2024. Május 23. - 17:02:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1036807 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Január 31. - 16:05:44
Válasz #2205
Nem elérhető

endre66


Amúgy Szegeden van melegvíz?  :)

Figy, nemtom, csak a teremben használok vizet (fogmosás, borotválkozás, klotyó, etc)....hideg szokott lenni azér' többnyire itthon is...        @-o

2009. Január 31. - 16:07:50
Válasz #2206
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Amúgy Szegeden van melegvíz?  :)

Figy, nemtom, csak a teremben használok vizet (fogmosás, borotválkozás, klotyó, etc)....hideg szokott lenni azér' többnyire itthon is...        @-o

Óóóóó a klotyó...arról nem is beszélve. Úgy pisilem le a kakit hogy lemenjen.  :(

2009. Január 31. - 16:09:56
Válasz #2207
Nem elérhető

endre66


Azér' az már NA. Nem kevés gyakorlás lehet mögötted, Zsolti!

Amúgy én már láttam olyan embert, aki minden nap fürdött. Erre varjál gombot!  :o

2009. Január 31. - 16:14:00
Válasz #2208
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Azér' az már NA. Nem kevés gyakorlás lehet mögötted, Zsolti!

Amúgy én már láttam olyan embert, aki minden nap fürdött. Erre varjál gombot!  :o

Ne bassz! Ezt a pazarlást!  :-O Hogy bírja magán elviselni a tiszta illatot minden nap. Igénytelen!  ;D

2009. Január 31. - 16:15:55
Válasz #2209
Nem elérhető

endre66


Hát nemtom, olyan fura alakok mászkálnak a városban, hogy csak néz az ember.  ˝=/               :-}   
De tényleg: m i n d e n nap!

2009. Január 31. - 16:37:46
Válasz #2210
Nem elérhető

Jordan


a nővérem most szegeden egyetemista és a volt lakótársa hideg vizzel akarta elmosni a tányérokat
ugyhogy ennnyit erről
Dehogy kanyarodtunk el, ezen tök jót röhögtem!  Łł=   Hideg vízzel mosogatni főben járó bűn, főleg Szegeden...  ****:))) ****:))) ****:)))
  És ha cillit banget vagy Pur extra powert használ?  ****:))) Amúgy Szegeden van melegvíz?  :)

A haverom uj csaja hideg olajba rakta a kruplit kisutni!  @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Január 31. - 16:43:53
Válasz #2211
Nem elérhető

Cressler


a nővérem most szegeden egyetemista és a volt lakótársa hideg vizzel akarta elmosni a tányérokat
ugyhogy ennnyit erről
Dehogy kanyarodtunk el, ezen tök jót röhögtem!  Łł=   Hideg vízzel mosogatni főben járó bűn, főleg Szegeden...  ****:))) ****:))) ****:)))
  És ha cillit banget vagy Pur extra powert használ?  ****:))) Amúgy Szegeden van melegvíz?  :)
***)))) cillit banggel nem mosogatunk!  ****:)))
pedig az univerzális extra zsíroldójával szoktak, és amúgyis honnan tudod, hogy nem a grillsűtő olajfogóját  mosogtatta  ****:)))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 31. - 16:45:25
Válasz #2212
Nem elérhető

Cressler


a nővérem most szegeden egyetemista és a volt lakótársa hideg vizzel akarta elmosni a tányérokat
ugyhogy ennnyit erről
Dehogy kanyarodtunk el, ezen tök jót röhögtem!  Łł=   Hideg vízzel mosogatni főben járó bűn, főleg Szegeden...  ****:))) ****:))) ****:)))
  És ha cillit banget vagy Pur extra powert használ?  ****:))) Amúgy Szegeden van melegvíz?  :)

Szegeden? Nincs! Hideg sem mindig. Néha sikerül egy-egy csapáson vagy kisebb patakként a tisza vizét félreterelni és azt isszuk,azzal főzünk. Ha esik a hó vagy eső,akkor egy hétig van mit inni,de egyébként a folyadékot mint élvezeti cikket csak képről ismerjük.

