2024. Május 23. - 23:54:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 777738 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Március 20. - 11:24:52
Válasz #2310
Nem elérhető

God Vazzeg


A dymaburn az sztem verhetetlen, nekem jobban bejött sokkal, mint a Hydroxycut Hardcore és occsó !!!

Asszonynál is működik  @:-) Én csak pár kilót akarok faragni, arra pont elég lesz, de a hormonszintet plafonra akarom rakni, mert szerintem a diéta egyik alapja ez  ::) Ehhez kellene majd valami  ;D
Hát god papa, tribuluszos készítményt ne végy semmiképpen sem , vagy hyperdrol vagy pct vagy jungle sztem ezek az itt kaphatóak közül a legjobbak, alri/ax rulez.

Tribuluszost nem is akartam, bár én találkoztam már olyannal ami jó volt  ***))) Jungle is jó a hormonháztartás optimalizálására? Mert azt már régen ki akarom próbálni  Łł=

2009. Március 20. - 11:58:28
Válasz #2311
Nem elérhető

Rob


Lassan nekem is aktuális lesz a diéta.
Engem is érdekel ez a téma,hogy melyik kiegészítővel lehet optimalizálni a hormonszintet. Én az AX-PCT-re gondoltam.
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Március 20. - 12:00:29
Válasz #2312
Nem elérhető

hrcak


Secretagogue One ? Diétához sem lehet rossz. Használta már valaki?

2009. Március 20. - 12:26:21
Válasz #2313
Nem elérhető

hopika


Secretagogue One ? Diétához sem lehet rossz. Használta már valaki?

Én használtam.
A legjobb ízű lefekvés előtti ital volt-hasznosságáról nem tudok nyilatkozni sajnos,mert sok cucc ment párhuzamosan.
De ha drága limonádét akarsz este inni,akkor mindenképp ajánlom!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Március 20. - 13:12:52
Válasz #2314
Nem elérhető

ViCtor


Secretagogue One ? Diétához sem lehet rossz. Használta már valaki?


Használtuk már, nézz utána a topikokban ,mint leírás. Nagyon jó cucc. Egyik kedvencem! És hat!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2009. Március 20. - 16:07:22
Válasz #2315
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
PAM olajspray van most raktáron?
Tyű,sorry :-X,elfogyott

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 20. - 16:15:41
Válasz #2316
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A dymaburn az sztem verhetetlen, nekem jobban bejött sokkal, mint a Hydroxycut Hardcore és occsó !!!

Asszonynál is működik  @:-) Én csak pár kilót akarok faragni, arra pont elég lesz, de a hormonszintet plafonra akarom rakni, mert szerintem a diéta egyik alapja ez  ::) Ehhez kellene majd valami  ;D
Szerintem PCT+Dymaburn Extreme olcsó és jó választás lenne.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 20. - 16:17:43
Válasz #2317
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Secretagogue One ? Diétához sem lehet rossz. Használta már valaki?

Én használtam.
A legjobb ízű lefekvés előtti ital volt-hasznosságáról nem tudok nyilatkozni sajnos,mert sok cucc ment párhuzamosan.
De ha drága limonádét akarsz este inni,akkor mindenképp ajánlom!
Általában ezt minimum 2 hónapig szokták folyamatosan használni,de ha az anyagiak megengedik akkor 3-4 hónapos használat is ajánlott belőle+valami jó tesztofokozó  nem árt mellé.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 20. - 16:21:02
Válasz #2318
Nem elérhető

hopika


Secretagogue One ? Diétához sem lehet rossz. Használta már valaki?

Én használtam.
A legjobb ízű lefekvés előtti ital volt-hasznosságáról nem tudok nyilatkozni sajnos,mert sok cucc ment párhuzamosan.
De ha drága limonádét akarsz este inni,akkor mindenképp ajánlom!
Általában ezt minimum 2 hónapig szokták folyamatosan használni,de ha az anyagiak megengedik akkor 3-4 hónapos használat is ajánlott belőle+valami jó tesztofokozó  nem árt mellé.


