2024. Május 23. - 09:36:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231781 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 23. - 09:25:18
Válasz #780
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szervusz, Johnny!

Kis Peti udvozletet kuldi es lenne egy uzenet is: "mond meg Johnnynak, hogy nem igazak a hiresztelesek, mert bordas a hasfalam!" Nekem itt esett le az allam... Szval Peti nincs se osszeszakadva se semmi, full kockas has! :-){

Ja igen, lehet h majusban elrancigalom mar magammal hozzad ;D
No,hát örülök hogy rendben van.1-2 hónapja találkoztam vele,akkor nem tűnt fel semmi olyan rajta ami "negatív híresztelésre" adna indokot..
Peti egy nagy sportember ,aki nem szűk látókörű és szereti  az élet többi oldalát is.Rengeteget "vicceskedtünk" anno.
Emlékszem,amikor a Koko Gym-be kerültem,odajött hozzám és a Koko-hoz és a saját nem éppen halk szavával megkérdezte a Koko-t hogy "Te Koko,ki ez a szúnyog"
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Április 23. - 16:57:56
Válasz #781
Nem elérhető

hummerdikk


Szervusz, Johnny!

Kis Peti udvozletet kuldi es lenne egy uzenet is: "mond meg Johnnynak, hogy nem igazak a hiresztelesek, mert bordas a hasfalam!" Nekem itt esett le az allam... Szval Peti nincs se osszeszakadva se semmi, full kockas has! :-){

Ja igen, lehet h majusban elrancigalom mar magammal hozzad ;D
No,hát örülök hogy rendben van.1-2 hónapja találkoztam vele,akkor nem tűnt fel semmi olyan rajta ami "negatív híresztelésre" adna indokot..
Peti egy nagy sportember ,aki nem szűk látókörű és szereti  az élet többi oldalát is.Rengeteget "vicceskedtünk" anno.
Emlékszem,amikor a Koko Gym-be kerültem,odajött hozzám és a Koko-hoz és a saját nem éppen halk szavával megkérdezte a Koko-t hogy "Te Koko,ki ez a szúnyog"
Igen, igen meselte, hogy mi volt a velemenye elsonek ;D
Amugy meg mindig megvan a humora, ezek szerint semmit se valtozott O0

Hat volt negativ hireszteles itt is, Esztergomban, mert elhiresztelte egy rogbis ember, hogy a Kis Peti fejbelotte magat es az egesz csaladja kereste, hogy mi tortent es kozbe meg elt es virult, csak a telefonja megadta magat.... :-/--
Remelem, hogy majusban egyutt fogunk meglatogatni a teremben :-){ ;)

Ui.: Elnevezett minket csipet-csapatnak ***))))

2009. Április 24. - 12:54:31
Válasz #782
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
hát Peti nem olyan saját fejbelövős típus ****:))),ez régen sem volt szokása ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Május 04. - 17:36:28
Válasz #783
Nem elérhető

peti0023


Helló!
Segítséget szeretnék kérni!
szálkásítani igyekszem de nem akar beindulni!
étrendem: reggeli:100g zabpehely + 1 turmix,cellmass(BSN),ARSON,PCT
                  3*a nap folyamán : 200g csirkemell , 100g rizs     
                    edzés után( kb.20:00) :  200g csirkemell, 100g párolt zöldség + 2turmix, cellmass
                    este még ha éhes vagyok 250g túrót bedobok
                     a második adag arsont edzés elött veszem be.
                     heti 3-4* 40perc bringa vagy 20-30perc kocogás de nem nagyon akar az uszógumi lemenni!
  A segítséget előre is köszönöm!

2009. Május 18. - 17:19:05
Válasz #784
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Mester!


Meg szeretnélek hívni a hétvégi NAGY SPORTVÁLASZTÓRA! Hétvégén pénteken, szombaton 09-17:00-ig leszünk kint a Maglódi úton! Örülnék ha eljönnél!

