2024. Június 06. - 16:32:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393918 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Szeptember 18. - 12:14:44
Válasz #165
Nem elérhető

FirstLady


Tudod...a képek...
 8-}
Next week ***))) :violinplay3: Köll hozzá egy jó fény, egy jó bedurranás, egy jó fotós, mög egy jó badis :-} Az uccsóra jeligés hírdetést adtam már fel a helyi újságban o:)
Most mé, ez csak egy fórum, nem a világ leghíresebb testépítő magazinjába kellenek a képek  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Mindenki útban van a 130 felé, csak kérdés, hogy ki éri is el azt :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Tényleg George, a versenytársaddal mizujs? vagy most elmaradt a verseny? :)
Jólvan Lédy, akkor jössz mellém egy szál bikiniben pózolni ;D
130....eddigi legnagyobb súlyom 121 volt, jövőre talán reális lesz ez a 130 is ;) :P simán ****:)))

Versenytárs :--:? Jordan? Passz...annyit tudok mint ti :-}
Én röfi vagyok, viszont a hatalmas méreteimmel valszeg kihangsúlyoznám a te nagy méreteidet, szóval nem is olyan rossz ötlet :D :D :D :D

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 18. - 12:34:54
Válasz #166
Nem elérhető

hopika


Én röfi vagyok, viszont a hatalmas méreteimmel valszeg kihangsúlyoznám a te nagy méreteidet, szóval nem is olyan rossz ötlet :D :D :D :D

Akkor inkább velem kellene fotózkodnod,még a végén azt hinné valaki,hogy magas vagyok...  8-)

Más: a másik kérdésemre senki nem tudja a választ?Ha zizis a dolog-jöhet privátban is...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 18. - 13:03:21
Válasz #167

B1ll4

Vendég
Én röfi vagyok, viszont a hatalmas méreteimmel valszeg kihangsúlyoznám a te nagy méreteidet, szóval nem is olyan rossz ötlet :D :D :D :D

Akkor inkább velem kellene fotózkodnod,még a végén azt hinné valaki,hogy magas vagyok...  8-)

Más: a másik kérdésemre senki nem tudja a választ?Ha zizis a dolog-jöhet privátban is...

Jordannel szerintem én szoktam itt a legsűrűbben beszélgetni és Aug 29.-e óta nem beszéltem vele :( . Az a gyanúm , hogy :  d:) d:)

2008. Szeptember 18. - 13:12:01
Válasz #168
Nem elérhető

hopika


Jordannel szerintem én szoktam itt a legsűrűbben beszélgetni és Aug 29.-e óta nem beszéltem vele :( . Az a gyanúm , hogy :  d:) d:)

Ennek nem örülök... ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 18. - 13:25:54
Válasz #169
Nem elérhető

madinorbi


Én röfi vagyok, viszont a hatalmas méreteimmel valszeg kihangsúlyoznám a te nagy méreteidet, szóval nem is olyan rossz ötlet :D :D :D :D

Akkor inkább velem kellene fotózkodnod,még a végén azt hinné valaki,hogy magas vagyok...  8-)

Más: a másik kérdésemre senki nem tudja a választ?Ha zizis a dolog-jöhet privátban is...

Jordannel szerintem én szoktam itt a legsűrűbben beszélgetni és Aug 29.-e óta nem beszéltem vele :( . Az a gyanúm , hogy :  d:) d:)
Gyógyszeripar ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Szeptember 18. - 13:51:03
Válasz #170
Nem elérhető

God Vazzeg


Tudod...a képek...
 8-}
Next week ***))) :violinplay3: Köll hozzá egy jó fény, egy jó bedurranás, egy jó fotós, mög egy jó badis :-} Az uccsóra jeligés hírdetést adtam már fel a helyi újságban o:)

Én nem szarozok annyit a köztes fotókkal,az csak úgy a követés végett kell.
Majd a záró képekhez hívok én is segítséget,de olyat nálunk találni,hogy jó fény és hely???
Dobok is 2 képecskét a topikomba 15.-i jelleggel...
Rakhatnék be képet persze...de azért igyekszem egy színvonalat vinni a topikomba, ezért finnyáskodok ennyit velük. Másrészt ha edzés közben nem megy egy-két jobban sikerült kép, akkor nem erőltetem, mert az edzés rovására nem pocsékolom az időt meg az energiát. Homályos, elmosódott, sötét, rosszul sikerült képet nem teszek fel alapból.

Nézd, én se szívesen rakom be a képeimet, tekintve hogy nagyon fos vagyok, a képek is rosszak. De ez csak egy "játék", miért ne raknál be képeket? Mit veszthetsz vele? Mondjuk az tény, hogy sokkal jobbak a képeid mint mondjuk az enyémek, és látszik hogy megadod a módját, én még pózolni se tudok. De lexarom, nem vesztek vele semmit, és hátha ti se fogtok ezért kevesebbe venni  :-p  ;D

2008. Szeptember 18. - 14:52:55
Válasz #171
Nem elérhető

George


Utolsó kommentem a képekkel kapcsolatba:
Olyat akarok feltenni, amin szemmel látható a fejlődés. Semmi értelmét nem látom kétnaponta ugyanolyan képekkel telitűzdelni a topikot, meg a legjobbat akarom nyújtani nektek :violinplay3: ****:))) !+"%
Viszont vannak páran, akik arctalanul, névtelenül olvassák ezt a fórumot és ....khm.... nem igazán vagyunk jóban, és csak lesnek az alkalomra, hogy mikor látnak/olvasnak rólam valami "szart". Bocs cicafiúk, nem fogtok ilyet kapni 8-)
Szóval képet vagy jót, vagy semmilyet - nekem ez az elvem magammal szemben 8-}

