2024. Május 23. - 17:11:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 392231 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Október 01. - 14:14:24
Válasz #945
Nem elérhető

George


Már nem néznek furcsán a teremben, megszokták, hogy Ő áll mögöttem :D

2009. Október 02. - 12:34:41
Válasz #946

Grizzly79

Vendég
Hi!

Ma lecsapott a pöröly, nem volt kegyelem >:D Új stratégia, pulcsiban nyomtam, és így nagyon hamar bemelegedtek az izületek, még egy pici kis fájás sem volt sehol ****:)))))) Az elején rotátor melegítést csináltam, meg pici súllyal az egész mellet-vállat átmozgattam, és ez nagyon bejött, mindig így fogom csinálni mostmár. Lássuk:

Fekvenyomás kereten: 60x10, 100x10, 140x6, 160x6, 180x6, 200x3, 200x3 levezetés szabadsúllyal: 120x20
Ferdepados nyomás: 100x10, 120x6, 140x2 ****:))) itt rámszóltak, hogy fejezzem be, elég volt az erőlködésből Łł=
Hammer strength gépes nyomás: 150x10, 190x10, 215x10
Tárogatás(nyújtás-levezetés): 24x10 x2

Igazából 4-et akartam nyomni 200-ba, de így sikerült, mivel az 59 kg-os menyasszonyom áll mögöttem, ezért semmit nem tud segíteni kivételnél, max. megnyugtat, hogy ha kell picit bele tud nyúlni. Jövő héten elveszem ami az enyém :-Đ
Látom számos tekintetben egyezik az izlésünk!!!! ****:))))))

2009. Október 02. - 12:44:06
Válasz #947
Nem elérhető

George


Hi!

Ma lecsapott a pöröly, nem volt kegyelem >:D Új stratégia, pulcsiban nyomtam, és így nagyon hamar bemelegedtek az izületek, még egy pici kis fájás sem volt sehol ****:)))))) Az elején rotátor melegítést csináltam, meg pici súllyal az egész mellet-vállat átmozgattam, és ez nagyon bejött, mindig így fogom csinálni mostmár. Lássuk:

Fekvenyomás kereten: 60x10, 100x10, 140x6, 160x6, 180x6, 200x3, 200x3 levezetés szabadsúllyal: 120x20
Ferdepados nyomás: 100x10, 120x6, 140x2 ****:))) itt rámszóltak, hogy fejezzem be, elég volt az erőlködésből Łł=
Hammer strength gépes nyomás: 150x10, 190x10, 215x10
Tárogatás(nyújtás-levezetés): 24x10 x2

Igazából 4-et akartam nyomni 200-ba, de így sikerült, mivel az 59 kg-os menyasszonyom áll mögöttem, ezért semmit nem tud segíteni kivételnél, max. megnyugtat, hogy ha kell picit bele tud nyúlni. Jövő héten elveszem ami az enyém :-Đ
Látom számos tekintetben egyezik az izlésünk!!!! ****:))))))
Üdv #:-) Nagyon eltűnt valaki... ***)))

2009. Október 04. - 14:56:55
Válasz #948
Nem elérhető

George


Két nap pihenő után ma ismét edzés volt, a szokásos duplasorozatos nyomással a főszerepben. Edzés végén történt egy kisebb húzódás, de semmi komoly, viszont én nem rizikózok ilyennel, szóval abba is hagytam az edzést, és inkább pihentetem. Bal tricepszem húzódott meg picit áthúzásnál, nagyon magas volt a pad ahol csinálni akartam, és így túl mélyről kellett felvenni a súlyt - felvétel közben éreztem, hogy meghúzódott a trickó, így pár ismétlés után elég is volt belőle. Holnap kar lesz úgyis, szóval valószínűleg light edzést fog kapni emiatt. Lássuk mi volt:

Fekvenyomás duplasorozat: 60x10, 100x10, 130x10, 150-130 x10-8 x3
Negatív pados nyomás: 100x10, 140x8, 160x6, 170x6
Áthúzás: 50x6

Negatív nyomásnál nem akartam ennyire felmenni, de rámszólt az edzőm, hogy ne tököljek kis súllyal --) /:-) Úgyhogy nincs mese, hajtanak mint a lovat ***))

