2024. Június 06. - 08:03:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393673 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Október 05. - 16:34:54
Válasz #960
Nem elérhető

fastor


Én nemrég láttam az egyik csatornán, hogy csinálnak ilyet, jót röhögtem rajta. Volt valami modell gyerek, aki megcsináltatta a mellét, és azt mondja így több munkát kap. Úgyhogy simán lehetett az, már várom az első implantos fazonokat a strandon, lehet majd rajtuk röhögni ****:))) Persze a hölgyeké más tészta ***))) :P >:D
azt a müsort asszem én is láttam, de a gyerek a vádliját is megcsinálta úgy!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 05. - 16:37:38
Válasz #961
Nem elérhető

God Vazzeg


Én nemrég láttam az egyik csatornán, hogy csinálnak ilyet, jót röhögtem rajta. Volt valami modell gyerek, aki megcsináltatta a mellét, és azt mondja így több munkát kap. Úgyhogy simán lehetett az, már várom az első implantos fazonokat a strandon, lehet majd rajtuk röhögni ****:))) Persze a hölgyeké más tészta ***))) :P >:D

Megugráltatod a melled, és elmehet a pitsába  :D

2009. Október 05. - 17:39:14
Válasz #962
Nem elérhető

George


Én nemrég láttam az egyik csatornán, hogy csinálnak ilyet, jót röhögtem rajta. Volt valami modell gyerek, aki megcsináltatta a mellét, és azt mondja így több munkát kap. Úgyhogy simán lehetett az, már várom az első implantos fazonokat a strandon, lehet majd rajtuk röhögni ****:))) Persze a hölgyeké más tészta ***))) :P >:D

Megugráltatod a melled, és elmehet a pitsába  :D
Posedown @-o
Nem csinálok én ilyen strandkirály bajnokságot, de tényleg jót röhögnék az egészen ****:)))

2009. Október 05. - 17:53:05
Válasz #963
Nem elérhető

George


Egy hónap telt el a kezdés óta. Kicsit összegzem mi történt: 116,5 kg volt a kezdés, ma reggel 126 kg-t mutatott a mérleg. Eddig meg vagyok elégedve a minőséggel is, nem híztam el, kicsi víz jött természetesen, de ez lemegy a tömegelés után. Ugye most fekvenyomás a preferált gyakorlat, ebben mérem az erőt, ez 170x3-ról feljött 200x3-ra. Cél volt a 200-as széria, most jó esélyt látok egy 220x5-6 ismétlésre a tömegelés végére. Csúcsnyomást még nem tudom, hogy lesz-e, ha lesz, akkor olyan 240 körül illene nyomnom, de ezt még átgondolom. Ha úgy érzem, hogy minden ok, izületek rendben, pici húzódás sincs sehol, akkor menni fog. Méretekkel annyira nem foglalkoztam, a kar olyan 50 körül lehet hidegen, erre ha feljön még egy-két centi, akkor örülünk. Ha nem, akkor sem sírunk ;D Most úgy érzem, hogy ez egy jó alap lesz a tavaszi erőnövelésnek ****:))))))

2009. Október 05. - 18:01:30
Válasz #964
Nem elérhető

darknight


Egy hónap telt el a kezdés óta. Kicsit összegzem mi történt: 116,5 kg volt a kezdés, ma reggel 126 kg-t mutatott a mérleg. Eddig meg vagyok elégedve a minőséggel is, nem híztam el, kicsi víz jött természetesen, de ez lemegy a tömegelés után. Ugye most fekvenyomás a preferált gyakorlat, ebben mérem az erőt, ez 170x3-ról feljött 200x3-ra. Cél volt a 200-as széria, most jó esélyt látok egy 220x5-6 ismétlésre a tömegelés végére. Csúcsnyomást még nem tudom, hogy lesz-e, ha lesz, akkor olyan 240 körül illene nyomnom, de ezt még átgondolom. Ha úgy érzem, hogy minden ok, izületek rendben, pici húzódás sincs sehol, akkor menni fog. Méretekkel annyira nem foglalkoztam, a kar olyan 50 körül lehet hidegen, erre ha feljön még egy-két centi, akkor örülünk. Ha nem, akkor sem sírunk ;D Most úgy érzem, hogy ez egy jó alap lesz a tavaszi erőnövelésnek ****:))))))

Komoly... :-O :-)! ;-oo-;

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Október 05. - 18:05:01
Válasz #965
Nem elérhető

Jordan


Fa..omba, en mar annak is orulnek ha par het mulva 180-ba nyomnek 5-6ot. Erre itt beirod a 220at  :-Đ
Kenyszeritesz itt engem is  a nagyobb sulyok eleresere  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 05. - 18:06:52
Válasz #966
Nem elérhető

George


Fa..omba, en mar annak is orulnek ha par het mulva 180-ba nyomnek 5-6ot. Erre itt beirod a 220at  :-Đ
Kenyszeritesz itt engem is  a nagyobb sulyok eleresere  ;D
Legyen benned versenyszellem >:D Mostanában úgy fekszek oda, hogy mondogatom, az asszony ismétli: "Ez könnyű, ez semmi, ez lófasz..." @-o

2009. Október 05. - 18:26:38
Válasz #967
Nem elérhető

L


Egy hónap telt el a kezdés óta. Kicsit összegzem mi történt: 116,5 kg volt a kezdés, ma reggel 126 kg-t mutatott a mérleg.

