2024. Május 23. - 10:20:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231787 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Szeptember 15. - 09:39:25
Válasz #735
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Jani!

Majd egy olyan két hét múlva végzek a kicsike tömegelős időszakommal és azt egy hat hetes villám-formáló időszakkal szeretném megkoronázni.
Elég hülye kérés így a messzi távolból,de majd lehet kérnék hozzá egy kicsit komplexebb segítséget...értem ezalatt az edzés,kaja és egyéb okosságok taglalását részedről.
Természetesen csak akkor,ha a versenyfelkészülés alatt lesz néhány felesleges perced...vagy rábízom magam Ati-ra és vele készíttetem el ugyanezt-ha neked nem lenne időd rá.
Előre is köszönöm,részleteket 2 hét múlva.
Üdv
Tamás
2 hét...Meglátjuk mit tehetünk.Semmit nem igérek hiszen akkor már csak 3-4 hét lesz a versenyig,nem tudom én is milyen állapotban leszek..és van néhány " rejtett" versenyző is akiknek néha segítek ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Szeptember 15. - 11:06:55
Válasz #736
Nem elérhető

hopika


Jani!

Majd egy olyan két hét múlva végzek a kicsike tömegelős időszakommal és azt egy hat hetes villám-formáló időszakkal szeretném megkoronázni.
Elég hülye kérés így a messzi távolból,de majd lehet kérnék hozzá egy kicsit komplexebb segítséget...értem ezalatt az edzés,kaja és egyéb okosságok taglalását részedről.
Természetesen csak akkor,ha a versenyfelkészülés alatt lesz néhány felesleges perced...vagy rábízom magam Ati-ra és vele készíttetem el ugyanezt-ha neked nem lenne időd rá.
Előre is köszönöm,részleteket 2 hét múlva.
Üdv
Tamás
2 hét...Meglátjuk mit tehetünk.Semmit nem igérek hiszen akkor már csak 3-4 hét lesz a versenyig,nem tudom én is milyen állapotban leszek..és van néhány " rejtett" versenyző is akiknek néha segítek ;)
Azért írtam-csak,ha van minimális idő.Ha nincs,akkor megkérem majd Attit,hogy segítse az utamat az indulásnál legalább,bár nem tudom itthon lesz-e már akkor.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 15. - 18:14:03
Válasz #737
Nem elérhető

RolandFi


Üdv. Johnny!!
Bocs,hogy megint a felkészüléssemmel zaklatlak,de eltelt újra 1 hét és feltenném az éppen aktuális formám.Merre tovább???Szénhidrát,edzés,kardió,CH hintáztatás,stb terén???????Ja,és a sót illetve a nátriumot mikortól csökkentsem vagy száműzzem???Köszi
Íme a képek:
A sót és a nátriumot nehogy elkezd csökkenteni **:))))*
A ch-t most lejjebb viheted 3 napra 100g-mal,majd a 4. napon emeld az egészet a duplájára.Csak rizsből,kevés zabpehelyből.Sok zöldséget egyél és emeld meg az alacsony napokon 50g-mal a fehérjét...
Kardió marad még...
Ha tudsz,dobj fel képet az ezt megelőző versenyeidről..
Rendben van,szóval jön a hinta!!És köszi mégegyszer!! :-){
Keresek képeket és felteszem az edzésnapló rovatban a topicomba(RolandFi felkészülése 2008),ott megtalálod,remélhetőleg.

2008. Szeptember 21. - 18:24:25
Válasz #738
Nem elérhető

RolandFi


Hi Johnny!!!!

Vetnél egy gyógypillantást a fotóimra és mondanál pár véleményt!?! :-){Az edzés naplók közt van a RolandFi felkészülésénél.
A combom nem igazán akar formába kerülni,szerinted mit kéne vele tennem???? :-}
Köszi,Roland

2008. Szeptember 22. - 11:06:32
Válasz #739
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hi Johnny!!!!

Vetnél egy gyógypillantást a fotóimra és mondanál pár véleményt!?! :-){Az edzés naplók közt van a RolandFi felkészülésénél.
A combom nem igazán akar formába kerülni,szerinted mit kéne vele tennem???? :-}
Köszi,Roland
A comboddal kapcsolatos kérdésre a választ nem igazán tudom megadni.De én aluledzettnek látom...Keményen kell gyötörni,akkor jöhet eredmény,de ahhoz minden nap kellene látni,ismerni az életedet,a napjaidat hogy én hozzam ki belőled a csúcsformát...Így nagyon nehéz hogy személyesen nem is láttalak,így egy amerikai guru sem tudna valódi jó tanácsokat adni...
Én így csak támpontokkal szolgálok,amiot ha megfogadsz,kellő szorgalommal saját magad érheted elé a csúcsformát...
Nagyon sokat kell küzdened a hátralévő kevesebb mint 5 hét alatt..
Lassan emelhetd tovább a kardiót is.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Szeptember 22. - 12:28:12
Válasz #740
Nem elérhető

RolandFi


Hi Johnny!!!!

Vetnél egy gyógypillantást a fotóimra és mondanál pár véleményt!?! :-){Az edzés naplók közt van a RolandFi felkészülésénél.
A combom nem igazán akar formába kerülni,szerinted mit kéne vele tennem???? :-}
Köszi,Roland
A comboddal kapcsolatos kérdésre a választ nem igazán tudom megadni.De én aluledzettnek látom...Keményen kell gyötörni,akkor jöhet eredmény,de ahhoz minden nap kellene látni,ismerni az életedet,a napjaidat hogy én hozzam ki belőled a csúcsformát...Így nagyon nehéz hogy személyesen nem is láttalak,így egy amerikai guru sem tudna valódi jó tanácsokat adni...
Én így csak támpontokkal szolgálok,amiot ha megfogadsz,kellő szorgalommal saját magad érheted elé a csúcsformát...
Nagyon sokat kell küzdened a hátralévő kevesebb mint 5 hét alatt..
Lassan emelhetd tovább a kardiót is.

