2024. Május 23. - 10:14:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231784 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 24. - 19:45:29
Válasz #525
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
...amennyiben ez egyszerű ch,akkor válts összetettre,pl.zabpelyhes tejsavó turmixra edzés után...
Még ne csökkentsd le a ch-t,emeld meg a kardiót 3x45 percre =/+'.Még ha jól számolom 20heted van.Sok ez,mégis kevés :(

Rendben van,köszi!!! :-){ :-}
Ja,még valami!!Az edzésnél csináljak szuperszetteket,triszetteket,óriássorozatokat vagy még ráér??Gondolom a nehézsúlyos alapgyakorlatok azok maradjanak izoláló gyakorlatokkal együtt!?!? :-}Na,ezt jól megfogalmaztam.......
Természetesen beiktathatsz már "meglepetéseket". :-}
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 24. - 22:29:40
Válasz #526
Nem elérhető

hopika


OK...megszerkesztjük ;)

Kedves Lantos úr!

Hamarosan teszek fel én is záróképeket a diétás topikomba.Ha lesz időd vess majd rá egy-két pillantást és ha lehet tégy javaslatokat arra vonatkozóan,hogy mire kellene ráfeküdnöm a továbbiakban.
Köszönöm előre is!
Ps.1.:a hajlítókat tudom,de sajnos a körülmények nem engedik teljes edzését az izomcsoportnak
Ps.2.:a hamarosan,az sztem hétvége körül lesz!
Üdv
Tamás
Rendben van Tamás.Megvizsgáljuk,kielemezzük,leherótozzuk( ;D).És megtesszük a javaslatokat a jövőre vonatkozóan..Tehát várunk :-}
[/quote]

A 13. oldal tetejére tettem a mostani képeket...
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=442.msg39164#top
Nem egy nagy szám,de újrakezdésnek elmegy...

Várom a javaslatokat.Előre is köszönöm,üdv
T.

Azt tudom én is,hogy még lehetne fogyni,de ez a 26 kiló most elég volt...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 25. - 15:18:45
Válasz #527
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
 Łł= :-)!.Meglepően sokat változtál,komoly változás.Több varrást már sztem ne tetess fel ;D.
És jó a háttér is...(ott kezdtema testépítést) @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 25. - 15:55:54
Válasz #528
Nem elérhető

madinorbi


Łł= :-)!.Meglepően sokat változtál,komoly változás.Több varrást már sztem ne tetess fel ;D.
És jó a háttér is...(ott kezdtema testépítést) @:-)
A Hopikás topikban én is azt említettem meg először nagyon állat  @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 25. - 16:11:24
Válasz #529
Nem elérhető

hopika


Łł= :-)!.Meglepően sokat változtál,komoly változás.Több varrást már sztem ne tetess fel ;D.
És jó a háttér is...(ott kezdtema testépítést) @:-)

Ez a javaslat?  @-o

De tényleg:szted mire kellene ráfeküdni kicsit jobban-tehát mi élvezzem prioritást az elkövetkezendő időszakokban?
-tricepsz tömege
-váll tömege
-hát vastagsága
-stb...
Egy körülbelüli sorrendet állíts fel kérlek,ha nem gond.Előre is köszönöm,üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 25. - 23:34:09
Válasz #530
Nem elérhető

Greg


 #:-) ?:-/
Hi!
Lehet rossz helyre írok, de ez a leglátogatottabb topik...
Lenne egy kérésem mert szinte ismeroseim kozt nem tudok kihez fordulni és nehéz találni egy profi segítokész embert aki a problémáimon segítene!
Kellene egy megbízható ember aki a testépítés csínnyát-bínnyát elmondaná! Esetleg ha talalok itt olyat aki tud ebben nekem segíteni és megválaszol nekem pár kérdést ami nem tiszta a szemem elott, azt szépen kérem. hogy írjon e-mailt(en90@citromail.hu)(vagy esetleg skype georgo9090)!
Elore is koszonom minden jólelku segítokész embernek aki segít!
 :-){
Udv Greg

2008. Június 25. - 23:53:14
Válasz #531

B1ll4

Vendég
Greg , ne várd el , hogy mindenki rohan egyből hozzad és nem győzöd az infót kapkodni :) . Ez itt egy internetes fórum , mindenki járja a maga útját , de mi se mástól tudtuk meg az alapokat , ha lehet olvasgass többet a topicokban , mindent megtalálsz , van kereső is írd be a kulcsszót amire kíváncsi vagy és kidobja azt amire vágysz . Ha tisztába leszel az alapokkal , utána minden kis apró szösszenet amiről szó van megmarad a fejedben és tudod hova rakni azt az információt amit éppen akkor kaptál . Idő , idő és idő . Sok sikert !

Elnézést Johnny , hogy belekotnyeleskedtem !  :-){

2008. Június 26. - 02:06:05
Válasz #532
Nem elérhető

Greg


már végig olvasgattam az osszes cikket ami van, de pontosabban kellene kiegészítokre az információ! nem vagyok biztos benne hogy segít-e vagy nem! Nem várom el senkitol, hogy osszetorje magát a válaszért!
Tomegnovelés és izom suly novekedése + izom, ebben kellene segítség! ????...

