2024. Május 23. - 16:55:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 392225 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Április 16. - 17:46:44
Válasz #480
Nem elérhető

George


Jóvan, jövő héten nincs kegyelem, de addig vasárnap kap egy dupla sorozatot, talán 170-140 :P ::) :laugh: Ha ezt meg tudom csinálni, akkor utána nem lehet gond !+"%

2009. Április 16. - 17:49:23
Válasz #481
Nem elérhető

George


Endre amúgy magához képest elég nagyot nyomott, de sajnos kishitű, amivel korlátozza a saját fejlődését **:))))*

2009. Április 17. - 18:33:01
Válasz #482
Nem elérhető

George


Nehogymár megkapjam, hogy csak a számat jártatom ***)))) Több kép jövő héten, edzősek, talán normálisabb fényekkel, talán bedurranva :D

2009. Április 17. - 18:37:54
Válasz #483
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nehogymár megkapjam, hogy csak a számat jártatom ***)))) Több kép jövő héten, edzősek, talán normálisabb fényekkel, talán bedurranva :D
Neeeeem is rossz!  ;)


 @:-)


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 17. - 18:41:19
Válasz #484
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Te jó ég Ogre, ez aztán a tömegelés baszki  ****:))))))

2009. Április 17. - 18:41:24
Válasz #485
Nem elérhető

George


Súly jelenleg 118(megállt egy picit, de egy kis szemét kaja majd segít >:D ), derék 93(lement 2 cm ????... ;D ) kar 48(hidegen  ***)))) ), comb 71(ez nem is látszik), vádli 48(ez mégúgyse), mellkas mittudomén, szerintem 130 körül. Magasság még mindig 183 cm !+"% Azért erre még szeretnék egy-egy centit a maradék időben(kivéve derék :D ), meg még sok-sok tárcsát a rúdon @:-)

2009. Április 17. - 18:42:54
Válasz #486
Nem elérhető

George


Köszönöm urak, erre ősszel még jön egy tizes, valami hasonló forma mellett ;-oo-;

2009. Április 17. - 20:28:28
Válasz #487
Nem elérhető

Gabe


Masszív vagy bázz!
Tolj egy durrantós képet is, hagy szörnyülködjünk!  ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 17. - 20:31:31
Válasz #488

kes

Vendég
Toljad George!

Várjuk az edzésen készült képeket! ****:)))))) :)

2009. Április 17. - 20:31:42
Válasz #489
Nem elérhető

God Vazzeg


Nehogymár megkapjam, hogy csak a számat jártatom ***)))) Több kép jövő héten, edzősek, talán normálisabb fényekkel, talán bedurranva :D

Bazze, nyár óta elég sokat változtál, szerintem nem ismernélek meg, elmehetnél mellettem simán  ;D Érdekes, de nekem is 48-as a pájszer, ráadásul alacsonyabb is vagyok, de nem nézek ki így optikailag  :-\ Rohadt nagy gratula, jól nyomod, és csak így tovább!!!  ;-oo-;  @-o

2009. Április 17. - 20:42:25
Válasz #490
Nem elérhető

George


Nehogymár megkapjam, hogy csak a számat jártatom ***)))) Több kép jövő héten, edzősek, talán normálisabb fényekkel, talán bedurranva :D

Bazze, nyár óta elég sokat változtál, szerintem nem ismernélek meg, elmehetnél mellettem simán  ;D Érdekes, de nekem is 48-as a pájszer, ráadásul alacsonyabb is vagyok, de nem nézek ki így optikailag  :-\ Rohadt nagy gratula, jól nyomod, és csak így tovább!!!  ;-oo-;  @-o
Persze, nyáron szerintem páran azt gondolták, hogy csak ennyi? :-/-(-: ;D De pont előtte fejeztem be egy hosszabb diétát, ami után AX-teszt ide vagy oda, egyszerűen nem nagyon akart megindulni felfelé a súlyom. Szóval pont a kécskei találkozó előtt pár héttel kezdem el a "szándékos" dekoncentrálást, 0 kiegészítő, light edzés, szar kaja, hogy az őszi tömegelésre jobban reagáljak - és ez bejött, meg amúgy sem árt a pihenő. Akkor 93 kg voltam, most 118, ez 25 kg különbség, de 110-ről diétáztam le, úgyhogy ezért jött vissza könnyen a tömeg. A karom most sem az erősségem sajnos, sosem volt, de legalább elkezdett fejlődni, normális mérete kezd lenni, ha már formára nem lesz szép - ez van, látom magam mellett Endrét, akinek totál szar kaja, 0 pihenés mellett is keresztszálkás a tricepsze, és rohadt csúcsos a bicepsze, nekem nem lesz ilyen, de méretben ráverek még 5-6 centit, az már emberes még az én magasságommal is ;D Az igazi durvulás ősszel jön, eddig 120 kg volt a plafon, de nem ilyen formában, év végére a célom a 130 kg elérése, olyan súlyokkal, olyan méretekkel, amiről mindig is álmodtam {-) =/+' !+"% Persze azt hittem, hogy kevesebb testsúly mellett is elérhetek valami hasonlót, de rá kell jönnöm, hogy nem megy, mert nehéz a csontom, vastagok az izületeim, meg "magas" vagyok - de épp ezek miatt egyáltalán nem érzem tehernek a súlyt, nagyon jól elvagyok ****:))))))

2009. Április 17. - 21:01:35
Válasz #491
Nem elérhető

fastor


valamelyik nap írtad,hogy nem leszel már body színpadon...mértisnem? ????...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 17. - 21:05:32
Válasz #492
Nem elérhető

God Vazzeg


Persze azt hittem, hogy kevesebb testsúly mellett is elérhetek valami hasonlót, de rá kell jönnöm, hogy nem megy, mert nehéz a csontom, vastagok az izületeim, meg "magas" vagyok - de épp ezek miatt egyáltalán nem érzem tehernek a súlyt, nagyon jól elvagyok ****:))))))

Érdekes, hasonló kristályosodik bennem is, egyszerűen nem vagyok képes megmozdítani a méreteimet sehova, viszont ha 2x eszek 1 nap akkor is ugyanilyen fos vagyok. A következő tömegelési szakaszban emelem a ch-t, látom rajtad hogy "jótékony" tud lenni  ;D

2009. Április 17. - 21:21:16
Válasz #493
Nem elérhető

George


valamelyik nap írtad,hogy nem leszel már body színpadon...mértisnem? ????...
Több oka is van, de most inkább a fekvenyomás felé veszem az irányt - ennyi.

2009. Április 17. - 21:51:15
Válasz #494
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...na hogy legyen elsőkézből is infó: Én minden nap látom a George-ot,és ma meg is mondtam neki szemtől pofába hogy lehet hogy a súlya már volt a mostaninál nagyobb,de méretre most van a legnagyobbra puffadva,amit valaha is láttam tőle. A Gasp póló ami pár hónapja még "lógott" rajta,most egy sztreccspólóra emlékeztet.

...és emellett az erő valóban nagyon komoly.  @:-) ****:))))))