2024. Június 06. - 15:30:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038392 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Január 31. - 19:57:51
Válasz #2220
Nem elérhető

Gabe


én meleg vizzel mosogatok
Az esti melegkakaósbögrédet?  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 31. - 20:01:44
Válasz #2221
Nem elérhető

H. Laci


én meleg vizzel mosogatok
Az esti melegkakaósbögrédet?  ****:)))

akár  ))=/

irigykedtek mi a posztom miatt?  ;D ;D ;D
amugy mivel lehet ki érdemelni?

2009. Január 31. - 20:08:06
Válasz #2222
Nem elérhető

H. Laci


A nap vicce Gabenek 8-}
H.Lacinak 3 csillagja lett  ****:))) ****:))) ****:)))
Té'leg baszki!

 :-/- :-/- :-/- Hálaci  :-/-(-: :-Đ
 :-/- :-/- :-/-   álaci
 :-/- :-/- :-/-     laci
 :-/- :-/- :-/-      aci
 :-/- :-/- :-/-        ci
 :-/- :-/- :-/-          i

Sztívünnel mellezett tuti
mármint Sztív hálacival... 1kezes súlyzónak kiváló  =/+' !+"% ;D ;D ;D

nem fordítva?  @:-) @:-) 8-)
fordítva?  ????... mit akarsz te Steve-el csinálni, nem hinném, hogy egykezes fekvenyomásnál bírnál a testsúlyával valamit is kezdeni 8-)

tudod hálaci azért elég kemény ám nem szabad lebecsülni  ****:))) ****) ;D ;D

2009. Január 31. - 20:24:46
Válasz #2223
Nem elérhető

Cressler


a nővérem most szegeden egyetemista és a volt lakótársa hideg vizzel akarta elmosni a tányérokat
ugyhogy ennnyit erről
Dehogy kanyarodtunk el, ezen tök jót röhögtem!  Łł=   Hideg vízzel mosogatni főben járó bűn, főleg Szegeden...  ****:))) ****:))) ****:)))

szted az ilyen zsiros szarokat hogy lehet elmosogatni hideg vizzel? lehet vannak olyan idijóták akik hideg vizzel csinálják de azt megnézném hogy milyen szép tiszta lesz
mikor mink a kocsikat is 80 celsius fokos vizzel mostuk mer az szedte le a retket a hideg vizzel sokra nem mész 
a pur csodákra képes és a sok bar nyomás is  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 31. - 20:28:12
Válasz #2224
Nem elérhető

H. Laci


a nővérem most szegeden egyetemista és a volt lakótársa hideg vizzel akarta elmosni a tányérokat
ugyhogy ennnyit erről
Dehogy kanyarodtunk el, ezen tök jót röhögtem!  Łł=   Hideg vízzel mosogatni főben járó bűn, főleg Szegeden...  ****:))) ****:))) ****:)))

szted az ilyen zsiros szarokat hogy lehet elmosogatni hideg vizzel? lehet vannak olyan idijóták akik hideg vizzel csinálják de azt megnézném hogy milyen szép tiszta lesz
mikor mink a kocsikat is 80 celsius fokos vizzel mostuk mer az szedte le a retket a hideg vizzel sokra nem mész 
a pur csodákra képes és a sok bar nyomás is  ;D

szted a 1.5 millió forintos melegvizes magasnyomású mosó elég bar-al nyomta a vizet ?  ****:)))  mer olyan volt
egy kis karcher 100 nem tom hányfokos vizet is tudott nyomni magyarán gőzt is

2009. Január 31. - 20:29:42
Válasz #2225
Nem elérhető

Cressler


a nővérem most szegeden egyetemista és a volt lakótársa hideg vizzel akarta elmosni a tányérokat
ugyhogy ennnyit erről
Dehogy kanyarodtunk el, ezen tök jót röhögtem!  Łł=   Hideg vízzel mosogatni főben járó bűn, főleg Szegeden...  ****:))) ****:))) ****:)))

szted az ilyen zsiros szarokat hogy lehet elmosogatni hideg vizzel? lehet vannak olyan idijóták akik hideg vizzel csinálják de azt megnézném hogy milyen szép tiszta lesz
mikor mink a kocsikat is 80 celsius fokos vizzel mostuk mer az szedte le a retket a hideg vizzel sokra nem mész 
a pur csodákra képes és a sok bar nyomás is  ;D

szted a 1.5 millió forintos melegvizes magasnyomású mosó elég bar-al nyomta a vizet ?  ****:)))  mer olyan volt
egy kis karcher 100 nem tom hányfokos vizet is tudott nyomni magyarán gőzt is
tehát?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 31. - 20:31:58
Válasz #2226
Nem elérhető

