2024. Május 23. - 17:44:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 392243 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 06. - 11:28:23
Válasz #1215
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Lehet, hogy egy-két edzést le fogok írni, de nyomásokat nem az biztos. Át kell variálnom az egész edzésem, ehhez felkeresek majd egy-két komolyabb versenyzőt, motiválódok belőlük, aztán mindenkit lenyomok >:D ;D
Mi az oka ennek a hirtelen valtasnak?  ????...
Csak annyi, hogy konkrétan lövésem sincs az erőemelő edzésről. Fejlődök a mostanitól is, de úgy látom, hogy még egy tömegelés elég lesz ahhoz, hogy a tényleg nagy nyomásokat simán kivitelezzem - izomzatilag. Versenyezni szerintem olyan 135-140 kg közötti testsúllyal fogok, és ennyi ebben a pluszos kategóriában kell is a magasságom miatt. Most értem el arra a szintre, hogy már nem terhel meg annyira a folyamatos nagy súly használat, nem fájdul meg a csuklóm, az alkarom, a vállam, tehát ezek is elég jól megerősödtek, de a technikát tanulnom kell valakitől aki igazán ért hozzá. Nyilván nem lesz jó a mostani beosztás, ezt is meg kell változtatnom. Nem gondolkodtam még konkrét dolgokon, szertek azzal foglalkozni ami éppen van, és ha majd ott tartok, akkor lépek ez ügyben. Versenyezni szeretnék, de nem bármi áron, ez inkább hobby mint életcél, semmit nem is hoz vissza, csak magam miatt csinálnám.

Ajanlom Csepregi Zolit a Fitness 2000-ben!

Edzes kozben (a kedvenc padomon... :-/-- ;D):

http://www.youtube.com/watch?v=q0G71SMOZU4





Keresd meg ha igazan tanulni akarsz!

 ;-oo-;

Váá kis sztory, remélem elfér itt  ;D Anno 2003 környékén edzettem egy ideig a fitness 2000-ben, akkor még pesterzsébeten laktam. Volt egy figura, kb 190 magas, vagy 160kg, kopasz, nagy szőke bajusszal, kb 45-50 éves. Megkért, hogy segítsek neki fekvenyomásnál  ;D Szóltam neki hogy nem biztos hogy jó lesz, mert nem bírom levenni ha baj van, azt mondta nem lesz baj, csak picit segítsek ha megakad a súly. Az 50kg-os tácsákból volt fent oldalanként 3db! 320kg volt ha jól számolom, anélkül nyomott bele 3 ismétlést hogy hozzáértem volna. De utána rendes volt, mert kérdezte beálljon-e az én kis 100kg-os nyomásomhoz  >:D Meg utána mindig köszönt ha találkoztunk  8)
Leiras alapjan az a Topi volt...akkoriban kb. annyi lehetett a sulya, azota joval kevesebb mar. Hirhedt alvilagi figura Pesten.

Viszont a sullyal nagyon elszamolhattad magad...mert ezt nemhogy a Topi, de senki a vilagon nem csinalta volna meg...foleg 2003-ban...de 2013-ban sem...

 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 06. - 11:32:01
Válasz #1216
Nem elérhető

God Vazzeg


Lehet, hogy egy-két edzést le fogok írni, de nyomásokat nem az biztos. Át kell variálnom az egész edzésem, ehhez felkeresek majd egy-két komolyabb versenyzőt, motiválódok belőlük, aztán mindenkit lenyomok >:D ;D
Mi az oka ennek a hirtelen valtasnak?  ????...
Csak annyi, hogy konkrétan lövésem sincs az erőemelő edzésről. Fejlődök a mostanitól is, de úgy látom, hogy még egy tömegelés elég lesz ahhoz, hogy a tényleg nagy nyomásokat simán kivitelezzem - izomzatilag. Versenyezni szerintem olyan 135-140 kg közötti testsúllyal fogok, és ennyi ebben a pluszos kategóriában kell is a magasságom miatt. Most értem el arra a szintre, hogy már nem terhel meg annyira a folyamatos nagy súly használat, nem fájdul meg a csuklóm, az alkarom, a vállam, tehát ezek is elég jól megerősödtek, de a technikát tanulnom kell valakitől aki igazán ért hozzá. Nyilván nem lesz jó a mostani beosztás, ezt is meg kell változtatnom. Nem gondolkodtam még konkrét dolgokon, szertek azzal foglalkozni ami éppen van, és ha majd ott tartok, akkor lépek ez ügyben. Versenyezni szeretnék, de nem bármi áron, ez inkább hobby mint életcél, semmit nem is hoz vissza, csak magam miatt csinálnám.

