2024. Május 23. - 18:02:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 392250 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. December 11. - 18:56:38
Válasz #2070
Nem elérhető

Suncity




Nem ide tartozik, de szó volt róla tegnap előtt....nagyfater meghalt ma hajnalban a kórházban. Nem szenvedett sokat, lehet, hogy hülyén hangzik, de örülök neki, hogy ilyen könnyen ment el, nem pedig hetek vagy hónapok kínlódása után. Tegnap este még voltam bent nála, akkor már tudtam, hogy nem találkozunk itt többet. Az öreg megjárta a II. világháborút, és lábon jött haza a német hadifogságból - igazi példakép volt @:-) :-){
[/quote]

 :( fogadd részvétem nekem is

2010. December 11. - 19:02:40
Válasz #2071
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sajnálom George!

2010. December 11. - 20:27:35
Válasz #2072
Nem elérhető

Maszat


Részvétem George! Nyugodjon békében!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 12. - 13:53:58
Válasz #2073
Nem elérhető

George


Hi!

Be tudnék hányni ettől a tegnapi meg mai naptól! Minden szar, tegnap este meg órákig havat lapátoltam, erre ma elolvadt az összes :-Đ Ma korán mentem edzeni, csak egyszer kajáltam előtte, meg is lett az eredménye :-/]

Fekvenyomás: 60x10, 100x8, 140x6, 180x3, 200x2
Ferdepados nyomás: 60x10, 100x8, 120x5, 140x3
Tárogatás: 24x10, 30x10 x2
Tolódzkodás: 2x10, 4x15
Max pump !+"% : 62,5x47

Úgy érzem mintha nem is aludtam volna az éjjel, a jobb alkarom végig izomlázas, gondolom a lapátolástól, hideg volt a teremben, ropogott a vállam folyamatosan, szóval minden jó összejött. A végén poénból kipróbáltam mennyit bírok nyomni a testsúlyom (kb) felével. Még biztos lett volna, de leraktam, gondoltam milyen égő már ha 200-as nyomás után 60 kilót végig kell görgetni magamon :D Talán most nem kellene erőlködnöm, hanem ritkábban használt gyakorlatokkal kicsit jobb pumpálást elérni. Valahogy most nem vagyok ott fejben.

2010. December 13. - 14:40:36
Válasz #2074
Nem elérhető

George


Hali!

Ma ismét korán edzettem, és eszembe jutott, hogy miért is hagytam abba a délelőtti edzést: olyan a terem, mintha valami brazil szappanoperát nézne az ember. A szereplők közül páran ugyanazok, akiken semmilyen változás nem látszik az évek! alatt, legfeljebb okosabbak lettek politikában, pénzügyekben, meg az aktuális valóságshow témájában. Van közöttük csak simán okos, van aki Don Juan, minden új csajnál bepróbálkozik, van aki hatalmas hordóbelén felgyűrődött pólóban örül neki, hogy ma is kiment a 90 kg...stb. És igen, van a hc gyúrós, aki kemény kardióval kezd, mikor befut a helyi sárkányfűárus, akkor lepattan, kimegy pár percre, beszerzi a varázscuccot, és még elszántabban folytatja - 80 kg fekvenyomás, 10 kg oldalemelés, szigorú tekintet, tápkieges póló - nem, nem írom le melyik, úgyis kijavít a fórum ;D Majd egyszer csak csodálkozva néz, hogy ez meg ki a f@sz...na ezért nem szeretek délelőtt edzeni. Vannak még itt ráérő "vállalkozók", akik kávé mellett traccsolnak, de az már csak a csokireszelék a habon.
Ennyi bevezetés után nézzük mit csináltam ebben a közegben :-}

Felhúzás: 60x10, 100x8, 130x5, 150x4, 170x3, 180x1
Húzódzkodás: 2x8, +10 x6 x2
Hashoz húzás szélesen: 100x10 x4
Egykezes evezés: 60x8 x2
Nyújtott karú letolás: 60x10, 80x10 x2
Lehúzás szélesen: 100x10 x3, 50x15

Felhúzás most viszonylag könnyen ment, annyi erőm maradt, hogy utána még simán húzódzkodtam. Elég jól ment az edzés, bár néha már azon kaptam magam, hogy túl sokat foglalkozok másokkal. Erről le kellene szokni ***))))
És egy kép, hogy témánál maradjak, még szombatról hólapátolás előtt :D

2010. December 13. - 14:55:25
Válasz #2075
Nem elérhető

syntha


Te sem leszel már Forma 1-es pilóta.  @:-)

2010. December 13. - 15:24:31
Válasz #2076
Nem elérhető

trobert2


Hali!

