2024. Június 04. - 16:40:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232099 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 13. - 17:49:16
Válasz #945
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 15. - 15:16:53
Válasz #946

Independence

Vendég
sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni mégpedig abban hogy,hiába edzek már 1,5-2éve szinte nem változik semmit a testem,pedig próbáltam már sok tápkiegészítőt,edzéstervet!Az erőm az nő de a testem nem sokat változott szinte semmit:-(!Tudom, hogy van aki gyorsabban ér el fejlődést van aki lassabban,de azért 2 év alatt már valamennyire változnia kellett volna a testemnek!
Köszönöm a segítséget!
Sziasztok!

2009. Augusztus 15. - 18:48:27
Válasz #947
Nem elérhető

N.M.G


Mikor lesz új gyurma adás? vagy már nem lesz többet, elég régóta nincs új rész...
Lehet rossz helyen teszem fel a kérdést, de a gyurma magazinban utoljára júniusban válaszoltak...
Ha valaki tud valamit...

2009. Augusztus 15. - 18:48:27
Válasz #948
Nem elérhető

wintermute


Jhonny az lenne a kérdés hogy a hasazás mellé nekem a 73-74 kilóval kell végeznem kardió edzést? mert nekem azt mondták hogy kötelező.......nos eddig én heti 3szor futottam egy olyan 20 percet legalább vagy gyalogoltam 30 percet, de rájöttem hogy itthon van lovagló gépünk, szerinted az is megfelelő lenne kardióedzés szempontjából? ha mondjuk olyan 20-30 percet töltök el rajta heti 3szor? vagy menjek inkább heti 2 szer 1 órát úszni? :P

2009. Augusztus 16. - 18:12:40
Válasz #949
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni mégpedig abban hogy,hiába edzek már 1,5-2éve szinte nem változik semmit a testem,pedig próbáltam már sok tápkiegészítőt,edzéstervet!Az erőm az nő de a testem nem sokat változott szinte semmit:-(!Tudom, hogy van aki gyorsabban ér el fejlődést van aki lassabban,de azért 2 év alatt már valamennyire változnia kellett volna a testemnek!
Köszönöm a segítséget!
Sziasztok!
Azt javaslom,hogy az edzőteremben(ahová jársz),keress meg egy személyi edzőt,aki folyamatos kontroll alatt fog tartani,folyamatos segítséget ad a táplálkozásodhoz,Neked megfelelő,személyreszabott edzésterevet,étrendet,étrendkiegészítőt javasol a kívánt célod eléréséhez.Neki lesz rólad infója,ő fogja ismerni mire hogyan reagálsz,itt így a Fórumon 2 sorból lehetetlen dolog lenne konkrét segítségnyújtásra a Te esetedben
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 16. - 18:14:27
Válasz #950
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Mikor lesz új gyurma adás? vagy már nem lesz többet, elég régóta nincs új rész...
Lehet rossz helyen teszem fel a kérdést, de a gyurma magazinban utoljára júniusban válaszoltak...
Ha valaki tud valamit...
Ezt a kérdést tényleg nem a legjobb helyre tetted fel.Egyenlőre műsorszünet van :(,de Producer kollegánál érdeklődhetsz,akár a Gyurma,akár privát vonalon
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 16. - 18:31:54
Válasz #951
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Jhonny az lenne a kérdés hogy a hasazás mellé nekem a 73-74 kilóval kell végeznem kardió edzést? mert nekem azt mondták hogy kötelező.......nos eddig én heti 3szor futottam egy olyan 20 percet legalább vagy gyalogoltam 30 percet, de rájöttem hogy itthon van lovagló gépünk, szerinted az is megfelelő lenne kardióedzés szempontjából? ha mondjuk olyan 20-30 percet töltök el rajta heti 3szor? vagy menjek inkább heti 2 szer 1 órát úszni? :P
Mi az a lovagló gép ????... :) Nem kötelező a kardió...Attól függ hogy mi a célod,milyen forma..Az úszás mint kiegészítő sport nagyon jó,rengeteg olyan kis izmot mozgat meg amit a testépítés nem,ha van időd rá és szívesen teszed,akkor csináld...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 16. - 22:33:53
Válasz #952
Nem elérhető

N.M.G



2009. Augusztus 17. - 06:11:12
Válasz #953
Nem elérhető

wintermute


Jhonny az lenne a kérdés hogy a hasazás mellé nekem a 73-74 kilóval kell végeznem kardió edzést? mert nekem azt mondták hogy kötelező.......nos eddig én heti 3szor futottam egy olyan 20 percet legalább vagy gyalogoltam 30 percet, de rájöttem hogy itthon van lovagló gépünk, szerinted az is megfelelő lenne kardióedzés szempontjából? ha mondjuk olyan 20-30 percet töltök el rajta heti 3szor? vagy menjek inkább heti 2 szer 1 órát úszni? :P
Mi az a lovagló gép ????... :) Nem kötelező a kardió...Attól függ hogy mi a célod,milyen forma..Az úszás mint kiegészítő sport nagyon jó,rengeteg olyan kis izmot mozgat meg amit a testépítés nem,ha van időd rá és szívesen teszed,akkor csináld...

Mindenképpen egy szépen szeparált hasfal.........csak azért kérdeztem mert így 182 centivel 73 kilósan is elég vékony a derekam illetve kiszámoltam és nem igazán van rajtam felesleg, ezért is tartottam érdekesnek.Amúgy az úszásra már rég gondoltam kiegészítésként, tényleg elég jól megmozgat.
Amúgy még az lenne a kérdésem hogy te az odalsó hasizmok edzésére milyen gyakorlatot javasolnál? én eddig törzshajlítást csináltam egykezes súlyzókkal (4kg) a másik meg hogy felépülésed után mikor vállalsz majd edzést megint? :D csak mert erősen fontolgatom hogy szeretnék hozzád lejárni. :) egyik nap már szét is néztem a termedben. Tetszetős :)

S nagyon köszönöm a segítséget mint mindig. :)

2009. Augusztus 23. - 17:57:34
Válasz #954
Nem elérhető

N.M.G


Hali Johnny... Már megint zaklatlak egy kicsit...

Az lenne a kérdésem, hogy szeptembertől a köv. tápkieg. kúrát találtam ki... érdekelne a véleményed ,illetve mit változtassak rajta ha nem jó...(tömegnövelés 1000-rel)

Musletech Mass tech, cell mass, no xplode, anabol 5, úgy láttam a mass tech-ben van vitamin úgyhogy azt mellőzném... ja és nem tudom, hogy este edzés után, meg éjszakára maradjon a mass tech a magas szénhidrát miatt, vagy kellene egy szénhidrátmentes fehérje turmix (este 7 körül edzem)! Szóval ez lenne meg még millió kérdés, de szépen lassan felteszem majd nehogy hülyét kapj... Köszönöm...

Remélem a vállad gyógyulgat... :-){

2009. Augusztus 23. - 17:57:34
Válasz #955
Nem elérhető

N.M.G


Bocsánat nem szénhidrétmentes turmix hanem alacsony szénhidrát tartalmú... nem tudom létezik egyáltalán olyan amiben nincs szénhidrát?...

2009. Augusztus 24. - 17:45:35
Válasz #956
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Bocsánat nem szénhidrétmentes turmix hanem alacsony szénhidrát tartalmú... nem tudom létezik egyáltalán olyan amiben nincs szénhidrát?...
Írnak olyanról is...én az Isopure-t ajánlanám,jó minőség...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 17:48:12
Válasz #957
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Jhonny az lenne a kérdés hogy a hasazás mellé nekem a 73-74 kilóval kell végeznem kardió edzést? mert nekem azt mondták hogy kötelező.......nos eddig én heti 3szor futottam egy olyan 20 percet legalább vagy gyalogoltam 30 percet, de rájöttem hogy itthon van lovagló gépünk, szerinted az is megfelelő lenne kardióedzés szempontjából? ha mondjuk olyan 20-30 percet töltök el rajta heti 3szor? vagy menjek inkább heti 2 szer 1 órát úszni? :P
Mi az a lovagló gép ????... :) Nem kötelező a kardió...Attól függ hogy mi a célod,milyen forma..Az úszás mint kiegészítő sport nagyon jó,rengeteg olyan kis izmot mozgat meg amit a testépítés nem,ha van időd rá és szívesen teszed,akkor csináld...

Mindenképpen egy szépen szeparált hasfal.........csak azért kérdeztem mert így 182 centivel 73 kilósan is elég vékony a derekam illetve kiszámoltam és nem igazán van rajtam felesleg, ezért is tartottam érdekesnek.Amúgy az úszásra már rég gondoltam kiegészítésként, tényleg elég jól megmozgat.
Amúgy még az lenne a kérdésem hogy te az odalsó hasizmok edzésére milyen gyakorlatot javasolnál? én eddig törzshajlítást csináltam egykezes súlyzókkal (4kg) a másik meg hogy felépülésed után mikor vállalsz majd edzést megint? :D csak mert erősen fontolgatom hogy szeretnék hozzád lejárni. :) egyik nap már szét is néztem a termedben. Tetszetős :)

S nagyon köszönöm a segítséget mint mindig. :)
jó a gyakorlat amit csinálsz,ezt ne bonyolítsd túl..hogy mikor tudok embert újonnan edzére vállalni?Sajnos október előtt tuti nem..nem tudnám megmutatni a gyakorlatot...a műtétem miatt :-\
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 18:00:18
Válasz #958
Nem elérhető

N.M.G


Johnny véletlenül átsiklottál az igazi kérdés felett, az csak javítás volt... A tápkieg. kúra...

2009. Augusztus 25. - 10:57:53
Válasz #959
Nem elérhető

wintermute


Értem :) nembaj addig edzek tovább egyedül s majd ha felépülsz teljesen akkor majd visszatérek a kérdésre. :) addig is pihenj és regenerálódj.
Üdv, Zsolti