2024. Június 07. - 17:04:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779609 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Október 23. - 14:54:50
Válasz #195
Nem elérhető

ati75


Tudom, hogy nem így működik a dolog, de ha lenne valami teszt a közeljővőben akkor én szintén jelentkeznék rá.. Résztvettem a musclebuilding stack tesztjében, ami nagyon jó hatású volt.

2007. Október 23. - 15:18:07
Válasz #196
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
andro enm terveztek mostanság valami tesztet ?? @-o
mer ha nem akkro még musclitechezek 1 kört  ;-oo-;

Teszt kb. egy hónap múlva lesz, ha minden jól megy... /:-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 23. - 16:08:57
Válasz #197
Nem elérhető

hopika


andro enm terveztek mostanság valami tesztet ?? @-o
mer ha nem akkro még musclitechezek 1 kört  ;-oo-;

Teszt kb. egy hónap múlva lesz, ha minden jól megy... /:-)
Lehet tudni már,hogy milyen jellegű lesz a teszt?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 23. - 17:33:44
Válasz #198
Nem elérhető

Kola


remek akkor lécci írj fel a listára(persze csak ah lehetséges)
addig még muszlizok 1et:)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 23. - 19:35:33
Válasz #199
Nem elérhető

jencur


Üdv!

Kb. március környékén vásároltam egy Muscletech Leukic-t. Szedését abbahagytam. Kérdésem az lenne, hogy ez még felhasználható ennyi idő után? Végig szobahőmérsékleten volt a doboz, a teteje rajta volt. Elvileg csak 2009 közepén jár le.

Köszönöm!! J.

2007. Október 23. - 19:35:33
Válasz #200
Nem elérhető

Gabore


Hy srácok!
Mikor lesz frissítve az extremefit oldal??? :-}

2007. Október 23. - 19:36:25
Válasz #201
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Üdv!

Kb. március környékén vásároltam egy Muscletech Leukic-t. Szedését abbahagytam. Kérdésem az lenne, hogy ez még felhasználható ennyi idő után? Végig szobahőmérsékleten volt a doboz, a teteje rajta volt. Elvileg csak 2009 közepén jár le.

Köszönöm!! J.


Nyugodtan szedheted.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 23. - 19:37:51
Válasz #202
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hy srácok!
Mikor lesz frissítve az extremefit oldal??? :-}

Hamarosan vadonatúj főoldalt lehet majd látni és a frissítése is hetenként fog menni onnantól, folyamatos akciókkal!!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 24. - 18:58:31
Válasz #203
Nem elérhető

Kola


tud valaki valamit az ANIMAL TEST nevű termékről???
elég jó visszhangjai vannak külföldön....
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 24. - 19:49:00
Válasz #204
Nem elérhető

axell


HI!
Hmarár Universal akkor milyennek néz ki az új post workout drink-je: TORRENT....kissé Anatorp70-es de szerintem ígéretes....

http://www.universalnutrition.com/store/html/packaging_image.cfm?id=332

Lehet ezt esetleg majd az extremefit-nél is kapni - ha esteleg igen akkor mikor???

2007. Október 24. - 19:51:05
Válasz #205
Nem elérhető

Bubee


HI!
Hmarár Universal akkor milyennek néz ki az új post workout drink-je: TORRENT....kissé Anatorp70-es de szerintem ígéretes....

http://www.universalnutrition.com/store/html/packaging_image.cfm?id=332

Lehet ezt esetleg majd az extremefit-nél is kapni - ha esteleg igen akkor mikor???

Ez nagyon faszának tűnik az összetétele alapján  :-O  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 25. - 23:33:23
Válasz #206
Nem elérhető

axell


Hello!
Szeretnék egy kis segítséget kérni az AX Hyperdrol X2-vel kapcsolatban!!!???
Mennyire éri meg ebbe fektetni a pénzt - kinek milyen tapasztalata van ezzel a termékkel kapcsolatban?
Tömegnövelés a cél - de nem tudok dönteni hogy megvegyem-e vagy ne...másra költsem a pénzem...??? ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/

2007. Október 25. - 23:57:17
Válasz #207
Nem elérhető

ViCtor


Axell, pontosan mia célod és mit szeretnél elérni konkrétan egy hónap altt?
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 26. - 01:13:18
Válasz #208
Nem elérhető

Bubee


Hello!
Szeretnék egy kis segítséget kérni az AX Hyperdrol X2-vel kapcsolatban!!!???
Mennyire éri meg ebbe fektetni a pénzt - kinek milyen tapasztalata van ezzel a termékkel kapcsolatban?
Tömegnövelés a cél - de nem tudok dönteni hogy megvegyem-e vagy ne...másra költsem a pénzem...??? ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/

Számtalanszor leírtam már a véleményem de újra megteszem: ha a HD és a Mass-FX szteroid utókúrában helytállt akkor csak pozitív dolgokat várhatsz... Sztem. Igaz én a kettőt együtt ajánlom, úgy baromi ütős.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 26. - 11:04:11
Válasz #209
Nem elérhető

axell


Célom :1 hónap alatt mondjuk 1-2 kg többlet de ez ne legyen se zsír se víz...és ugyanakkor minimalizálni a zsírszerzést tömegnövelés alatt is - nincs szó egyenlőre szálkásításról...ja és valami segítsen az edzésminőség javításában...
tehát hyperdrol x2 stackben universal Torrent-tel + Xpand-dal(dímatize) + Elite Whey-el(Dymatize) + Endorush ha lesz valamikor...+4000kcal