2008. Június 26. - 02:14:51
Válasz #533

B1ll4

Vendég
Mindenkinek ez a célja , ha mindenkinek meglenne már mindene amire szüksége van , rég nem itt lennénk :) . Először is ha már alapokkal tisztába vagy , írj össze egy edzéstervet , meg egy étrendet és tedd be ide a topicba. Johnny mester segíteni fog 1000% . 8-)

2008. Június 26. - 14:00:00
Válasz #534
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Łł= :-)!.Meglepően sokat változtál,komoly változás.Több varrást már sztem ne tetess fel ;D.
És jó a háttér is...(ott kezdtema testépítést) @:-)

Ez a javaslat?  @-o

De tényleg:szted mire kellene ráfeküdni kicsit jobban-tehát mi élvezzem prioritást az elkövetkezendő időszakokban?
-tricepsz tömege
-váll tömege
-hát vastagsága
-stb...
Egy körülbelüli sorrendet állíts fel kérlek,ha nem gond.Előre is köszönöm,üdv
Tamás
Nagyon jók a meglátásaid.Én is ezeket írtam volna,de sorrendet nem álítanék fel hisz az egyensúly elérésében ezek mind ugyanolyan fontosak...De...a helyedben( ha csak nem készülnék versenyre) inkább továbbra is helyesen kajálnék,keményen edzenék,szép lassan veszítgetnék még a zsírból-vízből és adoniszként járkálnék Záhonyban és (ha a feleséged nem olvassa elcsajozgatnék a zenekarommal).Amennyiben olvassa úgy marad az első pont érvényben @-o.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 26. - 14:15:27
Válasz #535
Nem elérhető

hopika


Még nem feleség,csak mennyasszony-de annyira nem is vágyunk a "házasság" intézményére,hisz már 5 éve együtt élünk...
Az intsrukciókat vettem-adoniszból meg van elég-nem veszem el a helyüket!
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 26. - 14:19:01
Válasz #536
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
#:-) ?:-/
Hi!
Lehet rossz helyre írok, de ez a leglátogatottabb topik...
Lenne egy kérésem mert szinte ismeroseim kozt nem tudok kihez fordulni és nehéz találni egy profi segítokész embert aki a problémáimon segítene!
Kellene egy megbízható ember aki a testépítés csínnyát-bínnyát elmondaná! Esetleg ha talalok itt olyat aki tud ebben nekem segíteni és megválaszol nekem pár kérdést ami nem tiszta a szemem elott, azt szépen kérem. hogy írjon e-mailt(en90@citromail.hu)(vagy esetleg skype georgo9090)!
Elore is koszonom minden jólelku segítokész embernek aki segít!
 :-){
Udv Greg
Egyértelműen a bodybuilding.hu az az oldal,ahol minden kérdésedre választ kapsz,tehát jó helyen jársz.
Nos a téma ami érdekel Téged(és mindannyiunkat) elég tág.Tehát valami hasonló,mintha mondjuk a történelem érdekelne és szeretnéd ha valaki elmondaná neked a világ történelmét ezidáig.Minthogy abban is rengeteg téma van,korok,időszakok,különböző nemzetségek,birodalmak,országok történelme ,így lehetetlen lenne témamegjelölés nélkül segítséget adni..A testépítésnél hasonló a helyzet..
Meg kellene írnod,hogy pontosabban mi az ami érdekel.Edzés,edzéstervek,étrendek,táplálékkiegészítők,amatőr vagy profi(bb) testépítés,esetleg versenyek,versenyzők,versenyfelkészülések,pózolás,bíráskodás....sorolhatnám a végletekig.Mindegyikről születtek már cikkek,sőt könyvek tömkelegei.De ha esetlegesen a személyedre szóló olyan segítség érdekel,amivel betekintést kapnál abba hogy hogyan tud kihozni magadból a legjobb,legarányosabb testalakot,szintén jó helyen jársz....
Csak el kell kezdened valahol...Pl pontosan hogy mire vagy kíváncsi.Esetleg leírhatnál magadról néhány dolgot...(életkor,súly,mióta edzel,hogyan étkezel,mennyi szabadidőd,anyagi kereted van a sportra fordítani,esetleg fénykép,amit ha nem akarsz megmutatni mindenkinek,privát üzenetben elküldheted annak  akitől választ vársz,csakúgy mint minden olyan kérdést amit csak személyesen osztanál meg valakivel "négyszemközt".
Tehát szedd össze a gondolataidat és uccu neki :-!!!
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 28. - 22:13:46
Válasz #537
Nem elérhető

hopika


Jani!

Szted ez nagyon hülye párosítósdi az izomcsoportok terén?
Megpróbáltam a fejlesztendő-növelendő izomcsoportokat előre tenni.
Nem a megszokott osztás,de szerintem teszek egy próbát vele-vagy 2 hónap időtartamban...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 28. - 23:05:30
Válasz #538

B1ll4

Vendég
Johnny , kérhetnék egy ilyen pofátlan szivességet , h fogadj tőlem privát üzenetet ? :-){

2008. Június 29. - 13:32:43
Válasz #539
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Bocs,elnézést mindenkitől,beteltem és nem vettem észre :-[.
Mostmár jöhet =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu