2024. Május 23. - 16:56:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 392226 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2010. December 18. - 10:56:03
Válasz #2100
Nem elérhető

Taki


én ekkora testsúllyal tuti megpróbálnám!DE ez én lennék!

2010. December 18. - 13:12:19
Válasz #2101
Nem elérhető

VG


azért teljesen más hogy putriba bizti őr, vagy pl egy kaszinóba ahol semmit nem kell csinálnia vagy egy jómódú szórakozóhelyen még többet is összeszedhet, az ismeretségről nem is beszélve :D jól beszél taki

2010. December 18. - 13:34:36
Válasz #2102
Nem elérhető

NosztalNiga


Ennek mi köze Georgehoz? Szerintem neki kajak nincs szűksége ilyen ötletekre / lehetőségekre...   :-!!!
De ha mégis, elnézést kérek  ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. December 18. - 13:59:50
Válasz #2103
Nem elérhető

George


Ennek mi köze Georgehoz? Szerintem neki kajak nincs szűksége ilyen ötletekre / lehetőségekre...   :-!!!
De ha mégis, elnézést kérek  ;D

Most telefonról netezek, egy év mire írok valamit. Majd otthonról reagálok, de azért jókat mosolygok. :laugh:

2010. December 18. - 14:18:16
Válasz #2104
Nem elérhető

Milo


Ennek mi köze Georgehoz? Szerintem neki kajak nincs szűksége ilyen ötletekre / lehetőségekre...   :-!!!
De ha mégis, elnézést kérek  ;D

Mibajod a kidobómelóval. Jól fizet,nem kell csinálni semmit se igazából, más ezér a pénzér diplomával dolgozik vmi irodába egész nap.
Riceman

2010. December 18. - 14:20:48
Válasz #2105
Nem elérhető

NosztalNiga


Ennek mi köze Georgehoz? Szerintem neki kajak nincs szűksége ilyen ötletekre / lehetőségekre...   :-!!!
De ha mégis, elnézést kérek  ;D

Mibajod a kidobómelóval. Jól fizet,nem kell csinálni semmit se igazából, más ezér a pénzér diplomával dolgozik vmi irodába egész nap.
Nekem nincs vele egyáltalán bajom...Nem ezért írtam  :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. December 18. - 14:28:30
Válasz #2106
Nem elérhető

Jordan


Ennek mi köze Georgehoz? Szerintem neki kajak nincs szűksége ilyen ötletekre / lehetőségekre...   :-!!!
De ha mégis, elnézést kérek  ;D

Mibajod a kidobómelóval. Jól fizet,nem kell csinálni semmit se igazából, más ezér a pénzér diplomával dolgozik vmi irodába egész nap.

En ezt csinalom, utalom! George meg tudtommal, semmi penzert nem csinalna, nem is lenne turelme a sok hulyehez.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 18. - 14:33:38
Válasz #2107
Nem elérhető

clemens



Mibajod a kidobómelóval. Jól fizet,nem kell csinálni semmit se igazából, más ezér a pénzér diplomával dolgozik vmi irodába egész nap.

Fiatalon 20-30 évesen még csábíthat a könnyű pénzszerzései lehetőség. De ha idősebb leszel nem így fogod gondolni. Szerintem az emberek többségének nem az az életcélja, hogy 50-60 évesen is valami lepusztult szórakozóhelyen kemény fiút játsszon.

2010. December 18. - 14:39:23
Válasz #2108
Nem elérhető

pmiller06


Azért az, hogy jól fizet, az erős.. Kidobó ott van, ahol van esély a balhéra... Rendszeresen kockáztatni a testi épséged azért az nem semmi  ;D Amúgy bizonyos emberek (pl a diplomások az irodában) vágynak a munkahelyi, társadalmi megbecsülésre. Esetleg létrehoznak valamit stb stb... Szerintem egy kidobó esetében ilyesmiről nem beszélhetünk (bár ők is biztos versengenek az elismerésért). A másik dolog meg az, hogy nagy részük nem olyan szellemi színvonalon van, mint George. Hülyék között meg nehéz és szar dolgozni.
 
MOD: Ezzel nem akartam megsérteni senkit. A személyes tapasztalatom az, hogy rengeteg unintelligens troll dolgozik ilyen munkakörben. Természetesen ismerek normális kidobót is. Csak nagyon keveset,,,

2010. December 18. - 14:47:07
Válasz #2109
Nem elérhető

Milo


Azér ez olyan vicces,hogy itt vitatkozunk ,hogy a George-nak mit kellene dolgozni, tisztára mint ha mi lennénk a szülei, rádásul sztem sokunknál idősebb is. Kidobók közt vannak 150kg-os emberkék nemolcsó mulatság akkora testet fenntartani, tehát csak megvannak belőle, és még mercire is tellik mellette.
Riceman

2010. December 18. - 14:56:16
Válasz #2110
Nem elérhető

George


Mifelénk a kidobók nem mercivel rohangálnak, és van mellette valami más munkájuk is. Nem egy aranybánya ez a meló felénk ráadásul elég rizikós, mivel egyre többen járnak késsel bulizni. Ha meg csinálod a dolgod feljelentenek, és mész a sittre testi sértés miatt. Vannak kidobó ismerőseim, egyik sem jókedvel csinálja.

2010. December 18. - 15:00:20
Válasz #2111
Nem elérhető

Norbert002


Teljesen egyet értek Georgeval, ezt senki nem csinálja jó kedvvel.

2010. December 18. - 15:01:36
Válasz #2112
Nem elérhető

endre66


Ez mekkora már!

1) Ne, vagy csak alig kelljen csinálni valamit.

2) Azt is csak ritkán és keveset.

3) Fizessen jól, hogy mercire is fussa.

4) Papír se kelljen hozzá, elég az ismeretség.

 :D




2010. December 18. - 15:03:51
Válasz #2113
Nem elérhető

Milo


Hát tényleg vannak olyan diszkók ahol akadnak veszélyes ürgég, én amit egyetemi diszkóba tapasztaltam: két fajta emberek járnak szórakozni:hibátlan külsejü lányok, nyeszlett,részeges lúzer hülyegyerekek. Egyszer nem láttam hogy vmiféle balhé lett volna. Én ősztől ezt akarom csinálni, mellette meg üzletelek. Lehet hogy túl rózsanszínbe látom a világot,majd kiderül.
Riceman

2010. December 18. - 15:24:28
Válasz #2114
Nem elérhető

Norbert002


Ezt Ausztriába az igazi csinálni gyerekek. Ott alapban sokkal kulturáltabb a szórakozás, mint nálunk meg maguk az emberek is kulturáltabbak. Illetve ott bőven többet is fizetnek.

Persze ettől függetlenül én is csinalom, mert pluss pénznek nem rossz, de megvannak a  hátrányai is, mint leírták. Nem beszélve arról h köztünk is van 1-2 nem normális kollega akik eléggé tudják csinálni a hülyeséget néha.