H. Laci


a nővérem most szegeden egyetemista és a volt lakótársa hideg vizzel akarta elmosni a tányérokat
ugyhogy ennnyit erről
Dehogy kanyarodtunk el, ezen tök jót röhögtem!  Łł=   Hideg vízzel mosogatni főben járó bűn, főleg Szegeden...  ****:))) ****:))) ****:)))

szted az ilyen zsiros szarokat hogy lehet elmosogatni hideg vizzel? lehet vannak olyan idijóták akik hideg vizzel csinálják de azt megnézném hogy milyen szép tiszta lesz
mikor mink a kocsikat is 80 celsius fokos vizzel mostuk mer az szedte le a retket a hideg vizzel sokra nem mész 
a pur csodákra képes és a sok bar nyomás is  ;D

szted a 1.5 millió forintos melegvizes magasnyomású mosó elég bar-al nyomta a vizet ?  ****:)))  mer olyan volt
egy kis karcher 100 nem tom hányfokos vizet is tudott nyomni magyarán gőzt is
tehát?


tehát bőven meg volt a nyomás hozzá  csak mert mondtad hogy sok bar csodákra képes

2009. Január 31. - 20:32:33
Válasz #2227
Nem elérhető

H. Laci


na de  :-!!!  ne offoljunk má ennyit

na hogy on is legyek má 


Gyerek az apjához:
-Fater,elmennék bulizni?
-Menj csak fiam...
-Innék is,a 18. szülinapom van,kipróbálnám azt is...
-Igyál csak,pénzt is adok...
-De ugye nem versz meg,ha részegen jövök haza?
-Nem fiam,a szülinapodra való tekintettel igyál csak........
Másnap a gyerek..tiszta lila,dudorokkal teli,arca péppé verve......
-Apám,hát megígérted hogy nem bántasz!!!
-Nézd fiam...Hazajöttél hulla részegen...berúgtad az ajtót,mert a kulcs a zsebedben volt...végigokádtad az előszobát...tűrtem..anyádat leribancoztad,lekurváztad....tűrtem...engem leköptél le köcsög buziztál...tűrtem...felmásztál az asztalra és odaszartál,teleszurkáltad fogpiszkálóval majd közölted:
Márpedig a süni mától velünk lakik.....
Na itt elszakadt a cérna!!!!!

2009. Január 31. - 20:33:13
Válasz #2228
Nem elérhető

Gabe


Cressler ne keress logikát!  ****:)))

 :-!!!

Menjünk át a chatbe, mer' jön valami bőrszoknyás-ostoros modnéni, aztán lesz nemulass!  :-/-(-: Łł=
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 31. - 20:34:31
Válasz #2229
Nem elérhető

God Vazzeg


Cressler ne keress logikát!  ****:)))

 :-!!!

Menjünk át a chatbe, mer' jön valami bőrszoknyás-ostoros modnéni, aztán lesz nemulass!  :-/-(-: Łł=

Áááá Lady most nincs itt  ***)))  ****:)))

2009. Január 31. - 21:01:10
Válasz #2230
Nem elérhető

H. Laci


Hogy hívják Csupaga feleségét?
???
Csupagané.
de ezt ne mondd:
Kit érdemes elvenni?
- Az árvaházból egy néma lányt. Se duma, se anyós.
ez régi de biztos tetszeni fog neki:
Cigány bámulja a juhászt amint az jóízűen szalonnát eszik a mezőn. Egy idő után megkérdezi a juhász:
- No cigány, kérsz egy harapást?
- Há, já!
- Bodri! Csibész!

2009. Január 31. - 21:05:16
Válasz #2231
Nem elérhető

George



2009. Január 31. - 21:22:29
Válasz #2232
Nem elérhető

Jordan


jóízűen szalonnát eszik a mezőn. Egy idő


Ez most mi?
Ez maga a poen?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Január 31. - 21:32:11
Válasz #2233
Nem elérhető

H. Laci


Hogy hívják Csupaga feleségét?
???
Csupagané.
 
Kit érdemes elvenni?
- Az árvaházból egy néma lányt. Se duma, se anyós.
  ez régi de biztos tetszeni fog nektek:
Cigány bámulja a juhászt amint az jóízűen szalonnát eszik a mezőn. Egy idő után megkérdezi a juhász:
- No cigány, kérsz egy harapást?
- Há, já!
- Bodri! Csibész!


na kivan javitva

2009. Január 31. - 21:33:53
Válasz #2234
Nem elérhető

Jordan


jóízűen szalonnát eszik a mezőn. Egy idő


Ez most mi?
Ez maga a poen?
poén: kéesz egy harapást---> és megharapja a kutya ;)

Ez kedves toled. A poent egyebkent ertettem, ez egy 15 eves vicc, vagy legalabbis akkor hallottam eloszor.  ;)
Kicsit most hulyenek neztel  #:-), de tudom hogy csak jo szandek volt benned, es ezert viszont koszonom!  :-){
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)