2024. Május 23. - 11:51:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231800 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 25. - 11:18:35
Válasz #960
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 25. - 18:22:09
Válasz #961
Nem elérhető

N.M.G


Hali Johnny... Már megint zaklatlak egy kicsit...

Az lenne a kérdésem, hogy szeptembertől a köv. tápkieg. kúrát találtam ki... érdekelne a véleményed ,illetve mit változtassak rajta ha nem jó...(tömegnövelés 1000-rel)

Musletech Mass tech, cell mass, no xplode, anabol 5, úgy láttam a mass tech-ben van vitamin úgyhogy azt mellőzném... ja és nem tudom, hogy este edzés után, meg éjszakára maradjon a mass tech a magas szénhidrát miatt, vagy kellene egy szénhidrátmentes fehérje turmix (este 7 körül edzem)! Szóval ez lenne meg még millió kérdés, de szépen lassan felteszem majd nehogy hülyét kapj... Köszönöm...

Remélem a vállad gyógyulgat... :-){
Ez lett volna a kérdés tulajdonképpen, vagy ezt is rossz helyen tettem fel?, azért nem írtál rá? Pedig vártam a választ,hogy jó vagy sem.... mind1 azért köszönöm...


2009. Augusztus 25. - 18:30:45
Válasz #962
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hali Johnny... Már megint zaklatlak egy kicsit...

Az lenne a kérdésem, hogy szeptembertől a köv. tápkieg. kúrát találtam ki... érdekelne a véleményed ,illetve mit változtassak rajta ha nem jó...(tömegnövelés 1000-rel)

Musletech Mass tech, cell mass, no xplode, anabol 5, úgy láttam a mass tech-ben van vitamin úgyhogy azt mellőzném... ja és nem tudom, hogy este edzés után, meg éjszakára maradjon a mass tech a magas szénhidrát miatt, vagy kellene egy szénhidrátmentes fehérje turmix (este 7 körül edzem)! Szóval ez lenne meg még millió kérdés, de szépen lassan felteszem majd nehogy hülyét kapj... Köszönöm...

Remélem a vállad gyógyulgat... :-){
Ez lett volna a kérdés tulajdonképpen, vagy ezt is rossz helyen tettem fel?, azért nem írtál rá? Pedig vártam a választ,hogy jó vagy sem.... mind1 azért köszönöm...


Nehéz ám Téged még észrevenni,mert 50 hozzászólásig moderálva vagy,tehát nem jelenik meg a kérdésed egyből és egyenlőre nem is jelzi,hogy írtál,úgyhogy iparkodj és érd el hamar az 50 hozzászólást...
A stack amit leírtál elég jó,csak mivel a cell tech most úgy tusom nem létzik,ezért kipróbálhatod a BSN Cellmass-át.Edzés után még ok a massTech,de lefekvés előtt valami lassabb felszívódású fehérjét használj..akár a Synta 6-ot,ha már a BSN-nél vagyunk...Ronnie-nak is bevált 8)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 25. - 19:34:52
Válasz #963
Nem elérhető

N.M.G


Hali Johnny... Már megint zaklatlak egy kicsit...

Az lenne a kérdésem, hogy szeptembertől a köv. tápkieg. kúrát találtam ki... érdekelne a véleményed ,illetve mit változtassak rajta ha nem jó...(tömegnövelés 1000-rel)

Musletech Mass tech, cell mass, no xplode, anabol 5, úgy láttam a mass tech-ben van vitamin úgyhogy azt mellőzném... ja és nem tudom, hogy este edzés után, meg éjszakára maradjon a mass tech a magas szénhidrát miatt, vagy kellene egy szénhidrátmentes fehérje turmix (este 7 körül edzem)! Szóval ez lenne meg még millió kérdés, de szépen lassan felteszem majd nehogy hülyét kapj... Köszönöm...

Remélem a vállad gyógyulgat... :-){
Ez lett volna a kérdés tulajdonképpen, vagy ezt is rossz helyen tettem fel?, azért nem írtál rá? Pedig vártam a választ,hogy jó vagy sem.... mind1 azért köszönöm...


