2024. Június 04. - 14:48:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 358224 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Január 22. - 08:41:38
Válasz #735
Nem elérhető

madinorbi


Kézi ffi vb.  ::), nézi valaki ?
 :-}
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 22. - 09:38:15
Válasz #736
Nem elérhető

Gabe


Nézzük, el vagyok hűlve, hogy nem bukdácsolnak a srácok, ha a mocskos tótokkal nem ikszelünk, már minden tuti lenne!
Na nem baj, ma lezúzzuk a franciákat! ( :D )
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 22. - 09:43:10
Válasz #737
Nem elérhető

madinorbi


Na nem baj, ma lezúzzuk a franciákat! ( :D )
****:))) ****:))) ****:)))
Akármennyire is jók vagyunk jelenleg, az 3-4 klasszis csapat ellen esélyt nem igazán látok, horvátok,franciák,dánok...
Talán a norvégokat,németeket,oroszokat esetleg a spanyolokat egy jó napon meg lehetne verni.
Vélemény ?
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 22. - 09:47:10
Válasz #738
Nem elérhető

Gabe


Reméltem, hogy a zárójeles smiley érthető lesz!  :D
Így van, sok esélyünk nincs, de ha már rangsorolni kell, akkor viszont meglátásom szerint a 3közül a franciákat tudnánk elkapni.
A másik két csapat még náluk is dinamikusabb játékerőt képvisel...szerintem!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 22. - 09:51:37
Válasz #739
Nem elérhető

madinorbi


Nem baj szeretjük a csapatunkat  @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 22. - 09:56:30
Válasz #740
Nem elérhető

Gabe


így van, négybe velük!  :-!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 22. - 21:48:57
Válasz #741
Nem elérhető

Gabe


Sajnos jött a papírforma: francia-magyar 27-22, a gond csak az, hogy a szlovákok elverték a románokat,
így pontegyenlőség alakult ki a magyar-szlovák csapat között és több lőtt góllal a tótok lettek a csoport másodikok.
De legalább továbbmentünk mi is!  :-)!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 23. - 08:44:04
Válasz #742
Nem elérhető

madinorbi


Sajnos jött a papírforma: francia-magyar 27-22, a gond csak az, hogy a szlovákok elverték a románokat,
így pontegyenlőség alakult ki a magyar-szlovák csapat között és több lőtt góllal a tótok lettek a csoport másodikok.
De legalább továbbmentünk mi is!  :-)!
Sztem a svédek és koreaiak verhetőek és jobb is hogy nem lettünk másodikak, mert szünnap után egyből Korea, véleményem szerint kedvezőtlen lett volna, a horvátokkal tök mindegy mikor játszunk, mert valszeg az egész vb-t ők nyerik  :-\, de azért hátha  >:D >:D >:D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 26. - 08:44:44
Válasz #743
Nem elérhető

madinorbi


így van, négybe velük!  :-!
Az ötödikre velük  ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 26. - 16:02:47
Válasz #744
Nem elérhető

Gabe


így van, négybe velük!  :-!
Az ötödikre velük  ;D
mos'má' könnyű okosnak lenni!  ***)))) :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 30. - 19:27:43
Válasz #745
Nem elérhető

Gabe


Szalai Ádámot benevezi a Real Madrid a Bajnokok Ligájára!

A spanyol As információi szerint a Real Madrid vezetősége úgy döntött, hogy Szalai Ádámot benevezi a Bajnokok Ligája folytatására. Az értesülések szerint a „királyi gárda” már elkészítette a szükséges dokumentumokat, és szombatig benyújtja azokat az UEFA-hoz.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 01. - 19:29:27
Válasz #746
Nem elérhető

bender


Talmácsi a második napon már a leggyorsabb volt Valenciában!!! :-!

Talmácsi Gábor a szombati harmadik helyezése után vasárnap már a leggyorsabb volt a valenciai tesztelésen a 250 kcm-es kategóriában.

Bővebben: http://www.nemzetisport.hu/motogp/talmacsi-a-masodik-napon-mar-a-leggyorsabb-volt-valenciaban-219637.html


Már alig várom , hogy elkezdődjön az új idény!Bízom benne,hogy megmutatja, hogy jogtalanul tartották vissza 125ben. :-! :-! :-!

2009. Február 02. - 20:09:13
Válasz #747
Nem elérhető

Gabe


Eldőlt Huszti Szabolcs sorsa: a Zenitnél folytatja pályafutását
A Hannovertől távozó magyar középpályás négyéves szerződést kötött az UEFA-kupa-szuper kupa győztes orosz együttessel
A Hannovertől távozó légiós négy évre szóló megállapodást írt alá az orosz klubbal.
 :-!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 02. - 20:09:56
Válasz #748
Nem elérhető

Gabe


Talmácsi a második napon már a leggyorsabb volt Valenciában!!! :-!

Talmácsi Gábor a szombati harmadik helyezése után vasárnap már a leggyorsabb volt a valenciai tesztelésen a 250 kcm-es kategóriában.

Bővebben: http://www.nemzetisport.hu/motogp/talmacsi-a-masodik-napon-mar-a-leggyorsabb-volt-valenciaban-219637.html


Már alig várom , hogy elkezdődjön az új idény!Bízom benne,hogy megmutatja, hogy jogtalanul tartották vissza 125ben. :-! :-! :-!
Én is bízom benne!
Jó ez a saját csapat neki!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 02. - 20:18:38
Válasz #749
Nem elérhető

bender


Eldőlt Huszti Szabolcs sorsa: a Zenitnél folytatja pályafutását
A Hannovertől távozó magyar középpályás négyéves szerződést kötött az UEFA-kupa-szuper kupa győztes orosz együttessel
A Hannovertől távozó légiós négy évre szóló megállapodást írt alá az orosz klubbal.
 :-!

Nekem kicsit "érdekes csapat" ez a Zenit!A Hamburggal jobban járt volna (szakmailag). Bár szerintem itt az anyagi rész jobban közrejátszott!