2024. Június 04. - 18:20:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232108 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Január 04. - 20:53:44
Válasz #135
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Visszatérve egy kicsit Johnny 1997-es World Games versenyére ahol 3. lett.

Megmutatom a mostani formáját az első helyezett Milton Hollowaynek,és a második Ingo Fischernek

1 kép..ilyesmi formában versenyzett Holloway a 90-es évek végén
2-3.kép Holloway az utolsó versenyén
4.kép Ingo Fischer

2008. Január 04. - 21:01:55
Válasz #136
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Január 06. - 16:38:31
Válasz #137
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Mostanában guggolások után fáj a derekam,nem nagyon merem erőltetni a dolgot.Pedig mindenki a guggolást favorizálja!Amúgy is derékfájós vagyok!Mivel tudnám a combomat így is kifektetni?Guggolások helyett lábtolást és lábnyújtást csinálok.Elég ez a két gyakorlat az izomtömegük növeléséhez?Néha megpróbáltam elölguggolást csinálni,de másnapra attól is beállt a derekam.Köszi a választ!

Roland
A guggolások sajnos terhet raknak a derékra is.Ez elkerülhetetlen.Viszont a derekadat egy dologgal tudod (csak) védeni a guggoló övön kívül.Ennek a neve :IZOM.
Tehát izmot kell tenni a hátad alsó részére.Ez meg fogja védeni a derekadat az esetleges sérülésektől.
Én is derékfájós vagyok,a keresztcsonom picit el van csavarodva,úgyhogy van is olyan hivatalos papírom,hogy nem emelhetek.Jártam nemrég egy ukrán csontkovácsnál,aki azt mondta,hogy ez így is van és tényleg nem emelhetnék ha nem lenne végig a gerincem mellett egy vastag izomköteg.Ez olyan jól véd,hogy ennél jobban semmi sem teheti.Tehát örök tornára és súlyzózásra vagyok ítélve ;D.
Nekem is sokszor fájt guggolás után,közben a derekam,de amikor elkezdtem felhúzásokat végezni és megerősödött a "védőgátam",azóta nincs derekas problémám.
Sajnos az általad leírt gyakorlatok nem elégségesek egy testépítő versenyző számára,ha arányos testalkatot akar prezentálni.

Köszi a választ!Akkor kezdjem el a felhúzást?Gondolom kezdésnek óvatosan és mérsékelt súllyal!?A hátedzés programjába vegyem fel?
Előre is köszi

Roland
Akkor kérhetnék lábra edzésprogramot???
Hát ha eddig még nem kezdted el,akkor nosza rajta.Meglátod hogy milyen pozitívan fogja változtatni a fizikumodat.Tudom kényelmetlen gyakorlat,de megéri.2-3 hétig szüneteltesd a guggolást,valószínű,hogy a felhúzások már "dolgozni fognak.Egyet elfelejtettem.Mindíg nyútani az izmokat! A merev izom az egyik legsérülékenyebb pont az edzésekkor.Minél merevebbek,annál jobban rövidülnek és ezek egy idő után valamilyen ideget nyomnak,ami kiváltja a fájdalmat.Gondold csak el,hogy napi szinten keményen edzel,jön a láb nap..beállsz a súly alá,kiveszed..és már nyom is mint siket a csengőt..A derekadnál,medence tájékon rengeteg ideg van nagyon könnyen becsípődik,nyomódik,ami kemény fájdalmak kíséretében tudatja veled,hogy inkább ne guggolj..De Te jó akarsz lenni a versenyen,a lehető legjobb formádat akarod megmutatni,ezért üzenj hadat a merev izmoknak és edzés közben,vagy után nyútsd meg.Aztán néhány hét múlva elkezdheted kisebb súllyal a guggolásokat is..Csak ezzel a gyakorlattal lehet teljes a fizikumod..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 06. - 16:47:18
Válasz #138
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Visszatérve egy kicsit Johnny 1997-es World Games versenyére ahol 3. lett.