Ajanlom Csepregi Zolit a Fitness 2000-ben!

Edzes kozben (a kedvenc padomon... :-/-- ;D):

http://www.youtube.com/watch?v=q0G71SMOZU4





Keresd meg ha igazan tanulni akarsz!

 ;-oo-;

Váá kis sztory, remélem elfér itt  ;D Anno 2003 környékén edzettem egy ideig a fitness 2000-ben, akkor még pesterzsébeten laktam. Volt egy figura, kb 190 magas, vagy 160kg, kopasz, nagy szőke bajusszal, kb 45-50 éves. Megkért, hogy segítsek neki fekvenyomásnál  ;D Szóltam neki hogy nem biztos hogy jó lesz, mert nem bírom levenni ha baj van, azt mondta nem lesz baj, csak picit segítsek ha megakad a súly. Az 50kg-os tácsákból volt fent oldalanként 3db! 320kg volt ha jól számolom, anélkül nyomott bele 3 ismétlést hogy hozzáértem volna. De utána rendes volt, mert kérdezte beálljon-e az én kis 100kg-os nyomásomhoz  >:D Meg utána mindig köszönt ha találkoztunk  8)
Leiras alapjan az a Topi volt...akkoriban kb. annyi lehetett a sulya, azota joval kevesebb mar. Hirhedt alvilagi figura Pesten.

Viszont a sullyal nagyon elszamolhattad magad...mert ezt nemhogy a Topi, de senki a vilagon nem csinalta volna meg...foleg 2003-ban...de 2013-ban sem...

 ;D

Emlékeimben így él  ;D Mindenesetre nagyon sok volt a rúdon, a súly nem is volt annyira érdekes mint inkább a figura, akárhonnan néztem hatalmas volt  :D Én akkor még nem láttam sehol ekkora embert, nemhogy szóljon hozzám  !+"%

2009. November 08. - 13:59:07
Válasz #1217
Nem elérhető

George


Hi!

Hétfőtől kezdem a Novatestet, és úgy döntöttem, hogy leírom végig azokat az edzéseket, amíg a "szeren" vagyok. Gondolom sokan nem próbálták még, nekem is úgy ajánlották, de mikor megláttam, hogy a gnóm kis faszi, XL pólóban 220-ba nyom 8-at, egyből megjött a kedvem hozzá ;D Szóval mintha termék-teszt lenne ;) Kajám, edzéseim maradnak ugyanazok. Addig is a mai edzés: kicsit döcögősen indult, az alaphangulat megvolt hozzá(értsd elmebaj), meg mire beértem a teremben az összes fekpad foglalt volt. Mivel kereten már nem nyomok, ezért úgy döntöttem, hogy ha a kedvenc ferdepadom előbb felszabadul, akkor ott kezdek. Nyilván ez kicsit gyengített az azt követő fekvenyomáson, de nem izgat különösebben, ettől feljebb nem akartam menni, legfeljebb lett volna még pár ismétlés.

Ferdepados nyomás: 60x10, 100x8, 140x6, 160x3
Fekvenyomás: 100x8, 140x6, 180x6, 190x4, 200x3
Vetkőző sorozatok: 180x5, 140x6, 100x11, 60x20
Kábeles összehúzás: 45x10, 55x10, 65x10

Ha gyenge lenne a gyomrom, akkor tuti összehánytam volna magam a vetkőző után, percekig csak ültem utánna, szakadt rólam a víz, lihegtem mint egy kutya, kissé lefáradtam :D De cserébe olyan durva pumpáltság lett a mellemben, mint amilyen még soha! Komolyan ilyen még nem volt...a 60 kilót már szinte nem is éreztem, mégis úgy égetett végig, mintha tüzet raktam volna az izmaimban. Ehhez azért az kellett, hogy tegnap nagyon normálisan kajáljak, pedig itthon sem voltam egész nap, vittem magammal a zabos fehérjét, meg a csirke-rizst...este meg egybe lement kb 80 deka csirkemell még pluszban krumplisalátával. Ez agyon is ütött, aludtam fél 11-ig, aztán jöttem fel fórumozni kicsit ;D
Ez a mai edzés kicsit felrázott a punnyadásból, nagyon jól esett. Többet nem nyomok kereten, mert nem tudok olyan ívben engedi, hogy az jó legyen. Ez nem is probléma olyan 180-ig, de 200 fölött már nagyon rossz, félek, hogy kifordul a vállam. Na mindegy, nem volt ez rossz így, erő meg tömeg jött fel így is...
Szóval holnaptól már várom, hogy mikor nyomok 220-ba 8-at ;D