2 hónapig használtam és nem fikáztam(ha így jött volna le).
Nekem citromos volt és ha régre visszaolvas valaki láthatja,hogy akkor is az ízét dicsértem,még ha nem is ennek kellene a legfontosabb dolognak lennie.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Március 20. - 16:27:25
Válasz #2319
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Secretagogue One ? Diétához sem lehet rossz. Használta már valaki?

Én használtam.
A legjobb ízű lefekvés előtti ital volt-hasznosságáról nem tudok nyilatkozni sajnos,mert sok cucc ment párhuzamosan.
De ha drága limonádét akarsz este inni,akkor mindenképp ajánlom!
Általában ezt minimum 2 hónapig szokták folyamatosan használni,de ha az anyagiak megengedik akkor 3-4 hónapos használat is ajánlott belőle+valami jó tesztofokozó  nem árt mellé.


2 hónapig használtam és nem fikáztam(ha így jött volna le).
Nekem citromos volt és ha régre visszaolvas valaki láthatja,hogy akkor is az ízét dicsértem,még ha nem is ennek kellene a legfontosabb dolognak lennie.
Nem fikázás akart lenni,csak szoktam,mondani a vásárlóknak is,hogy egy hónap alatt ez sem képes csodákra,egyébkénk az Anbolic Extreme termékekkel is ez a tapasztalatom,azok is 2-3 hónap alatt mutatják meg tudásukat igazán(egy hónap alatt nem lehet ugye tetemes mennyiségű izmot építeni),nem a te véleményedre írtam a hozzászólásomat,egy hónap alatt tényleg csak drága limonádénak tűnhet a dolog.
 ;-oo-;
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 20. - 21:44:55
Válasz #2320
Nem elérhető

valakivagyok



2009. Március 22. - 12:10:34
Válasz #2321
Nem elérhető

Karcsi


sziasztok!
érdeklődnék,hogy van-e valami pontosabb infó a BSN-Volumaize nevü termékről,mit tud a picike,edzés elött vagy közben esetleg utána kell szedni stb ? ?:-/

2009. Március 22. - 14:24:12
Válasz #2322
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A Dymatize Elite whey-ben van szója?
http://www.dymatize.com/mivastore/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=DBE&Product_Code=P100

Az összetevőknél az utolsó sorba azvan írva,hogy "Contains Milk and Soy" http://www.dymatize.com/mivastore/graphics/00000002/Dymatize_Nutrition_Panels/Elite-5lb-Choc-Facts.jpg
Köszi a választ.
Az Elite Whey tejsavófehérje izolátum csak,de szerintem rá kell írniuk ezt,ha szója és tejfehérjét felhazsnáló üzemben készítik a terméket,hogy esetlegesen minimális belekrülhet a gyártás során,ez majdnem minden tejsavófehérjére igaz lehet.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 22. - 14:25:03
Válasz #2323
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
sziasztok!
érdeklődnék,hogy van-e valami pontosabb infó a BSN-Volumaize nevü termékről,mit tud a picike,edzés elött vagy közben esetleg utána kell szedni stb ? ?:-/
Edzés közbeni termék,mint a Nutrex Mass XXplosion.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 22. - 16:40:48
Válasz #2324
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A Dymatize Elite whey-ben van szója?
http://www.dymatize.com/mivastore/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=DBE&Product_Code=P100

Az összetevőknél az utolsó sorba azvan írva,hogy "Contains Milk and Soy" http://www.dymatize.com/mivastore/graphics/00000002/Dymatize_Nutrition_Panels/Elite-5lb-Choc-Facts.jpg
Köszi a választ.
Az Elite Whey tejsavófehérje izolátum csak,de szerintem rá kell írniuk ezt,ha szója és tejfehérjét felhazsnáló üzemben készítik a terméket,hogy esetlegesen minimális belekrülhet a gyártás során,ez majdnem minden tejsavófehérjére igaz lehet.

Egy pici kiegészítésképp az Elite Whey izolátum és koncentrátum keveréke.  ;)