Megmutatom a mostani formáját az első helyezett Milton Hollowaynek,és a második Ingo Fischernek

1 kép..ilyesmi formában versenyzett Holloway a 90-es évek végén
2-3.kép Holloway az utolsó versenyén
4.kép Ingo Fischer
Ó,igen,emlékszem rájuk jól !+"%.A lábukat otthon hagyták aznap.Ingo Fischer pedig majdnem az egész kűrje alatt térdepelt,hogy ne látszódjon a virgácsa :-\.Ha választani lehet szerintem az összes kötelező pózban is térdelt volna :-OO.
Bill barátunk pedig már az öltözőben gratulált az első helyemért.De úgy elég nehéz lett volna őt legyőzni ,hogy elvették a bíróktól a pontozólapokat,a barátja meg a kezében "összesítette",majd beolvasta a végeredményt,majd gyorsan összetépve a kukába dobta &5*.Ezzel aztán ŐK lettek a Superbody World Professional  (:-)-ok                Łł= Łł= Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 06. - 17:34:23
Válasz #139
Nem elérhető

God Vazzeg


Visszatérve egy kicsit Johnny 1997-es World Games versenyére ahol 3. lett.

Megmutatom a mostani formáját az első helyezett Milton Hollowaynek,és a második Ingo Fischernek

1 kép..ilyesmi formában versenyzett Holloway a 90-es évek végén
2-3.kép Holloway az utolsó versenyén
4.kép Ingo Fischer
Ó,igen,emlékszem rájuk jól !+"%.A lábukat otthon hagyták aznap.Ingo Fischer pedig majdnem az egész kűrje alatt térdepelt,hogy ne látszódjon a virgácsa :-\.Ha választani lehet szerintem az összes kötelező pózban is térdelt volna :-OO.
Bill barátunk pedig már az öltözőben gratulált az első helyemért.De úgy elég nehéz lett volna őt legyőzni ,hogy elvették a bíróktól a pontozólapokat,a barátja meg a kezében "összesítette",majd beolvasta a végeredményt,majd gyorsan összetépve a kukába dobta &5*.Ezzel aztán ŐK lettek a Superbody World Professional  (:-)-ok                Łł= Łł= Łł=

Ez így olvasva rohadt gusztustalan lehetett  :---- Átélni biztos még szarabb volt  :angry:  o--O &5*

2008. Január 07. - 00:17:01
Válasz #140
Nem elérhető

Cressler


Visszatérve egy kicsit Johnny 1997-es World Games versenyére ahol 3. lett.

Megmutatom a mostani formáját az első helyezett Milton Hollowaynek,és a második Ingo Fischernek

1 kép..ilyesmi formában versenyzett Holloway a 90-es évek végén
2-3.kép Holloway az utolsó versenyén
4.kép Ingo Fischer
Ó,igen,emlékszem rájuk jól !+"%.A lábukat otthon hagyták aznap.Ingo Fischer pedig majdnem az egész kűrje alatt térdepelt,hogy ne látszódjon a virgácsa :-\.Ha választani lehet szerintem az összes kötelező pózban is térdelt volna :-OO.
Bill barátunk pedig már az öltözőben gratulált az első helyemért.De úgy elég nehéz lett volna őt legyőzni ,hogy elvették a bíróktól a pontozólapokat,a barátja meg a kezében "összesítette",majd beolvasta a végeredményt,majd gyorsan összetépve a kukába dobta &5*.Ezzel aztán ŐK lettek a Superbody World Professional  (:-)-ok                Łł= Łł= Łł=

Ez így olvasva rohadt gusztustalan lehetett  :---- Átélni biztos még szarabb volt  :angry:  o--O &5*
majd Holloway meg Fischer mesélhetik a tv előtt a kanapéről : " nézdmá azt a fickót Cutler mellett a színpadon  ismerős tán versenyeztem is ellene" 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Január 07. - 10:22:06
Válasz #141
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!