2009. Október 05. - 14:46:36
Válasz #949
Nem elérhető

George


Írok ide valami edzéssel kapcsolatosat, bár lehet, hogy ha valami zaftos kamu cikket másolnék be a netről, akkor több figyelmet kapna.
Utálom a hétfőt. Na nem azért, mert karozni kell, azt imádnám. Hanem mert elözönlik a termet az iskolából érkező gyerekek. Hogy a faszba van ez manapság? Az én időmben 14:00 előtt nem szabadultam a suliból, addig voltak órák. És akkor is inkább mentem haza kajálni, és max. utána valami edzés. De ezek a gyerekek már komplett edzőscuccal, iskolatáska nélkül jönnek, és elfoglalnak mindent amit csak lehet(bocs a guggolóállvány mindig szabad), és olyan rohadt büdös némelyik, hogy azt hinné az ember, hogy egy hete nem fürdött - vagy legalábbis nem mosta ki anyu az edzős cuccot ****) Szóval szépen elterveztem, hogy ma nagyon light edzést csinálok karra, mert tegnap kicsit meghúzódott. Esélytelen volt, mert az összes súly foglalt volt 10 és 20 között, így maradt némi csiga, meg a nagyobb súlyok, de nem azokat akartam ma használni. Meg felettébb idegesítő, hogy én erőlködve préselnék ki magamból még egy-két ismétlést, mások meg kibaszott kocsmában érzik magukat, és hiába van zene a fülemben, még azon keresztül is hallom az idióta röhögést a hétvégi buliról. Persze aki nem jár edzeni, annak ez ismeretlen ****)
Szóval srácok. Remélem itt senki nem nyom fekve 12 kg-os egykezes súlyzókkal **:))))* Vagy 18-assal ferdepadon. Tessék megfogni az a rohadt rudat, és ha csak az üres rúddal megy, akkor azzal csináljon normális nyomásokat! Így soha a büdös életbe nem fog fejlődni, persze lehet a mókusörsön rajoskodni, hogy "má' 20-assal nyomtam fekve".
Az öröm az ürömben, hogy nem fáj a tricepszem, olyan érzés, mintha egy erős izomláz lenne benne, de semmi komoly. Remélem a csütörtöki nyomásra teljesen felépül. A mai edzésem inkább nem részletezem, mert nem volt hősködés a súlyokkal, egy nagyon jó bedurranást értem el, nehéz edzés után levenni a pólót !+"%
A szokásos mérlegelés is megvolt a súly jelenleg: 126 kg

2009. Október 05. - 14:48:32
Válasz #950
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Október 05. - 15:04:14
Válasz #951
Nem elérhető

L


Írok ide valami edzéssel kapcsolatosat, bár lehet, hogy ha valami zaftos kamu cikket másolnék be a netről, akkor több figyelmet kapna.
Utálom a hétfőt. Na nem azért, mert karozni kell, azt imádnám. Hanem mert elözönlik a termet az iskolából érkező gyerekek. Hogy a faszba van ez manapság? Az én időmben 14:00 előtt nem szabadultam a suliból, addig voltak órák. És akkor is inkább mentem haza kajálni, és max. utána valami edzés. De ezek a gyerekek már komplett edzőscuccal, iskolatáska nélkül jönnek, és elfoglalnak mindent amit csak lehet(bocs a guggolóállvány mindig szabad), és olyan rohadt büdös némelyik, hogy azt hinné az ember, hogy egy hete nem fürdött - vagy legalábbis nem mosta ki anyu az edzős cuccot ****) Szóval szépen elterveztem, hogy ma nagyon light edzést csinálok karra, mert tegnap kicsit meghúzódott. Esélytelen volt, mert az összes súly foglalt volt 10 és 20 között, így maradt némi csiga, meg a nagyobb súlyok, de nem azokat akartam ma használni. Meg felettébb idegesítő, hogy én erőlködve préselnék ki magamból még egy-két ismétlést, mások meg kibaszott kocsmában érzik magukat, és hiába van zene a fülemben, még azon keresztül is hallom az idióta röhögést a hétvégi buliról. Persze aki nem jár edzeni, annak ez ismeretlen ****)
Szóval srácok. Remélem itt senki nem nyom fekve 12 kg-os egykezes súlyzókkal **:))))* Vagy 18-assal ferdepadon. Tessék megfogni az a rohadt rudat, és ha csak az üres rúddal megy, akkor azzal csináljon normális nyomásokat! Így soha a büdös életbe nem fog fejlődni, persze lehet a mókusörsön rajoskodni, hogy "má' 20-assal nyomtam fekve".
Az öröm az ürömben, hogy nem fáj a tricepszem, olyan érzés, mintha egy erős izomláz lenne benne, de semmi komoly. Remélem a csütörtöki nyomásra teljesen felépül. A mai edzésem inkább nem részletezem, mert nem volt hősködés a súlyokkal, egy nagyon jó bedurranást értem el, nehéz edzés után levenni a pólót !+"%
A szokásos mérlegelés is megvolt a súly jelenleg: 126 kg

Nálunk minden iskolás gyerek mellezik hétfőn és legalább öten állnak sorba egy padnál pedig van vagy 5-6 fekvenyomópad. Ami a legdurvább az egészben, hogy még a parkolóhely sem szokott lenni ilyenkor. (Minden 16éves kocsival jár...???)
Tényleg kurva zavaró, amit a csinálnak, ezért is szoktam lábazni ilyenkor...indulok is guggolni /:-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Október 05. - 15:17:10
Válasz #952
Nem elérhető

George


Na igen. De van olyan, aki heti 6 nap fekvenyom !+"% Van olyan, amelyik legalább 5x bicepszezik.

