Válasz #720
Nem elérhető

bandus


Goddal és Hopikával is teljes mértékben egyetértek :-){
(kaptok képzeletbeli pluszt, mert amugy nem tudok adni, meg fogalmam sincs micsoda ;D)
Majd megtudod 2 hozzászólás múlva.  ;)

hű, szuper :-):-)::, meg is tapsoltam őket Łł=
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Február 04. - 19:18:16
Válasz #721
Nem elérhető

darknight




Hi Efit >:D!

Az Anabolic Xtreme-től melyik Hyperdrol  kapható jelenleg nálatok? Az extremefit oldalán mindkettő (az első generációs és az X2 is) fel van tüntetve, de melyik a jobb? Elméletileg ugye a második generáció, de tényleg így van?

Amúgy az Ultimate Stack melyikkel kapható (Hyperdol, Mass FX, Retain vs. Hyperdol X2, Mass FX, Retain2)?

A Hyperdrol-t Aplodan-nal együtt használnám, elegendő ez így, vagy mindenképp kell /javasolt mellé a Mass FX?

Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de jó lenne mégegyszer pontosítani a dolgot.

Thanks!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Február 04. - 19:46:02
Válasz #722
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
igazatok van sorry az OFF-ért !!!
andro!jó valamire a Sarm - X???? előre is köszi :-){

Jó, pl. utókúra kiegészítőként szteroid ciklus után egyáltalán nem rossz választás...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 04. - 19:53:32
Válasz #723
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Te Andro, mondj nekem légyszíves egy jó sémát az ErgoMax LMG-re. 0
salut
1doboz E...Max LMG
1doboz Retain2
1doboz PCT
1doboz Perfect Cycle
Egyből mehet a 2 kapszula EMLMG vagy 1kapszulával indítsak és a végén is 1-gyel zárjak?

EmaxLMG 4 hétig.(első 3-4 napban 1 szemmel felvezetve és a végén is 5 napon át 1 szem/nappal levezetve.)

3. hét elejétől:
PCT és Retain

folyamatosan menjen a Perfect Cycle(májvédő)

(ashtrax, egyébként dicséretben részesülsz, mert egy ritka vagy a sok kérdező közül, aki tudja is mit kérdez és érti is! kapsz egy pluszt!... :D ) Persze az is igaz, hogy szerencsére ebben topikban azért van pár "jó kérdező", ha lehet így nevezni!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 04. - 19:56:55
Válasz #724
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


Hi Efit >:D!

Az Anabolic Xtreme-től melyik Hyperdrol  kapható jelenleg nálatok? Az extremefit oldalán mindkettő (az első generációs és az X2 is) fel van tüntetve, de melyik a jobb? Elméletileg ugye a második generáció, de tényleg így van?

Amúgy az Ultimate Stack melyikkel kapható (Hyperdol, Mass FX, Retain vs. Hyperdol X2, Mass FX, Retain2)?

A Hyperdrol-t Aplodan-nal együtt használnám, elegendő ez így, vagy mindenképp kell /javasolt mellé a Mass FX?

Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de jó lenne mégegyszer pontosítani a dolgot.

Thanks!

Hello darknight,

A Hyperdrol2 van nálunk. Azt hiszem az első széria már régen elfogyott. Jobb a 2, nem véletlenül javítottak rajta kicsit.

A Hyperdrol Aplodannal szerintem nagyon jó, de ha akarsz egy igazán jót, akkor hozzárakod a MassFX-et is.

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 04. - 20:54:37
Válasz #725
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem mindenki olyan és annyi kiegészítőt vesz és szed amennyit tud vagy akar. Ez mindenkinek legyen a magánügye. Ezért ítélkezni nem szabad. A probléma inkább ott van, hogy eredmény nélkül mennyire lehet hiteles az olyan ember, aki nem tud felmutatni semmit, max. egy halom üres dobozt.....Pont 


Hogy on is legyek: A Plasma Jet-nek sikerült olyan hírverést csinálni, hogy én is kedvet kaptam.  :-):-)::

Természetesen mindenki azt szed/eszik amit akar, de ha belegondolsz, akkor ez negatív reklám is, ha valaki ennyi tápkieget eszik, és nem tud egy odaverős fizikumot felmutatni ennyi év után, ott azért gondok vannak valahol  :-X Ezzel nem akarok senkit sem minősíteni (ki is vagyok én hogy ezt tegyem) de pl én sokáig szkeptikus voltam ezekkel a "csodaszerekkel" kapcsolatban, pont az ilyen tesztelők miatt  o:)

2008. Február 04. - 22:52:38
Válasz #726
Nem elérhető

shp


 o:) Eladjuk a lelkünket egy teszt miatt, de talán meg is világosodunk..    >:D



Én a Mass Fx-től Hyper mellet, igaz nem 100%-os kajálással, de bezsírosodtam egy picit.

2008. Február 04. - 23:03:12
Válasz #727
Nem elérhető

God Vazzeg


o:) Eladjuk a lelkünket egy teszt miatt, de talán meg is világosodunk..    >:D



Én a Mass Fx-től Hyper mellet, igaz nem 100%-os kajálással, de bezsírosodtam egy picit.

Engem nem érdekel ha zsírosodok, majd lemegy diétában  ?:-) Mikor leszek már 110kg?!  @:-)  @-o

2008. Február 05. - 09:53:26
Válasz #728
Nem elérhető

parrre


ŐŐŐŐŐŐŐŐ...  ::)

Amellett hogy mindenkivel egyetértek (  :-){ ) , illetve távol álljon tőlem, hogy baszogassak bárkit is ( :-/-(-:) , azért arra ki vagyok váncsi, hogy lesz-e diétás teszt is ?
Leginkább az érdekelne hogy T. Extremefit mit tartana egy Gasparishoz hasonló ütős cutting combonak ?

2008. Február 05. - 10:38:50
Válasz #729
Nem elérhető

hopika


Hey Efit!

Válaszolsz majd a kérdésemre?

Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 05. - 11:03:03
Válasz #730
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hey Efit!

Válaszolsz majd a kérdésemre?

Üdv
Tamás

igen, hamarosan, csak türelem... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 05. - 11:04:04
Válasz #731
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 05. - 13:32:33
Válasz #732
Nem elérhető

Ren


Valaki segítene, nem tudok képeket beszúrni, vagy csak egy bizonyos hozzászólási határ után engedi?? ?:-/

2008. Február 05. - 17:30:45
Válasz #733
Nem elérhető

The Rock


ŐŐŐŐŐŐŐŐ...  ::)

Amellett hogy mindenkivel egyetértek, azért arra ki vagyok váncsi, hogy lesz-e diétás teszt is ?

Diétás tesztbe bármikor beneveznék én is @:-)
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Február 05. - 22:55:25
Válasz #734
Nem elérhető

The Rock


Efit! Mikor várható arson?
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!