2024. Május 23. - 16:10:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 392209 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Október 14. - 11:57:58
Válasz #1875
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem is mondtam,hogy búváros,ne értsd félre !!!
Majd azért fitttyyyparádén meghesszellek...
Nincs félreértés, az nem csak neked szólt amit írtam ;-oo-; Amúgy erről mindig eszembe jut két régi ismerősöm még a fősuli edzőterméből. Az egyik srác vékony, atomszálkás, erek mindenhol, beesett arc, vékony bőr, szóval ami bodys szemmel tényleg lepucolt állapotot jelent. A másik meg kb mint most én, csak kisebb, olyan 46-os körüli karokkal, de akkor az nekünk hatalmas volt, mindenki 37-39-es karokkal rohangált, szóval ez a gyerek nagyon komoly volt, nem kövér, de nem is szálkás. Szóval ezek ketten haverok voltak, együtt edzettek, a vékonyabb mindig a tükröt bámulta, nézegette magát, póló felhúz, has befeszít, és idióta vigyor az arcon ;D Rendesen erek voltak a hasán. Végigsimítja, odaszól a havernak: "Nem rossz, mi?" Erre a másik: "Minek? Úgyis mindenki ezt nézi..." És megpaskolta a karját :-} Igaza volt a srácnak. A szakmán kívül sokan nem értékelik a szálkásságot.
lájk  :)
és persze azt, h mennyivel nyomsz fekve  :D



 :D

2010. Október 14. - 12:16:08
Válasz #1876
Nem elérhető

Maszat


A szakmán kívül sokan nem értékelik a szálkásságot.

akár hányszor félmeztelen vagyok, mindig megjegyzi valamelyik okos,h fujj de eres vagy. Vagy a strandon veszek vmit, és látom,h ilyen fintorral a fejükön nézik a karomon az eret. Nem,h nem értékelik, de mivel az átlag ember fedett, még undorodnak is tőle.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 14. - 12:35:20
Válasz #1877
Nem elérhető

mangela87


A szakmán kívül sokan nem értékelik a szálkásságot.

akár hányszor félmeztelen vagyok, mindig megjegyzi valamelyik okos,h fujj de eres vagy. Vagy a strandon veszek vmit, és látom,h ilyen fintorral a fejükön nézik a karomon az eret. Nem,h nem értékelik, de mivel az átlag ember fedett, még undorodnak is tőle.
Néha napján mikor jobb formában vok,főleg így nyaranta,mikor végigmegyek a strandon és néha utánamnéznek,meg fujjognak,meg fújj ez már ronda stb,akkor tudom,hogy kúrva jó a formám !!!
:-)))))

2010. Október 14. - 13:23:07
Válasz #1878
Nem elérhető

George


Ez van srácok, én sem a közönség miatt csinálom, de tényleg elismerőbb pillantásokat kap az ember mikor nagy. Van nálunk is egy-két versenyző, nem épp a nehézsúlyú fajtából, és mikor felkészülés van, akkor mindig hallom a sok hülyeséget amivel fárasztják őket - minek fogysz még tovább, ez már túl sok, stb...De hozzám soha nem jön oda senki, hogy minek rakok még a rúdra, miért lettem megint vastagabb, csak látom, hogy :-O ;D Meg persze a "poénos" - ha nem elég a súly majd ráülünk, mindjárt eltörik a rúd, nem férsz be az ajtón, akkora a karod mint a combom...
Ahova én járok ott nem sok nagy ember van, ha többen lennénk nyilván én sem lógnék ki ennyire. Különösebben nem foglalkozok az ilyen dolgokkal, de ez mégsem a fintorgás. Ezért is írtam, hogy csak egy nagyon szűk réteg értékeli a komoly szálkásságot, sajna abból is legtöbbször a saját neműek ;D

2010. Október 14. - 13:29:41
Válasz #1879
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez van srácok, én sem a közönség miatt csinálom, de tényleg elismerőbb pillantásokat kap az ember mikor nagy. Van nálunk is egy-két versenyző, nem épp a nehézsúlyú fajtából, és mikor felkészülés van, akkor mindig hallom a sok hülyeséget amivel fárasztják őket - minek fogysz még tovább, ez már túl sok, stb...De hozzám soha nem jön oda senki, hogy minek rakok még a rúdra, miért lettem megint vastagabb, csak látom, hogy :-O ;D Meg persze a "poénos" - ha nem elég a súly majd ráülünk, mindjárt eltörik a rúd, nem férsz be az ajtón, akkora a karod mint a combom...
Ahova én járok ott nem sok nagy ember van, ha többen lennénk nyilván én sem lógnék ki ennyire. Különösebben nem foglalkozok az ilyen dolgokkal, de ez mégsem a fintorgás. Ezért is írtam, hogy csak egy nagyon szűk réteg értékeli a komoly szálkásságot, sajna abból is legtöbbször a saját neműek ;D