2009. Október 05. - 15:23:14
Válasz #953
Nem elérhető

FirstLady


Na igen. De van olyan, aki heti 6 nap fekvenyom !+"% Van olyan, amelyik legalább 5x bicepszezik.
én olyan fickót láttam az elektrovördben, amilyet eddig soha... semmi izom nem volt rajta sehol, kivéve a mellén... A mellizma teljesen rendben volt (máramennyire a polón keresztül látszott), de nézem sehol máshol nem izmos...  :-O
egyébként jó ciki volt, mert vagy 2 percig néztem, hogy egyáltalán rájöjjek, hogy mi furcsa rajta... !+"%
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Október 05. - 15:27:27
Válasz #954
Nem elérhető

George


Na igen. De van olyan, aki heti 6 nap fekvenyom !+"% Van olyan, amelyik legalább 5x bicepszezik.
én olyan fickót láttam az elektrovördben, amilyet eddig soha... semmi izom nem volt rajta sehol, kivéve a mellén... A mellizma teljesen rendben volt (máramennyire a polón keresztül látszott), de nézem sehol máshol nem izmos...  :-O
egyébként jó ciki volt, mert vagy 2 percig néztem, hogy egyáltalán rájöjjek, hogy mi furcsa rajta... !+"%
Akkor az akár implantátum is lehetett ****:))) Mert még ha csak mellre is edzene, akkor is a segédizmok valamennyire fejlődnének 8-}

2009. Október 05. - 15:30:30
Válasz #955
Nem elérhető

H. Laci


Na igen. De van olyan, aki heti 6 nap fekvenyom !+"% Van olyan, amelyik legalább 5x bicepszezik.
én olyan fickót láttam az elektrovördben, amilyet eddig soha... semmi izom nem volt rajta sehol, kivéve a mellén... A mellizma teljesen rendben volt (máramennyire a polón keresztül látszott), de nézem sehol máshol nem izmos...  :-O
egyébként jó ciki volt, mert vagy 2 percig néztem, hogy egyáltalán rájöjjek, hogy mi furcsa rajta... !+"%
Akkor az akár implantátum is lehetett ****:))) Mert még ha csak mellre is edzene, akkor is a segédizmok valamennyire fejlődnének 8-}

Vagy túlzottan fejlett az agy-izom kapcsolata.  ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Október 05. - 15:31:24
Válasz #956
Nem elérhető

FirstLady


Na igen. De van olyan, aki heti 6 nap fekvenyom !+"% Van olyan, amelyik legalább 5x bicepszezik.
én olyan fickót láttam az elektrovördben, amilyet eddig soha... semmi izom nem volt rajta sehol, kivéve a mellén... A mellizma teljesen rendben volt (máramennyire a polón keresztül látszott), de nézem sehol máshol nem izmos...  :-O
egyébként jó ciki volt, mert vagy 2 percig néztem, hogy egyáltalán rájöjjek, hogy mi furcsa rajta... !+"%
Akkor az akár implantátum is lehetett ****:))) Mert még ha csak mellre is edzene, akkor is a segédizmok valamennyire fejlődnének 8-}
na ezaz... hogy ugyanezt beszéltük mi is, de valahogy nagyon nehéz elhinnem, hogy itthon is divat már a férfiaknak az implantátum... ráadásul nem is lehetett annyira pénzes a pasi, mert azon nyivákolt a csajának, hogy nem akar 15 ezernél drágább porszívót venni ;D (vagy lehet, hogy azért nem tud porszívót venni, mert elköltötte a pénzt mellekre? ****:))) )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Október 05. - 15:34:11
Válasz #957
Nem elérhető

George


Én már semmin nem lepődök meg :D

2009. Október 05. - 15:49:11
Válasz #958
Nem elérhető

Kicsibors


Na igen. De van olyan, aki heti 6 nap fekvenyom !+"% Van olyan, amelyik legalább 5x bicepszezik.
én olyan fickót láttam az elektrovördben, amilyet eddig soha... semmi izom nem volt rajta sehol, kivéve a mellén... A mellizma teljesen rendben volt (máramennyire a polón keresztül látszott), de nézem sehol máshol nem izmos...  :-O
egyébként jó ciki volt, mert vagy 2 percig néztem, hogy egyáltalán rájöjjek, hogy mi furcsa rajta... !+"%
Akkor az akár implantátum is lehetett ****:))) Mert még ha csak mellre is edzene, akkor is a segédizmok valamennyire fejlődnének 8-}

Én ismertem olyan pasit (nem Magyar honban), akinek implantátum volt a mellizma...  :-}

2009. Október 05. - 15:51:41
Válasz #959
Nem elérhető

George


Én nemrég láttam az egyik csatornán, hogy csinálnak ilyet, jót röhögtem rajta. Volt valami modell gyerek, aki megcsináltatta a mellét, és azt mondja így több munkát kap. Úgyhogy simán lehetett az, már várom az első implantos fazonokat a strandon, lehet majd rajtuk röhögni ****:))) Persze a hölgyeké más tészta ***))) :P >:D