2009. November 08. - 14:01:16
Válasz #1218
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Rock on!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 08. - 15:53:58
Válasz #1219
Nem elérhető

endre66


Jó volt ez a mai edzés -már ameddig maradtam. Stabilan nyomkodtad a súlyokat (annak ellenére, hogy én mindenről pofáztam, csak edzésről nem  :D...de így jár az, aki késve jön). A vetkőző szériák pedig egyenesen rejtélyesek --> honnan van ilyenre erőd? :-/-- Hozzátartozik, hogy a 200-as nyomás után nem sokat pihent az Ogre, és már feküdt alá a 180-nak, aztán 2-en lekaptunk 1-1 tárcsát és már ment a következő ***))és a következő és a következő = vetkőző.  @-o

2009. November 08. - 16:09:26
Válasz #1220
Nem elérhető

George


Az erőt a piros törölköző adja ))=/ :D

2009. November 08. - 16:11:09
Válasz #1221
Nem elérhető

endre66


Az erőt a piros törölköző adja ))=/ :D
--)

Lássuk...!  :-<

2009. November 08. - 16:15:18
Válasz #1222
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az erőt a piros törölköző adja ))=/ :D
--)

Lássuk...!  :-<

...én már láttam. Asszem magamnak is kell hímeztetnem egyet.  ****:)))))) :D

2009. November 08. - 16:23:51
Válasz #1223
Nem elérhető

endre66


Azt azér' kapta, hogy tudja mi a cél.  8-}
 0o0o0

2009. November 08. - 17:09:58
Válasz #1224
Nem elérhető

Pity


Mindent bele George! Egyébként a Novatest mellé milyen kiegeket fogsz még használni!?  ;-oo-; :-oD

2009. November 08. - 19:33:52
Válasz #1225
Nem elérhető

George


Mivel nem ez volt az egyetlen ilyen kérdés, ezért itt válaszolok rá...az illetékesnek meg hónapok óta teli van a ládája, ezért sem tudtam válaszolni a korábbi kérdésére, de talán már nem is aktuális :-}

A Novatest mellé semmi nem fog menni, csak fehérje meg folyékony amino. Fehérje Gaspari Myofusion, amino meg Dymatize. Kajálás ugyanaz mint tömegelés alatt.

2009. November 09. - 07:13:23
Válasz #1226
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Motivacios videok George-nak...

Szerezz be egy fekvenyomo ruhat is!  ;D




Meszaros 285 kg RAW:

http://www.youtube.com/watch?v=3_fB5-EWZJI


Majd roviddel utana 340 kg:

http://www.youtube.com/watch?v=KrGLc3Du9N4


 ****:))))))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 09. - 11:15:43
Válasz #1227
Nem elérhető

George


Motivacios videok George-nak...

Szerezz be egy fekvenyomo ruhat is!  ;D




Meszaros 285 kg RAW:

http://www.youtube.com/watch?v=3_fB5-EWZJI


Majd roviddel utana 340 kg:

http://www.youtube.com/watch?v=KrGLc3Du9N4


 ****:))))))
Köszi, ezeket láttam már ;D  ;-oo-;

2009. November 09. - 18:19:44
Válasz #1228
Nem elérhető

George


Természetesen volt ma egy karedzés, de nem remekletem annyira, elég fáradt voltam. Novatestről egyenlőre nem tudok még mit mondani ;D kicsit furcsa nekem ez a nyelv alatt oldódó megoldás, de azt mondják így instant a véráramba kerül. Szóval a mai edzést annyira nem részletezném, sokat variáltam, mert nem úgy durrantam be ahogy kellett volna, így kicsit össze-vissza mászkáltam, valamennyire felpumpáltam magam nagynehezen egy óra alatt, aztán haza is mentem.

2009. November 10. - 19:25:44
Válasz #1229

Akezdetfia

Vendég
Hali George, el kezdett már dolgozni a novatest?  0o0o0