Fürödni? Isten tudja mikor tudtunk utoljára.  :-\
már azt hittem pedig... el is gondolkodtam a költözésen... de mégse mert nálunk hideg is melegvíz is van, télen hideg nyáron meleg  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 31. - 16:45:56
Válasz #2213
Nem elérhető

Cressler


a nővérem most szegeden egyetemista és a volt lakótársa hideg vizzel akarta elmosni a tányérokat
ugyhogy ennnyit erről
Dehogy kanyarodtunk el, ezen tök jót röhögtem!  Łł=   Hideg vízzel mosogatni főben járó bűn, főleg Szegeden...  ****:))) ****:))) ****:)))
  És ha cillit banget vagy Pur extra powert használ?  ****:))) Amúgy Szegeden van melegvíz?  :)

A haverom uj csaja hideg olajba rakta a kruplit kisutni!  @-o
az jó tápláló lett legalább :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 31. - 17:17:25
Válasz #2214
Nem elérhető

FirstLady


a nővérem most szegeden egyetemista és a volt lakótársa hideg vizzel akarta elmosni a tányérokat
ugyhogy ennnyit erről
Dehogy kanyarodtunk el, ezen tök jót röhögtem!  Łł=   Hideg vízzel mosogatni főben járó bűn, főleg Szegeden...  ****:))) ****:))) ****:)))
  És ha cillit banget vagy Pur extra powert használ?  ****:))) Amúgy Szegeden van melegvíz?  :)

A haverom uj csaja hideg olajba rakta a kruplit kisutni!  @-o
Ódeédes ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Cress, a grillsűtő olajfogóját hidegzsíroldóval kell ****:)))))) Az a legjobb cucc a világon 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 31. - 17:55:35
Válasz #2215
Nem elérhető

George


A nap vicce Gabenek 8-}
H.Lacinak 3 csillagja lett  ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Január 31. - 17:58:48
Válasz #2216
Nem elérhető

Gabe


A nap vicce Gabenek 8-}
H.Lacinak 3 csillagja lett  ****:))) ****:))) ****:)))
Té'leg baszki!

 :-/- :-/- :-/- Hálaci  :-/-(-: :-Đ
 :-/- :-/- :-/-   álaci
 :-/- :-/- :-/-     laci
 :-/- :-/- :-/-      aci
 :-/- :-/- :-/-        ci
 :-/- :-/- :-/-          i

Sztívünnel mellezett tuti
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 31. - 19:51:13
Válasz #2217
Nem elérhető

H. Laci


a nővérem most szegeden egyetemista és a volt lakótársa hideg vizzel akarta elmosni a tányérokat
ugyhogy ennnyit erről
Dehogy kanyarodtunk el, ezen tök jót röhögtem!  Łł=   Hideg vízzel mosogatni főben járó bűn, főleg Szegeden...  ****:))) ****:))) ****:)))

szted az ilyen zsiros szarokat hogy lehet elmosogatni hideg vizzel? lehet vannak olyan idijóták akik hideg vizzel csinálják de azt megnézném hogy milyen szép tiszta lesz
mikor mink a kocsikat is 80 celsius fokos vizzel mostuk mer az szedte le a retket a hideg vizzel sokra nem mész 

2009. Január 31. - 19:54:28
Válasz #2218
Nem elérhető

H. Laci


tudjátok mivel érdemeltem ki? 
én meleg vizzel mosogatok
mig Gabe nem
ez az oka

ja meg teljes tag vagyok
én sem tom miért csak örülök neki mint kecske a farkának

2009. Január 31. - 19:57:11
Válasz #2219
Nem elérhető

H. Laci


A nap vicce Gabenek 8-}
H.Lacinak 3 csillagja lett  ****:))) ****:))) ****:)))
Té'leg baszki!

 :-/- :-/- :-/- Hálaci  :-/-(-: :-Đ
 :-/- :-/- :-/-   álaci
 :-/- :-/- :-/-     laci
 :-/- :-/- :-/-      aci
 :-/- :-/- :-/-        ci
 :-/- :-/- :-/-          i

Sztívünnel mellezett tuti
mármint Sztív hálacival... 1kezes súlyzónak kiváló  =/+' !+"% ;D ;D ;D

nem fordítva?  @:-) @:-) 8-)