Mostanában guggolások után fáj a derekam,nem nagyon merem erőltetni a dolgot.Pedig mindenki a guggolást favorizálja!Amúgy is derékfájós vagyok!Mivel tudnám a combomat így is kifektetni?Guggolások helyett lábtolást és lábnyújtást csinálok.Elég ez a két gyakorlat az izomtömegük növeléséhez?Néha megpróbáltam elölguggolást csinálni,de másnapra attól is beállt a derekam.Köszi a választ!

Roland
A guggolások sajnos terhet raknak a derékra is.Ez elkerülhetetlen.Viszont a derekadat egy dologgal tudod (csak) védeni a guggoló övön kívül.Ennek a neve :IZOM.
Tehát izmot kell tenni a hátad alsó részére.Ez meg fogja védeni a derekadat az esetleges sérülésektől.
Én is derékfájós vagyok,a keresztcsonom picit el van csavarodva,úgyhogy van is olyan hivatalos papírom,hogy nem emelhetek.Jártam nemrég egy ukrán csontkovácsnál,aki azt mondta,hogy ez így is van és tényleg nem emelhetnék ha nem lenne végig a gerincem mellett egy vastag izomköteg.Ez olyan jól véd,hogy ennél jobban semmi sem teheti.Tehát örök tornára és súlyzózásra vagyok ítélve ;D.
Nekem is sokszor fájt guggolás után,közben a derekam,de amikor elkezdtem felhúzásokat végezni és megerősödött a "védőgátam",azóta nincs derekas problémám.
Sajnos az általad leírt gyakorlatok nem elégségesek egy testépítő versenyző számára,ha arányos testalkatot akar prezentálni.

Köszi a választ!Akkor kezdjem el a felhúzást?Gondolom kezdésnek óvatosan és mérsékelt súllyal!?A hátedzés programjába vegyem fel?
Előre is köszi

Roland
Akkor kérhetnék lábra edzésprogramot???
Hát ha eddig még nem kezdted el,akkor nosza rajta.Meglátod hogy milyen pozitívan fogja változtatni a fizikumodat.Tudom kényelmetlen gyakorlat,de megéri.2-3 hétig szüneteltesd a guggolást,valószínű,hogy a felhúzások már "dolgozni fognak.Egyet elfelejtettem.Mindíg nyútani az izmokat! A merev izom az egyik legsérülékenyebb pont az edzésekkor.Minél merevebbek,annál jobban rövidülnek és ezek egy idő után valamilyen ideget nyomnak,ami kiváltja a fájdalmat.Gondold csak el,hogy napi szinten keményen edzel,jön a láb nap..beállsz a súly alá,kiveszed..és már nyom is mint siket a csengőt..A derekadnál,medence tájékon rengeteg ideg van nagyon könnyen becsípődik,nyomódik,ami kemény fájdalmak kíséretében tudatja veled,hogy inkább ne guggolj..De Te jó akarsz lenni a versenyen,a lehető legjobb formádat akarod megmutatni,ezért üzenj hadat a merev izmoknak és edzés közben,vagy után nyútsd meg.Aztán néhány hét múlva elkezdheted kisebb súllyal a guggolásokat is..Csak ezzel a gyakorlattal lehet teljes a fizikumod..

Köszi a választ és mégjobban köszi a bíztatást!!! :-){ @:-) =/+'

2008. Január 07. - 10:34:57
Válasz #142
Nem elérhető

RolandFi


Ja,mégvalami!
A múltkor felvázoltál nekem privátban egy étkezési mintát,2,5g/tskg fehérje és kb.400g CH formájában,és hogy próbáljak tisztán kajálni.Ezzel sikerült is a derekamon csökkenteni,de viszont a mérleg nem mutat kevesebbet és az erőm se lett kevesebb!Sőt!!Növeljek valamelyik mennyiségén,hogy növekedjen a tömegem?Persze inkább minőségileg,mint mennyiségileg szeretném megdobni az izomtömegem.Szerinted a fehérjén vagy a szénhidráton növeljek?

