2024. Június 08. - 00:56:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779736 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Február 22. - 11:27:01
Válasz #840
Nem elérhető

Yanou


Efitbácsi!

Lenne egy nagy kérdésünk Seth-tel, ami a következőképpen hangzik:
A szombati nap folyamán Seth mester bemenne a boltba Halodrol ügyben. Megbeszéltük, hogy elfelezzük az egy dobozzal, de az én felemet postán kellene elküldeni egy doboz IntraPro társaságában. Megoldható e a tranzakció ama formában, hogy Seth kifizeti a féláras doboz felét a helyszínen, kiveszi a dobozból a részét, majd visszaadja a maradékot az eladóbácsinak, aki elteszi és hétfőn elfutározza az IntraProval együtt a címemre, amit Seth a helyszínen lediktál Őnéki bele a fülébe?

Válaszodat előre is köszönjük! :-){

A Tesztelő Nagybajúak

2008. Február 22. - 11:37:05
Válasz #841
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efitbácsi!

Lenne egy nagy kérdésünk Seth-tel, ami a következőképpen hangzik:
A szombati nap folyamán Seth mester bemenne a boltba Halodrol ügyben. Megbeszéltük, hogy elfelezzük az egy dobozzal, de az én felemet postán kellene elküldeni egy doboz IntraPro társaságában. Megoldható e a tranzakció ama formában, hogy Seth kifizeti a féláras doboz felét a helyszínen, kiveszi a dobozból a részét, majd visszaadja a maradékot az eladóbácsinak, aki elteszi és hétfőn elfutározza az IntraProval együtt a címemre, amit Seth a helyszínen lediktál Őnéki bele a fülébe?

Válaszodat előre is köszönjük! :-){

A Tesztelő Nagybajúak

Ez megoldható természetesen. ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 22. - 12:02:02
Válasz #842
Nem elérhető

Yanou


Efitbácsi!

Lenne egy nagy kérdésünk Seth-tel, ami a következőképpen hangzik:
A szombati nap folyamán Seth mester bemenne a boltba Halodrol ügyben. Megbeszéltük, hogy elfelezzük az egy dobozzal, de az én felemet postán kellene elküldeni egy doboz IntraPro társaságában. Megoldható e a tranzakció ama formában, hogy Seth kifizeti a féláras doboz felét a helyszínen, kiveszi a dobozból a részét, majd visszaadja a maradékot az eladóbácsinak, aki elteszi és hétfőn elfutározza az IntraProval együtt a címemre, amit Seth a helyszínen lediktál Őnéki bele a fülébe?

Válaszodat előre is köszönjük! :-){

A Tesztelő Nagybajúak

Ez megoldható természetesen.

Óriási Köszönet! :-){ ;-oo-;

2008. Február 22. - 12:06:18
Válasz #843
Nem elérhető

fastor


Efitbácsi!

Lenne egy nagy kérdésünk Seth-tel, ami a következőképpen hangzik:
A szombati nap folyamán Seth mester bemenne a boltba Halodrol ügyben. Megbeszéltük, hogy elfelezzük az egy dobozzal, de az én felemet postán kellene elküldeni egy doboz IntraPro társaságában. Megoldható e a tranzakció ama formában, hogy Seth kifizeti a féláras doboz felét a helyszínen, kiveszi a dobozból a részét, majd visszaadja a maradékot az eladóbácsinak, aki elteszi és hétfőn elfutározza az IntraProval együtt a címemre, amit Seth a helyszínen lediktál Őnéki bele a fülébe?

Válaszodat előre is köszönjük! :-){

A Tesztelő Nagybajúak

Ez megoldható természetesen.

Óriási Köszönet! :-){ ;-oo-;

ezt a humor rovatba is másoljátok be, jót nevettem :-)! @-o @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 22. - 12:09:34
Válasz #844
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Idézet
ezt a humor rovatba is másoljátok be, jót nevettem :-)! @-o @:-)

Ez nem humor, ezt úgy hívják, hogy szigorú pénzügyi menedzsment testépítőknél... :D  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 22. - 12:19:55
Válasz #845
Nem elérhető

endre66


vagy Key Account Management   8-}
vagy korrekcség  :-OO

2008. Február 22. - 19:19:24
Válasz #846
Nem elérhető

Seth


Sziasztok Namat, Efit!
Tennap küldtem privit Namatéra, de hátha elveszett a tér-idő kontiniumban, bár ezt csak Carl Sagan mondaná meg hogy történt  ;D... Szóval van lehetőség arra hogy holnap megveszek két levél Halodrolt és a többit eltesszük Yanounak aki elvileg intézkezdik ez ügyben, meg ő még lehet Intraprot is szeretne, de még a ország másik csücskében honol, csak mert így pont mindkettőnk stackjéhez elegendő lesz! Yanou ha itt, vagy majd jelezz, hogy szeretnéd... Köszi  ;-oo-;