Laci

2009. Május 23. - 20:54:08
Válasz #785
Nem elérhető

Pompicsek


Sziasztok!
A Nagy Sportválasztó napról nem hiányozhattak a testépítők sem mint ahogy az az előzetes hírekben is meg volt írva...  =/+' Sátruk körül nagy volt az érdeklődés, bár az emberek először félve közelítették meg... :-/- de ezt valahol meg is lehet érteni ;) Nem kezdek bele a jobbnál jobb Fitness és Body versenyzők felsorolásának, mert voltak egy páran szerencsére :-OO és senkit sem szeretnék kihagyni! De azt elmondhatom, hogy amikor ők léptek fel a színpadra akkor egy percre mindenkiben meg állt az ütő, és elcsodálkozott rajta, hogy ezt így is lehet csinálni... 8-} De leginkább a fitnessbemutatót élvezte a közönség, és nem is csoda, mert nagyon színvonalas műsort vittek a színpadra. Kb. ennyit a sportnapról... :-)o-:

De ha megengeditek..., elmondanám mi volt számomra  a legérdekesebb a mai nap során ****:)))))):
Szerencsém volt LANTOS  JOHNNYVAL :-){ és kislányával Zsófival :D együtt utazni egy hatalmas hajó alakú hintán!!! 0o0o0

Ez volt számomra a nap csúcspontja :-)!!
Remélem nem veszi  rossz néven :-/--, hogy elmondtam...  ;) :-/-  ;)

 

2009. Május 27. - 07:45:39
Válasz #786
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Helló!
Segítséget szeretnék kérni!
szálkásítani igyekszem de nem akar beindulni!
étrendem: reggeli:100g zabpehely + 1 turmix,cellmass(BSN),ARSON,PCT
                  3*a nap folyamán : 200g csirkemell , 100g rizs     
                    edzés után( kb.20:00) :  200g csirkemell, 100g párolt zöldség + 2turmix, cellmass
                    este még ha éhes vagyok 250g túrót bedobok
                     a második adag arsont edzés elött veszem be.
                     heti 3-4* 40perc bringa vagy 20-30perc kocogás de nem nagyon akar az uszógumi lemenni!
  A segítséget előre is köszönöm!
Bocs,gondolom már késő :-\,de nem vettem észre az utolsó néhány írást..Én a cellmass-t kihagynám ha fogyasztani szeretném magam.Legalábbis rám 1 hét alatt 4kg jött fel tőle...a PCT-t sem nagyon értem,inkább este venneék be Novedex XT-t ;).A többi jónak néz ki.Remélem azért megindult már azóta a szálkásodási folyamat
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Május 27. - 07:46:21
Válasz #787
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Mester!


Meg szeretnélek hívni a hétvégi NAGY SPORTVÁLASZTÓRA! Hétvégén pénteken, szombaton 09-17:00-ig leszünk kint a Maglódi úton! Örülnék ha eljönnél!

Laci
Köszönöm,ott vótam,jóvót ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Május 27. - 07:47:30
Válasz #788
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Sziasztok!
A Nagy Sportválasztó napról nem hiányozhattak a testépítők sem mint ahogy az az előzetes hírekben is meg volt írva...  =/+' Sátruk körül nagy volt az érdeklődés, bár az emberek először félve közelítették meg... :-/- de ezt valahol meg is lehet érteni ;) Nem kezdek bele a jobbnál jobb Fitness és Body versenyzők felsorolásának, mert voltak egy páran szerencsére :-OO és senkit sem szeretnék kihagyni! De azt elmondhatom, hogy amikor ők léptek fel a színpadra akkor egy percre mindenkiben meg állt az ütő, és elcsodálkozott rajta, hogy ezt így is lehet csinálni... 8-} De leginkább a fitnessbemutatót élvezte a közönség, és nem is csoda, mert nagyon színvonalas műsort vittek a színpadra. Kb. ennyit a sportnapról... :-)o-:

De ha megengeditek..., elmondanám mi volt számomra  a legérdekesebb a mai nap során ****:)))))):
Szerencsém volt LANTOS  JOHNNYVAL :-){ és kislányával Zsófival :D együtt utazni egy hatalmas hajó alakú hintán!!! 0o0o0

Ez volt számomra a nap csúcspontja :-)!!
Remélem nem veszi  rossz néven :-/--, hogy elmondtam...  ;) :-/-  ;)

 
ÁÁ,Te voltál az a nagydarab ember aki miatt mindig félrehúzott a hinta ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Május 27. - 07:49:45
Válasz #789
Nem elérhető

hopika


Mista Lantos!