2008. Január 07. - 12:12:40
Válasz #143
Nem elérhető

bbela


Hello Jonny. Segítségedet szeretném kérni. 167cm magas, 80kg-os, 30 éves vagyok. 2 év 4 hónapja edzem. Hetente 3-4 alkalommal tudok edzeni. Te milyen edzéstervet, táplálkozást, és kiegészítőket javasolsz, ha tömeget szeretnék növelni?

2008. Január 07. - 15:28:22
Válasz #144
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ja,mégvalami!
A múltkor felvázoltál nekem privátban egy étkezési mintát,2,5g/tskg fehérje és kb.400g CH formájában,és hogy próbáljak tisztán kajálni.Ezzel sikerült is a derekamon csökkenteni,de viszont a mérleg nem mutat kevesebbet és az erőm se lett kevesebb!Sőt!!Növeljek valamelyik mennyiségén,hogy növekedjen a tömegem?Persze inkább minőségileg,mint mennyiségileg szeretném megdobni az izomtömegem.Szerinted a fehérjén vagy a szénhidráton növeljek?
Mivel (úgy tudom )natural vagy,ezért én a helyedben nem növelném egyiket sem,ha minőségileg akarod magad javítani.(természetesen ezzel párhuzamban nőni is)..A lényeg hogy egyenlőre tartsd ezt a változatot,ha nagyon megkívánsz valamit,természetesen néha becsúszhat egy kis többlet bevitel,akár egyszerű szénhidrát formájában is.De a cél a szárazizom tömeg növelése ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 07. - 15:34:24
Válasz #145
Nem elérhető

hopika


Ugyanezt megkérdeztem a Pisti topikjában is,de érdekel a Te véleményed is:

"Ha lemegy a mostani 1 hónapos Musclebuilding stack-em(2doboz M.B.S.+Celltech+fehérje(OnWhey,Nitrotech,ProbolicSr)+OptiMen+GlutaminSr) kezdeni akarom újra a "pucolást".
Eredetileg azt terveztem,hogy
2(vagy 3 hónapig-attól függ,hogy néz ki a testkompozíció) hónapig Aplodan+Thermogain+Optimen+GlutaminSr+Fehérje fog menni,majd levezetésnek egy Schredde stack jönne.

Szted ez jó választás,vagy lehetne módosítani még rajta?"

Várom válaszod,üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 07. - 15:46:18
Válasz #146
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hello Jonny. Segítségedet szeretném kérni. 167cm magas, 80kg-os, 30 éves vagyok. 2 év 4 hónapja edzem. Hetente 3-4 alkalommal tudok edzeni. Te milyen edzéstervet, táplálkozást, és kiegészítőket javasolsz, ha tömeget szeretnék növelni?
Üdv!
Ha megteheted,mindenképpen próbálj meg 4 szer lejutni.Ezt 2 és fél év edzés után megérdemelnéd.Edzésenként 2 izomcsoportot célozz meg,természetesen hassal vagy vádlival megfejelve.
Nem írtad,hogy milyen alkatú vagy,hiszen a magasságodhoz elég korrekt súllyal rendelkezel,bár nem mindegy hogy miből van a súly..
Mindenképpen valamifajta tisztább étkezést javasolnék így látatlanban,de gondolom tömegnövelésen a száraz izom tömeged növelését értetted(bár ki az aki zsírtömegnövelést csinál ;D).Ha nem használsz különösen "erős" szereket,akkor véleményem szerint 2OOg fehérje,36Og szénhidráttal,némi lenmagolajjal elég lehet egyenlőre,csak pontosan válaszd meg hogy mikor és mit eszel..Erre van utalás a Főoldalon a fehérjékről,ami elég jól vázolja a kívánt bevitel minőségét,idejét.
Jó lett volna hogyha leírod a jelenleg használt tápkiegeket,hogy"nehogy alá monjak".
LÁTATLANBAN ajánlok a CytoSport-tól Muscle Milk-et,az MHP-től Glutamin SR-t,Aktivite-t és az ON-tól folyékony amino-t,amit én edzés közben teszek a vizembe..
Ha ezekkel bekezdesz egy idő után lassacskán feljebb lehet tornászni a tápanyag beviteledet.Majd a későbbiekben jöhetnek a BSN esetleg a MuscleTech titkos ;D fegyverei.          :-!!!
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 08. - 01:27:45
Válasz #147
Nem elérhető