Én mondjuk gusztustalan vagyok ha behízok (tudom-tudom, amúgy is  ;D ) de nekem most a diéta alatt sok pozitív tapasztalatom volt. Bár én nem nagyon eresedek (nem is akarok) de egy jó fazon szerintem elismerést vált ki az emberekből, még ha nem is mutatják. Az meg hogy megnéznek, nem gond. Szerintem mi képzeljük oda a flegmaságot, vagy ezzel palástolják az irigységüket. De mindkettő tök mindegy, meg kell tanulni nem zavartatni magatokat a bámulóktól. Én már tökélyre fejlesztettem, szinte már élvezem. A flegma arcokat a legjobban  ;D

2010. Október 14. - 13:33:58
Válasz #1880
Nem elérhető

George


Ez van srácok, én sem a közönség miatt csinálom, de tényleg elismerőbb pillantásokat kap az ember mikor nagy. Van nálunk is egy-két versenyző, nem épp a nehézsúlyú fajtából, és mikor felkészülés van, akkor mindig hallom a sok hülyeséget amivel fárasztják őket - minek fogysz még tovább, ez már túl sok, stb...De hozzám soha nem jön oda senki, hogy minek rakok még a rúdra, miért lettem megint vastagabb, csak látom, hogy :-O ;D Meg persze a "poénos" - ha nem elég a súly majd ráülünk, mindjárt eltörik a rúd, nem férsz be az ajtón, akkora a karod mint a combom...
Ahova én járok ott nem sok nagy ember van, ha többen lennénk nyilván én sem lógnék ki ennyire. Különösebben nem foglalkozok az ilyen dolgokkal, de ez mégsem a fintorgás. Ezért is írtam, hogy csak egy nagyon szűk réteg értékeli a komoly szálkásságot, sajna abból is legtöbbször a saját neműek ;D

Én mondjuk gusztustalan vagyok ha behízok (tudom-tudom, amúgy is  ;D ) de nekem most a diéta alatt sok pozitív tapasztalatom volt. Bár én nem nagyon eresedek (nem is akarok) de egy jó fazon szerintem elismerést vált ki az emberekből, még ha nem is mutatják. Az meg hogy megnéznek, nem gond. Szerintem mi képzeljük oda a flegmaságot, vagy ezzel palástolják az irigységüket. De mindkettő tök mindegy, meg kell tanulni nem zavartatni magatokat a bámulóktól. Én már tökélyre fejlesztettem, szinte már élvezem. A flegma arcokat a legjobban  ;D
A jó fazon az nem egyenlő a színpadkész formával. A jó fazonnal nem lóg a beled meg a tokád, nem izzadsz ülés közben, és nem úgy veszel levegőt mint egy bálna. De nincsenek komolyabban látható erek, keresztszálkás izmok. Ugyanarról beszélünk, én is erre megyek, illetve valamennyire ebben is vagyok. A kockákat a hasamon enyhe hóréteg fedi ;D

2010. Október 14. - 14:19:06
Válasz #1881
Nem elérhető

mangela87


Sztem mindenben igazad van,kivéve:
Jó fazonnál még simán izzadhatsz !!!
:-))))))))))))
Sőőőt engem legalábbis diétánál jobban fos a víz ,mint amúgy...

2010. Október 14. - 14:22:41
Válasz #1882
Nem elérhető

George


Sztem mindenben igazad van,kivéve:
Jó fazonnál még simán izzadhatsz !!!
:-))))))))))))
Sőőőt engem legalábbis diétánál jobban fos a víz ,mint amúgy...
Izzadok én edzésen meg szaunában, meg ha 30 fok van kint :laugh: De amúgy nem. Ez is alkati dolog, meg persze nem mindegy, hogy szed-e valamit az ember, amitől folyton melege van ;D

2010. Október 14. - 14:28:21
Válasz #1883
Nem elérhető

mangela87


Jah tényleg,ez abszolút alkati dolog is lehet !
Mert én télen is pl. nyitott ablaknál alszom! Kitakarózva...
De lehet csak klimaxolok !!!
Pedig nem is koxolok...
 :D    ;D