2008. Február 22. - 19:21:56
Válasz #847
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok Namat, Efit!
Tennap küldtem privit Namatéra, de hátha elveszett a tér-idő kontiniumban, bár ezt csak Carl Sagan mondaná meg hogy történt  ;D... Szóval van lehetőség arra hogy holnap megveszek két levél Halodrolt és a többit eltesszük Yanounak aki elvileg intézkezdik ez ügyben, meg ő még lehet Intraprot is szeretne, de még a ország másik csücskében honol, csak mert így pont mindkettőnk stackjéhez elegendő lesz! Yanou ha itt, vagy majd jelezz, hogy szeretnéd... Köszi  ;-oo-;

Write only Seth  :-*

2008. Február 22. - 19:33:50
Válasz #848
Nem elérhető

hopika


Sziasztok Namat, Efit!
Tennap küldtem privit Namatéra, de hátha elveszett a tér-idő kontiniumban, bár ezt csak Carl Sagan mondaná meg hogy történt  ;D... Szóval van lehetőség arra hogy holnap megveszek két levél Halodrolt és a többit eltesszük Yanounak aki elvileg intézkezdik ez ügyben, meg ő még lehet Intraprot is szeretne, de még a ország másik csücskében honol, csak mert így pont mindkettőnk stackjéhez elegendő lesz! Yanou ha itt, vagy majd jelezz, hogy szeretnéd... Köszi  ;-oo-;
Dear stack-mate!

Olvass egy kicsit vissza és meglátod,hogy Yanou már megbeszélte Efittel a dolgot!
Üdv
T. @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 22. - 20:50:09
Válasz #849
Nem elérhető

Seth


Basszus tényleg :D Sorry pedig kerestem is nem írt e?   ;D ;D ;D Akkor köszönjük Efit bácsi! Holnap dél körül jövök... Addig még bedobom a zaciba nagypapám aranyoráját, hogy legyen miből kifizetni  8-) hamár szigorú menedzsment

2008. Február 22. - 20:53:28
Válasz #850
Nem elérhető

fastor


Basszus tényleg :D Sorry pedig kerestem is nem írt e?   ;D ;D ;D Akkor köszönjük Efit bácsi! Holnap dél körül jövök... Addig még bedobom a zaciba nagypapám aranyoráját, hogy legyen miből kifizetni  8-) hamár szigorú menedzsment
be leet mmenni abban az idben megnézni ezt a ttranzakciót?:P felveszem viedóra:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 22. - 20:54:41
Válasz #851
Nem elérhető

shp


Efitbácsi!

Lenne egy nagy kérdésünk Seth-tel, ami a következőképpen hangzik:
A szombati nap folyamán Seth mester bemenne a boltba Halodrol ügyben. Megbeszéltük, hogy elfelezzük az egy dobozzal, de az én felemet postán kellene elküldeni egy doboz IntraPro társaságában. Megoldható e a tranzakció ama formában, hogy Seth kifizeti a féláras doboz felét a helyszínen, kiveszi a dobozból a részét, majd visszaadja a maradékot az eladóbácsinak, aki elteszi és hétfőn elfutározza az IntraProval együtt a címemre, amit Seth a helyszínen lediktál Őnéki bele a fülébe?

Válaszodat előre is köszönjük! :-){

A Tesztelő Nagybajúak

Ez megoldható természetesen. ;)

Üdv efit!

Amennyiben jóváhagyod, mi ( tothrichard és én ) is hasonlóan élnénk a lehetőséggel, hiszen nem tolhatunk ki az olvasóinkkal...  O0

2008. Február 22. - 20:59:12
Válasz #852
Nem elérhető

hopika


Velem nem akar valaki felesbe venni Plazmát?Ki akarom próbálni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 22. - 21:08:32
Válasz #853
Nem elérhető

fastor


Velem nem akar valaki felesbe venni Plazmát?Ki akarom próbálni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
miazzaplazma?:P
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 22. - 21:40:13
Válasz #854
Nem elérhető

poszak


Hello,
azt szeretném kérdezni, hogy a lipo 6 befolyásolja a fogamzásgátló tabletta hatását?