Akárhogy is nézzük ez nagyon zorall... @:-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Október 05. - 18:30:00
Válasz #968
Nem elérhető

Tarot


Én is hétfőnként járok oda ahova te, és általában mellezni szoktam, sőt még egykezes nyomásokat is szoktam.  Gondoljam át az életem?:D

2009. Október 05. - 20:25:10
Válasz #969
Nem elérhető

George


Én is hétfőnként járok oda ahova te, és általában mellezni szoktam, sőt még egykezes nyomásokat is szoktam.  Gondoljam át az életem?:D
8-}
Szóval srácok. Remélem itt senki nem nyom fekve 12 kg-os egykezes súlyzókkal **:))))* Vagy 18-assal ferdepadon.
Ha ez a helyzet, akkor igen 8-)

2009. Október 05. - 20:33:30
Válasz #970
Nem elérhető

tomasz


Szépen fejlődsz!Gratulálok!Ruhában még nem próbáltál nyomni?Vagy az nem érdekel?
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Október 05. - 20:38:46
Válasz #971
Nem elérhető

George


Szépen fejlődsz!Gratulálok!Ruhában még nem próbáltál nyomni?Vagy az nem érdekel?
Köszönöm.
Egyenlőre nem tervezem, mert nem tudnék normálisan méretet választani. Még növésben vagyok, és ameddig nem állapodok meg a súlyommal, addig fölösleges pénzkidobás lenne betörni egy ruhát. Több garnitúrát tartani a semmiért meg szintén pénzkidobás. Talán majd egyszer, de addig is ruha nélküli versenyeken akarom próbára tenni magamat.
Másrészt meg attól tartok, hogy ruhában nem lenne megállás. Akkor hajtana a vágy, hogy minél nagyobbat nyomjak, és még komolyabb versenyeken induljak. Ezt viszont nem terveztem be semmilyen szinten, sem időben, sem anyagilag, sem egészségileg ::) ;D de az biztos, hogy sokkal komolyabban bele kellene csapjak a lecsóba, mert ruhában már nagyon komoly eredmények vannak a pluszos súlycsoportban. Én ezt meg akarom hagyni "hobbi" szinten(bár ez már kicsit több annál), szóval nem e körül forog az életem.

2009. Október 06. - 13:42:17
Válasz #972
Nem elérhető

George


Hey!

Mai vállazáson kihagytam a nyomást, és az emeléseké volt a főszerep:

Oldalemelés: 12x10, 18x10, 22x10, 24x10, 28x10, 32x10
Oldalemelés csigán: 15x10, 25x10 x2
Döntött törzsű oldalemelés: 18x10 x5
Oldalemelés kis súllyal: 5x100

Ennyi pont elég is volt, a tric. húzódás úgy tűnik már a múlté.

2009. Október 06. - 15:13:04
Válasz #973
Nem elérhető

Norbert002


 szóval nem e körül forog az életem.
[/quote]

Nekem pedig pont fordítva sajnos vagy nem sajnos. ????... Bár még fiatal vok és ez furán hangzat. Midnennap ezért kelek fel és ezért fekszek le. Bármit képes vok feladni az eredményért. Egésznap suliba is azon pörög az agyam h mit h fogok csinálni az edzésen mit mennyivel fogok. Számolgatom óraközbe meg napközbe h kéne időzeíteni jövőre az alapozást meg az erőedzéseket. Ma töri órán pl azt elemezgettem magamba h jövőre mit kéne másképp csinálni miket hibáztam versenyeken min kell javítani csinátlam hiba listát a füzetbe mellé meg megoldást listát meg iylenek ;D Meg ha edzésen nem telejítem amit kiírtam magamnak az napra akkor következő edzésséig lelkiismeret furdalásom van, h nem tettem meg mindent a fejlődésért.

Uhhhh ez msot tök hülyén jön ki. Na de most leáálítom magam ;D


On: Ruhába majd a későbbiekben szterintem azért nem árt, ha beruházol. Mindenképp megéri eltudod te simán érni amiket ott nyomnak ****:))))))


2009. Október 06. - 15:19:59
Válasz #974
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Na mi a pálya Gyuri?  Súlyzózgatsz még?  ;D