2010. Október 14. - 15:07:12
Válasz #1884
Nem elérhető

George


Ez van srácok, én sem a közönség miatt csinálom, de tényleg elismerőbb pillantásokat kap az ember mikor nagy. Van nálunk is egy-két versenyző, nem épp a nehézsúlyú fajtából, és mikor felkészülés van, akkor mindig hallom a sok hülyeséget amivel fárasztják őket - minek fogysz még tovább, ez már túl sok, stb...De hozzám soha nem jön oda senki, hogy minek rakok még a rúdra, miért lettem megint vastagabb, csak látom, hogy :-O ;D Meg persze a "poénos" - ha nem elég a súly majd ráülünk, mindjárt eltörik a rúd, nem férsz be az ajtón, akkora a karod mint a combom...
Ahova én járok ott nem sok nagy ember van, ha többen lennénk nyilván én sem lógnék ki ennyire. Különösebben nem foglalkozok az ilyen dolgokkal, de ez mégsem a fintorgás. Ezért is írtam, hogy csak egy nagyon szűk réteg értékeli a komoly szálkásságot, sajna abból is legtöbbször a saját neműek ;D

Én mondjuk gusztustalan vagyok ha behízok (tudom-tudom, amúgy is  ;D ) de nekem most a diéta alatt sok pozitív tapasztalatom volt. Bár én nem nagyon eresedek (nem is akarok) de egy jó fazon szerintem elismerést vált ki az emberekből, még ha nem is mutatják. Az meg hogy megnéznek, nem gond. Szerintem mi képzeljük oda a flegmaságot, vagy ezzel palástolják az irigységüket. De mindkettő tök mindegy, meg kell tanulni nem zavartatni magatokat a bámulóktól. Én már tökélyre fejlesztettem, szinte már élvezem. A flegma arcokat a legjobban  ;D
én imádom, ha megnéznek...
ma is beül egy szöszi csajszi velem szembe a villamoson, pimaszul mosolyog rám, közben nyalókázik, jóez na  :D
Azért Pest más világ, engem is kapcsoltak le kurvák...véletlenül pont azzal a villamossal meg hévvel kellett arra mennie mint nekem :D

2010. Október 14. - 15:37:57
Válasz #1885
Nem elérhető

Jordan


En meg mindegy hogy nezek ki, szep vagyok, ezert imadnak a muffosok!  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Október 14. - 15:41:15
Válasz #1886
Nem elérhető

hopika


Jordan!
Kihagytad,hogy szerény is...
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Október 14. - 19:43:31
Válasz #1887
Nem elérhető

George


Akkor Jordan a Dimmu Borgir neked találta ki anno a Cunthunters of the Night feliratú pólóját ;D Sajnos én nem tudtam belőle szerezni, mert leálltak a gyártással :angry:
De térjünk a lényegre! Ma karoztam, és ha Darrem Charles Muscletech-es reklámjára gondolok, akkor nekem ez jut az eszembe: "Már 27 éve edzek, de most fejeztem be életem legjobb karedzését!" ;D Én nem edzek 27 éve, nincs is olyan szép karom, de ez brutális volt :-O Legszívesebban a földre köptem volna örömömben, és kurjongattam volna ;D !+"% De kérem szépen mi csak szolidan edzünk, szóval semmi ilyen nem történt ;D

Letolás rúddal: 50x10, 70x10, 100x10 x3
Szűknyomás: 60x10, 80x10, 100x8, 120x6, 140x6, 145x6
Letolás kötéllel: 80x10 x5
Egykezes letolás test előtt: 20x10, 25x10, 30x10, 35x10, 40x8

Kétkezes bicepsz-Scott-pados bic. szuperszett: 20x10, 30x10, 40x10 x2
21-ek francia rúddal: 30x21 x3

A bicepszemben enyhe izomláz van, tegnap ügyesen hátaztam ezek szerint ***)))) Eszem ágában nem volt ma normál bicepszet csinálni, így ez lett belőle, de kegyetlenül bedurrant, sokkal nagyobbnak láttam mint korábban. A tricepszemmel nem tudom mi van, erősödik mint a disznó, méretre is nagyobbnak látom, valamit nagyon eltaláltam, szerintem jót tesz neki a nagyobb edzésmennyiség. Holnap pihi, szombat mell! :-/-

2010. Október 14. - 20:11:03
Válasz #1888
Nem elérhető

Jordan


Azt tudom mondani, ahogy igy fejlodsz feherjevel, hogy: ROHADJ MEG!  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Október 14. - 20:41:01
Válasz #1889
Nem elérhető

Pity


Legszívesebban a földre köptem volna örömömben, és kurjongattam volna ;D
;D ;D ;D