2008. Szeptember 18. - 15:33:13
Válasz #172
Nem elérhető

God Vazzeg


Utolsó kommentem a képekkel kapcsolatba:
Olyat akarok feltenni, amin szemmel látható a fejlődés. Semmi értelmét nem látom kétnaponta ugyanolyan képekkel telitűzdelni a topikot, meg a legjobbat akarom nyújtani nektek :violinplay3: ****:))) !+"%
Viszont vannak páran, akik arctalanul, névtelenül olvassák ezt a fórumot és ....khm.... nem igazán vagyunk jóban, és csak lesnek az alkalomra, hogy mikor látnak/olvasnak rólam valami "szart". Bocs cicafiúk, nem fogtok ilyet kapni 8-)
Szóval képet vagy jót, vagy semmilyet - nekem ez az elvem magammal szemben 8-}

Értettük  /:-) Félsz a paparazziktól vagy mamarazziktól, rendben  :-}  ****)

2008. Szeptember 18. - 18:17:55
Válasz #173
Nem elérhető

Suncity


 :-}

Geogre mai edzéséhez, hozzáfűzném

Ogre-ban több erő lakozik =/+' mint, amit ma megmutatott, csak hát ügye sérülés az csúnya lenne, lehetett érezni ahogy rúd mögött álltam,( kár hogy belém nem áramlik át !+"% ), hogy van még nafta az ifjú titánba @:-)

 ****)
Szemmel lált6ó a
Tömegelés eddigi eredménye, ami tényleges IZOMTÖMEGNÖVEKEDÉST jelent és ez a lényeg
és hol van még a vége.... :violinplay3:

2008. Szeptember 18. - 18:51:47
Válasz #174
Nem elérhető

George


Muszáj fejlődni, mert jönnek itt a fiatalok, akik csak gondolnak egyet, és akkorára nőnek mint a ház - kenyéren meg kolbászon !+"% Suncity ha kicsit komolyabban beleásná magát a kajába meg az edzésbe(meg az alvásba 8-)) akkor elég égő lenne a fizikumom a teremben --)

2008. Szeptember 18. - 19:04:29
Válasz #175
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hány kilós lenne a tervezett versenyfazon és szted hány kilóra kell majd felmenned előtte? Mondjuk ez nehéz kérdés...de kb. mi a terv?
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 18. - 19:19:30
Válasz #176
Nem elérhető

Suncity


 :-}

hát igen,jönnek a fiatal freak-ek:)--------legalább több a  motiváció @:-)

csak előszőr Fejben kell ott lenni ami nálad perfectűl megvan /:-)  (ahogy én látom) és EZ AZ  ami előre vihet :-):-)::

 :-<én is  összeszedem magam még kell 1kis idő  mire fejben ott leszek és rendeződnek a dolgok körülöttem, és minden klappolni fog ****) mire legyőzőm a rossz énem o:) és újjult erővel térjek vissza /:-)

2008. Szeptember 18. - 19:23:20
Válasz #177
Nem elérhető

George


Hány kilós lenne a tervezett versenyfazon és szted hány kilóra kell majd felmenned előtte? Mondjuk ez nehéz kérdés...de kb. mi a terv?
Ezek jó kérdések, mivel a magasságom és a csontozatom miatt sajnos a súlykorlátos kategóriákat szépen elfelejthetem. A tömegelős formát is megpróbálom annyira tisztán tartani amennyire csak lehet, hogy ne legyen probléma a zsírral később. Ennek a tömegnövelésnek valahol 115 kg körül kellene véget érnie, erre rakok rá tavasszal egy ugyanilyen programot. A vége mindenképp 120 fölött lesz, de szerintem közelebb lesz a 130-hoz ahogy magamat ismerem, szerencsére elég könnyen jönnek fel a kilók. Diéta vége ????... Passz...majd a tükör megmondja, tömeg kell rám nagyon, hogy ne tűnjek vékonynak azok mellett, akik kisebb testsúllyal nagy méreteket tudnak prezentálni. Bízok itt egy-két szakértő véleményében, abszolút esélytelenül nem akarok kiállni sehol sem, a Kisbecskerek Championship-en meg csak azért nem indulnék, hogy rajtam kívül ne legyen versenyző és legalább elértem egy jó helyezést :P
Meglátjuk...még sok idő van addig, most fog kiderülni igazán, hogy van-e keresnivalóm ilyen téren a sportban, vagy nincs :-}

2008. Szeptember 18. - 19:26:43
Válasz #178
Nem elérhető

George


mire legyőzőm a rossz énem o:)

Nem kell azt legyőzni >:D Állj át a sötét oldalra >:D hehe

2008. Szeptember 18. - 19:52:26
Válasz #179
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Lehet hogy soknak tünnek ezek a testsúlyok nektek...de önmagában ennek az embernek a "váza" is nagy. Tehát ezek a 110-120 kilók nála "normálisak". Neki valóban olyan 125 kiló körülről kellene lefelé indulnia. A szálkásítás végét meg olyan 67.5 kilóban határoztuk meg.  !+"%

Önmagában csak a lába is egyenként 50 kiló.  ****:)))))) ;D