Köszi!!!Már gondoltam rá,hogy fel kéne menni hozzád egy-két edzésre,hogy végre személyesen is szemügyre tudj venni,de hát ugye te is benne vagy már a finisben.De ha neked jó lenne valamikor,szívesen meglátogatnám azt a szuper termet!?! :-}
Szóval keményebben kell küzdenem???Meglesz,rajtam nem múlik!!! =/+'

2008. Szeptember 28. - 18:40:22
Válasz #741
Nem elérhető

RolandFi


Hi Johnny!

Gondoltam feldobok egy néhány képet,így 3 héttel és 6 nappal az SB elött!Tartom a 3 nap 150gr Ch és 1 nap 300gr Ch "hintát",megemeltem a reggeli kardiót heti 4x50 percre+heti 2x15 perc kardió este,amikor reggel nincs.Az edzésben is változtattam,heti kétszer edzem minden testrészem,plusz lábra a szokásos heti két lábnapon kívül más testrész edzése után is meggyötröm a virgácsokat heti 1x vagy 2x.Ilyenkor kitörést és lábnyújtást csinálok szuperszettben.
Jövőhéttől emelnék a kardión,reggel és este is 5-5 percet. :-}
Íme:

2008. Október 05. - 12:23:13
Válasz #742
Nem elérhető

RolandFi


Hi Johnny!!!

Jól alakulnak a dolgok,gondoltam megosztanám veled és kikérném a tanácsod,hogy jól gondolom-e a folytatást illetve a harci tervet!!!
Arra gondoltam,hogy a jövőhéttel elkezdem csökkenteni a fehérjeturmixok számát és vele arányosan ezt az űrt kitöltöm husival.A zabpelyhet viszont nem tudom,hogy elhagyjam-e már!A csapvizet lassan már átveszi teljen egészében az ásványvíz.Az edzésnél a lábaimat extrakeményen nyüstölöm,hál'Istennek van honnan venni az ötletet,a Gergő lábedzéseit alakítom át az én fejlettségi szintemre,de a szuper-óriás-triszettek megmaradnak.És megtartok egy nehézsúlyos guggolást is.Az aerobnál már a reggeli szobabringák idejét nem emelném,maradnék a heti 4x55percnél viszont az estit megemelem heti 2-3x25-30percre.És én is abban a helyzetben vagyok,mint egy pár éppen most készülő versenytársam,a felsőtestem szárazabb mint az alsó!!Talán ennyi,ami most így hirtelen eszembe jutott,ilyen alacsony CH mellett!! 8)
Ja,és mégvalami,nem igazán tudom még eldönteni,hogy melyik variációt alkalmazzam az utolsó héten a víztelenítéshez!Az úgymond "hagyományosat" vagy amit a Lajos is csinált tavaly????
Mégegyszer köszi,és bocs a zavarásért!!!!!!!
További jó felkészülést!!
Üdv. Roland

2008. Október 10. - 21:17:20
Válasz #743
Nem elérhető

Axvell


Hello Johny!Megszeretném tőled kérdezni hogy te szerinted hány éves kortol lehet elkezdeni a testépítést,és ha elis kezdeném akkor kellene hozzá kiegészítőket szednem?

2008. Október 13. - 09:31:02
Válasz #744
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia!
Az én véleményem hogy 15 éves kor előtt semmi esetre sem,esetleg szinte súlyzós terhelés nélkül,de 15 éves kortól is szakértő edzői segítséggel .Tápkiegek? Ez azért annak is függvénye hogy sportol e mást is az emberke,netalán tán ha valamilyen versenysportot és a súlyzós edzést kiegészítésnek használja úgy javaslom de ha éppen akkor kezd sportolni az illető,akkor először rázódjon bele,szedje össze magát ,tanuljon meg jól táplálkozni és utána ....
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Október 19. - 17:15:30
Válasz #745
Nem elérhető

Josi


Hi Johnny!
Megint én... Egy kérdés: Lehet-e ezt amit én összeírtam egymásután szedni: 100% L-Glutamine+100% Creatin Monohydrate+L-Carnitin+Liquid BCAA? Nem lesz semmi bajom tőle?   Huh?  help Előre thx a válaszért.
Bocs hogy hülye kérdésekkel zaklatlak  wall  Grin
Mindenkinek további jó edzést  strong
Bye

2008. Október 22. - 17:08:46
Válasz #746
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hi Johnny!
Megint én... Egy kérdés: Lehet-e ezt amit én összeírtam egymásután szedni: 100% L-Glutamine+100% Creatin Monohydrate+L-Carnitin+Liquid BCAA? Nem lesz semmi bajom tőle?   Huh?  help Előre thx a válaszért.
Bocs hogy hülye kérdésekkel zaklatlak  wall  Grin
Mindenkinek további jó edzést  strong
Bye
Nem lesz tőlük semmi bajod..Csak a jó időben szedd mindet
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Október 22. - 17:10:25
Válasz #747
Nem elérhető

hopika


Basszus Jani!
Most beszélek Atival telefonon...qrva szopás ez az egész!
 ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 22. - 17:22:00
Válasz #748
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 22. - 18:18:25
Válasz #749
Nem elérhető

doncicco


A gyengébbek kedvéért mi történt?