Ma ismét korán edzettem, és eszembe jutott, hogy miért is hagytam abba a délelőtti edzést: olyan a terem, mintha valami brazil szappanoperát nézne az ember. A szereplők közül páran ugyanazok, akiken semmilyen változás nem látszik az évek! alatt, legfeljebb okosabbak lettek politikában, pénzügyekben, meg az aktuális valóságshow témájában. Van közöttük csak simán okos, van aki Don Juan, minden új csajnál bepróbálkozik, van aki hatalmas hordóbelén felgyűrődött pólóban örül neki, hogy ma is kiment a 90 kg...stb. És igen, van a hc gyúrós, aki kemény kardióval kezd, mikor befut a helyi sárkányfűárus, akkor lepattan, kimegy pár percre, beszerzi a varázscuccot, és még elszántabban folytatja - 80 kg fekvenyomás, 10 kg oldalemelés, szigorú tekintet, tápkieges póló - nem, nem írom le melyik, úgyis kijavít a fórum ;D Majd egyszer csak csodálkozva néz, hogy ez meg ki a f@sz...na ezért nem szeretek délelőtt edzeni. Vannak még itt ráérő "vállalkozók", akik kávé mellett traccsolnak, de az már csak a csokireszelék a habon.
Ennyi bevezetés után nézzük mit csináltam ebben a közegben :-}

Felhúzás: 60x10, 100x8, 130x5, 150x4, 170x3, 180x1
Húzódzkodás: 2x8, +10 x6 x2
Hashoz húzás szélesen: 100x10 x4
Egykezes evezés: 60x8 x2
Nyújtott karú letolás: 60x10, 80x10 x2
Lehúzás szélesen: 100x10 x3, 50x15

Felhúzás most viszonylag könnyen ment, annyi erőm maradt, hogy utána még simán húzódzkodtam. Elég jól ment az edzés, bár néha már azon kaptam magam, hogy túl sokat foglalkozok másokkal. Erről le kellene szokni ***))))
És egy kép, hogy témánál maradjak, még szombatról hólapátolás előtt :D

az igen nagyon dúrva kép,lassan már akkora leszel mint én ;D ;D ;-oo-;
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 13. - 15:28:39
Válasz #2077
Nem elérhető

George


Az a jó, hogy vannak példaképeim ;D Pedig a hátam sem húztam ki rendesen, szar a fény is, mert lámpa alatt állok fehér pólóban, meg a karom is dagadt mint egy disznó csülke, szóval vannak hiányosságok bőven :D

2010. December 13. - 15:31:13
Válasz #2078
Nem elérhető

trobert2


Az a jó, hogy vannak példaképeim ;D Pedig a hátam sem húztam ki rendesen, szar a fény is, mert lámpa alatt állok fehér pólóban, meg a karom is dagadt mint egy disznó csülke, szóval vannak hiányosságok bőven :D

mikor megláttam a képem mondom uram atyám mekkora karok,és milyen széles fazon!el sem merem gondolni hogy élőben milyen széles lehetsz,mert azért így képen kisebbnek tűnik az ember mint valójában!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 13. - 15:33:25
Válasz #2079
Nem elérhető

George


Vagyunk itt azért páran, akiknek nem vitte el az átjátszó kábelét a cica :laugh:

2010. December 13. - 15:36:50
Válasz #2080
Nem elérhető

hopika


Bammmeg Ogre...mit szedsz???
 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. December 13. - 15:37:09
Válasz #2081
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez a kép annyira brutál, hogy ennem kell valamit, mindig kedvet kapok a tömegeléshez ha betérek ide hozzád  @-o  :violinplay3:  :-)!

2010. December 13. - 15:50:35
Válasz #2082
Nem elérhető

George


Pedig ez nem olyan nagy szám szerintem ????...

2010. December 13. - 15:59:13
Válasz #2083
Nem elérhető

God Vazzeg


Pedig ez nem olyan nagy szám szerintem ????...

Mindenkinek a saját szintjéhez képest kell álmodni. Nekem megfelelne egy hasonló forma, mondjuk 50-52-es csülkökkel. Asszem rámegyek a tömegre, mert faszkivan...  @-o  ;-oo-;  @:-)

2010. December 13. - 16:42:28
Válasz #2084
Nem elérhető

balic


Baszki mekkora karod van!  ;D Ez már vicc. Ebben a pózban azért eléggé elterelte a figyelmem a hátadról!  ;D