RolandFi


Ja,mégvalami!
A múltkor felvázoltál nekem privátban egy étkezési mintát,2,5g/tskg fehérje és kb.400g CH formájában,és hogy próbáljak tisztán kajálni.Ezzel sikerült is a derekamon csökkenteni,de viszont a mérleg nem mutat kevesebbet és az erőm se lett kevesebb!Sőt!!Növeljek valamelyik mennyiségén,hogy növekedjen a tömegem?Persze inkább minőségileg,mint mennyiségileg szeretném megdobni az izomtömegem.Szerinted a fehérjén vagy a szénhidráton növeljek?
Mivel (úgy tudom )natural vagy,ezért én a helyedben nem növelném egyiket sem,ha minőségileg akarod magad javítani.(természetesen ezzel párhuzamban nőni is)..A lényeg hogy egyenlőre tartsd ezt a változatot,ha nagyon megkívánsz valamit,természetesen néha becsúszhat egy kis többlet bevitel,akár egyszerű szénhidrát formájában is.De a cél a szárazizom tömeg növelése ;)

Oké,rendben!És köszi!! @:-)

2008. Január 08. - 08:36:20
Válasz #148
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ugyanezt megkérdeztem a Pisti topikjában is,de érdekel a Te véleményed is:

"Ha lemegy a mostani 1 hónapos Musclebuilding stack-em(2doboz M.B.S.+Celltech+fehérje(OnWhey,Nitrotech,ProbolicSr)+OptiMen+GlutaminSr) kezdeni akarom újra a "pucolást".
Eredetileg azt terveztem,hogy
2(vagy 3 hónapig-attól függ,hogy néz ki a testkompozíció) hónapig Aplodan+Thermogain+Optimen+GlutaminSr+Fehérje fog menni,majd levezetésnek egy Schredde stack jönne.

Szted ez jó választás,vagy lehetne módosítani még rajta?"

Várom válaszod,üdv
Tamás
Szerintem rengeteg választási lehetőség van.Adottak a világ legjobb tápkiegcégeinek termékei...Azt hogy neked mi fog beválni ,arra a választ is Te találod meg majd.Ahogy látom elég széles skáláját kipróbáltad már a kiegészítőknek.Ennyire szisztematikusan mint Te,szerintem nagyon kevesen alkalmaznak tápkiegeket.Az általad vázolt változat is egy a jóból,de természetesen ez is mint minden pénztárca függő :(.Kíváncsian várjuk az eredményeket.Természetesen ami sokat fog még a latba tenni az a kajálás és a kemény edzések =/+' =/+' =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 08. - 08:50:40
Válasz #149
Nem elérhető

hopika


Ezzel tisztában vagyok én is.
A testépítés legnehezebb pontja a kaja szerintem.
Értem ezt arra,hogy nagyon kevesen engedhetik azt meg maguknak,hogy "főállású" testépítők legyenek és munka,család,stb. mellett a normális kajázás a legnehezebben megvalósítható dolog szerintem.
Ehhez nyújt segítséget a tápkiegek nagy tárháza...és innentől tényleg csak a pénztárca az ÚR a házban.
Megpróbálom odarakni magam 100%-osan,de tudom azt is,hogy (sajnos) már nem ez a legfontosabb mozgatórugója az életemnek-tehát maradok annál az általam meghatározott kikötésnél:ha nem jön közbe semmi életbevágó dolog,akkor tartom magam a tervhez.
...és innentől én is kiváncsi vagyok az eredményekre... @-o

Más:Atit teljesen fellelkesítetted ( @-o) a múltkor 80-al bicepszezett a teremben...az mondta nem áll meg addig,míg akkora karjai nem lesznek mint ...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!