Megkaptad a privát üzenetet,amit küldtem nemrégiben?
Tudsz valamit írni,vagy lesz valamikor egy kis időd rá?
Válaszod előre is köszönöm,üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 27. - 15:45:07
Válasz #790
Nem elérhető

Pompa_G


Sziasztok!
A Nagy Sportválasztó napról nem hiányozhattak a testépítők sem mint ahogy az az előzetes hírekben is meg volt írva...  =/+' Sátruk körül nagy volt az érdeklődés, bár az emberek először félve közelítették meg... :-/- de ezt valahol meg is lehet érteni ;) Nem kezdek bele a jobbnál jobb Fitness és Body versenyzők felsorolásának, mert voltak egy páran szerencsére :-OO és senkit sem szeretnék kihagyni! De azt elmondhatom, hogy amikor ők léptek fel a színpadra akkor egy percre mindenkiben meg állt az ütő, és elcsodálkozott rajta, hogy ezt így is lehet csinálni... 8-} De leginkább a fitnessbemutatót élvezte a közönség, és nem is csoda, mert nagyon színvonalas műsort vittek a színpadra. Kb. ennyit a sportnapról... :-)o-:

De ha megengeditek..., elmondanám mi volt számomra  a legérdekesebb a mai nap során ****:)))))):
Szerencsém volt LANTOS  JOHNNYVAL :-){ és kislányával Zsófival :D együtt utazni egy hatalmas hajó alakú hintán!!! 0o0o0

Ez volt számomra a nap csúcspontja :-)!!
Remélem nem veszi  rossz néven :-/--, hogy elmondtam...  ;) :-/-  ;)

 
ÁÁ,Te voltál az a nagydarab ember aki miatt mindig félrehúzott a hinta ;D

IGEN!!! ****:)))))) Biztos én voltam... ****) és még véletlen sem TE... **:))))* ;)
- Bárkivel lehetsz toleráns... De magaddal soha!!! -

2009. Május 27. - 20:20:32
Válasz #791
Nem elérhető

Atesz


Szia Johnny!
Mivel a héten Pesten vok, ma este meglátogattam a Johnny fitnesst és ha már ott jártam edzettem egy jót (mell-bic.) =/+' =/+' =/+'
Láttalak, gondoltam bemutatkozom és megköszönöm a korábbi tanácsokat, amelyeket a fórumon írtál, de mivel ismerőseiddel edzettél (hátsó váll-csuklya) nem zavartalak. Később nekiláttál a rizs-hús menüdnek (ha jól láttam), akkor meg már főleg nem zavartalak, nem őrültem meg  @-o
Úgy tervezem, hogy holnap is elmegyek a Johnny fitnessbe egy kis hát-tric.-re. Remélem, találkozunk!
Addig is... igyatok turmixot :-oD

2009. Május 28. - 07:26:11
Válasz #792
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!
Mivel a héten Pesten vok, ma este meglátogattam a Johnny fitnesst és ha már ott jártam edzettem egy jót (mell-bic.) =/+' =/+' =/+'
Láttalak, gondoltam bemutatkozom és megköszönöm a korábbi tanácsokat, amelyeket a fórumon írtál, de mivel ismerőseiddel edzettél (hátsó váll-csuklya) nem zavartalak. Később nekiláttál a rizs-hús menüdnek (ha jól láttam), akkor meg már főleg nem zavartalak, nem őrültem meg  @-o
Úgy tervezem, hogy holnap is elmegyek a Johnny fitnessbe egy kis hát-tric.-re. Remélem, találkozunk!
Addig is... igyatok turmixot :-oD

Nem harapok ám 8).Hohohó,egyre több fórumos látogat el mostanában felénk :-OO
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Május 28. - 07:29:03
Válasz #793
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Mista Lantos!

Megkaptad a privát üzenetet,amit küldtem nemrégiben?
Tudsz valamit írni,vagy lesz valamikor  ekis időd rá?
Válaszod előre is köszönöm,üdv
Tamás
Megkaptam,csak egyenlőrecsak nyugtázni tudtam,de ahogy tudok hozzálátok ;-oo-;
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Május 28. - 07:32:35
Válasz #794
Nem elérhető

hopika


Köszönöm előre is!
Nem sürgős a dolog,most egyelőre úgyis diétázgatás megy és prioritások érvényét vesztik nálam legalábbis ilyenkor...
Csak,ha van időd rá.
Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!