Nehéz ám Téged még észrevenni,mert 50 hozzászólásig moderálva vagy,tehát nem jelenik meg a kérdésed egyből és egyenlőre nem is jelzi,hogy írtál,úgyhogy iparkodj és érd el hamar az 50 hozzászólást...
A stack amit leírtál elég jó,csak mivel a cell tech most úgy tusom nem létzik,ezért kipróbálhatod a BSN Cellmass-át.Edzés után még ok a massTech,de lefekvés előtt valami lassabb felszívódású fehérjét használj..akár a Synta 6-ot,ha már a BSN-nél vagyunk...Ronnie-nak is bevált 8)
A cell mass-t írtam én is, mind1 egyre gondoltunk...Már megijedtem,hogy idegesít a sok kérdésem... Apropó 2 hónapra terveztem a kúrát de már kinéztem itt a fórumon egy másik tömegnövelö stacket, szerinted hsgyjak szünetet a kettő között ha igen akkor mennyit és mit szedjek addig???
Igyekszem gyorsan azt az 50hozzászólást megírni , kérdés formájában biztos hamar menne :-))
Sajnos mikor hozzád jártam nagyon kezdő voltam és nem sok kérdésem volt, pedig akkor lett volna alkalmam... Nagyon köszönöm előre is...

2009. Augusztus 27. - 09:58:24
Válasz #964
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Zaklathatsz,ha van időm és tudom a választ,természetesen szívesen segítek ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 27. - 15:28:40
Válasz #965
Nem elérhető

N.M.G


Fasza... kösz még1szer... Szóval akkor két kúra között mennyi idő teljen el és mit szedjek a köv. kúráig? Megvettem a syntha-6-ot remélem ütős lesz viszont anabol 5 egyik üzletbe sem volt...:-(

2009. Szeptember 01. - 17:58:16
Válasz #966
Nem elérhető

N.M.G


Most ezt Johnny nem látja , vagy a kérdéssel van gond vagy nem értem... ˝=/

2009. Szeptember 02. - 17:39:32
Válasz #967
Nem elérhető

roland86


Szia Johnny!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzád, hogy hogyan tudnám a két felkarom közötti 2 centis különbséget kiküszöbölni? Remélem tudsz segíteni, bármilyen módszer érdekelne (csak az nem, hogy a nagyobbat vonjam ki addig, amig a kisebbik el nem éri azt :)
Még csak 2 éve edzek, elég kicsik még, 43 és 41 cm.

2009. Szeptember 02. - 19:49:37
Válasz #968
Nem elérhető

N.M.G


Szia Johnny!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzád, hogy hogyan tudnám a két felkarom közötti 2 centis különbséget kiküszöbölni? Remélem tudsz segíteni, bármilyen módszer érdekelne (csak az nem, hogy a nagyobbat vonjam ki addig, amig a kisebbik el nem éri azt :)
Még csak 2 éve edzek, elég kicsik még, 43 és 41 cm.
Azért az nem olyan kicsi 2év alatt, sőt...

2009. Szeptember 06. - 12:26:37
Válasz #969
Nem elérhető

Boiler


Helló!

Eléggé érdekes kérdést fogok föltenni.Remélem fogsz tudni nekem ebben segíteni. A kúrám elején járok és történt egy kis malőr... Még soha sem volt ilyen, ugyhogy nem is tudom mit is tegyek... tegnap előtt pénteken "megkaptam az az napi adagomat"... Nem ez az első kúrám már jó páron túl vagyok... Fertőtlenítés is megtörtént... Utánna még futottam egy félórát ahol nagyon meg izzadtam ekkor még picit vérzett a vállam, kevesebb jött belőle mint egy miteszertből, de csordogált. Aztán lefeküdtem otthon a hideg padlóra vizes háttal... Másnapra tegnap estére olyan beteg lettem, de érdekes módom semmim sem fáj a vállamon kívül ahova adva lett az okosság. 38 fokos lázam lett, és meg volt keményedve a vállam. Gyulladt már be anyag benne, de soha sem lettem tőle lázas. Neked történt e már hasonló, és ha igen mit várhatok? Hogyan élted meg? Neked mik voltak a tünetek? És hány nap kellett még előjött?

Mihamarabbi válaszodat előre is köszönöm.

Boiler

2009. Szeptember 06. - 12:45:59
Válasz #970
Nem elérhető

Pity


Szép napot Johhny!
a kérdésem az lenne hogy szerinted van értelme az ilyen mass fx 3-ad kúrának? vagy jobban járok ha ezek árából veszek inkább több fehérjét kreatint no fokozót? szerinted meilyk az ami látványosabb lenne?

Üdv.:Pity

2009. Szeptember 11. - 11:53:30
Válasz #971
Nem elérhető

zeus



Kérdésem lene 132kg- ról  fogytam le 95kgra 3 év alatt edzés és diéta segítségével.Szedtem már táplálék kiegészítőket most is elszeretném kezdeni.Minél több tömeget akkarok felszedni ki is nézztem az anabolik xtremettől MASSFXet utána olvastam de még mindig nem tudom eldönteni mivel kombináljam a Hyperdrol X2 vagy a 3-AD val.Melyikkel lehet több tömeget felszedni véleményed szerint vagy mi másal érdemes kombinálni?Vagy mit tudnál ajánlani tömegnöveléshez,amúgy testsúly:95 kg,magasság:185 cm,mellbőség:114 cm,kar:44cm,derék:89 cm.comb:61cm,vádli:44 cm.Előre is köszönöm ha válaszolsz.

2009. Szeptember 13. - 15:21:58
Válasz #972
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzád, hogy hogyan tudnám a két felkarom közötti 2 centis különbséget kiküszöbölni? Remélem tudsz segíteni, bármilyen módszer érdekelne (csak az nem, hogy a nagyobbat vonjam ki addig, amig a kisebbik el nem éri azt :)
Még csak 2 éve edzek, elég kicsik még, 43 és 41 cm.
Basszus,nem látlak benneteket,moderáltak!
No,nem kell aggódnod,mindenkinek van különbség a két felkarja között,vszínű ez is fel fog zárkózni,bár azért figyeld magad(vagy kérd szakértő segítségét),lehet hogy tartasbeli problémáid vannak,ezt ki lehet korrigálni.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 13. - 15:26:28
Válasz #973
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Helló!

Eléggé érdekes kérdést fogok föltenni.Remélem fogsz tudni nekem ebben segíteni. A kúrám elején járok és történt egy kis malőr... Még soha sem volt ilyen, ugyhogy nem is tudom mit is tegyek... tegnap előtt pénteken "megkaptam az az napi adagomat"... Nem ez az első kúrám már jó páron túl vagyok... Fertőtlenítés is megtörtént... Utánna még futottam egy félórát ahol nagyon meg izzadtam ekkor még picit vérzett a vállam, kevesebb jött belőle mint egy miteszertből, de csordogált. Aztán lefeküdtem otthon a hideg padlóra vizes háttal... Másnapra tegnap estére olyan beteg lettem, de érdekes módom semmim sem fáj a vállamon kívül ahova adva lett az okosság. 38 fokos lázam lett, és meg volt keményedve a vállam. Gyulladt már be anyag benne, de soha sem lettem tőle lázas. Neked történt e már hasonló, és ha igen mit várhatok? Hogyan élted meg? Neked mik voltak a tünetek? És hány nap kellett még előjött?

Mihamarabbi válaszodat előre is köszönöm.

Boiler
Nem hiszem hogy a futással cseszted el ;).Lehet itt sok minden amitől lázas lettél,de a lényeg a végén úgy is a konklúzió
Gyulladáskor a szervezet(persze a gyulladás mértékétől függően) lázzal védekezik.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 13. - 15:29:57
Válasz #974
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member

Kérdésem lene 132kg- ról  fogytam le 95kgra 3 év alatt edzés és diéta segítségével.Szedtem már táplálék kiegészítőket most is elszeretném kezdeni.Minél több tömeget akkarok felszedni ki is nézztem az anabolik xtremettől MASSFXet utána olvastam de még mindig nem tudom eldönteni mivel kombináljam a Hyperdrol X2 vagy a 3-AD val.Melyikkel lehet több tömeget felszedni véleményed szerint vagy mi másal érdemes kombinálni?Vagy mit tudnál ajánlani tömegnöveléshez,amúgy testsúly:95 kg,magasság:185 cm,mellbőség:114 cm,kar:44cm,derék:89 cm.comb:61cm,vádli:44 cm.Előre is köszönöm ha válaszolsz.
Én a Mass Fx-Hyperdrol-Lean Fx stack-et favorizálnám a Te esetedben.Persze e mellett fehérje,BCAA,Glutamin és multivitamin használatával és elegendő,de helyes táplálkozással ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu