2024. Június 05. - 01:43:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 325563 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Július 01. - 10:05:11
Válasz #960
Nem elérhető

FirstLady


sose felejtem el, mikor megkértek, hogy fordítsak le egy dalszöveget Mansontól (szakmám csúcsa ;D )
És Jézust egész egyszerűen "egy húscafat a kereszten"-ként aposztrofálta... nem vagyok vallásos, de úgy gondoltam, Manson sose lesz a kedvencem ****:)))
Az én lemezeimen ez max csak intronak megy el ***))) >:D
Mer te is egy sátánista pap vagy, remélem, állatokat azért nem ölsz ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 01. - 10:06:57
Válasz #961
Nem elérhető

George


sose felejtem el, mikor megkértek, hogy fordítsak le egy dalszöveget Mansontól (szakmám csúcsa ;D )
És Jézust egész egyszerűen "egy húscafat a kereszten"-ként aposztrofálta... nem vagyok vallásos, de úgy gondoltam, Manson sose lesz a kedvencem ****:)))
Az én lemezeimen ez max csak intronak megy el ***))) >:D
Mer te is egy sátánista pap vagy, remélem, állatokat azért nem ölsz ****:)))
Nem bohóckodok én semmilyen egyházban :D De nagyban hozzájárulok a csirkepopuláció ritkulásához a tömeges húsvásárlással >:D Ez milyen gonosz már ****:)))

2009. Július 01. - 10:10:42
Válasz #962
Nem elérhető

FirstLady


sose felejtem el, mikor megkértek, hogy fordítsak le egy dalszöveget Mansontól (szakmám csúcsa ;D )
És Jézust egész egyszerűen "egy húscafat a kereszten"-ként aposztrofálta... nem vagyok vallásos, de úgy gondoltam, Manson sose lesz a kedvencem ****:)))
Az én lemezeimen ez max csak intronak megy el ***))) >:D
Mer te is egy sátánista pap vagy, remélem, állatokat azért nem ölsz ****:)))
Nem bohóckodok én semmilyen egyházban :D De nagyban hozzájárulok a csirkepopuláció ritkulásához a tömeges húsvásárlással >:D Ez milyen gonosz már ****:)))
de csak azért, mert óvod a Világot a madárinfluenzától, merugye élő csirke terjeszti, hőkezelt csirke nem ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 01. - 11:50:02
Válasz #963
Nem elérhető

God Vazzeg


sose felejtem el, mikor megkértek, hogy fordítsak le egy dalszöveget Mansontól (szakmám csúcsa ;D )
És Jézust egész egyszerűen "egy húscafat a kereszten"-ként aposztrofálta... nem vagyok vallásos, de úgy gondoltam, Manson sose lesz a kedvencem ****:)))
Az én lemezeimen ez max csak intronak megy el ***))) >:D
Mer te is egy sátánista pap vagy, remélem, állatokat azért nem ölsz ****:)))
Nem bohóckodok én semmilyen egyházban :D De nagyban hozzájárulok a csirkepopuláció ritkulásához a tömeges húsvásárlással >:D Ez milyen gonosz már ****:)))

A csirke háziállat, és mint ilyen egyáltalán nem bűn a biblia szerint ha levágod és megeszed, mert azért lett teremtve  ;)

2009. Július 05. - 09:52:25
Válasz #964
Nem elérhető

FirstLady


Neverland update
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 05. - 09:54:23
Válasz #965
Nem elérhető

FirstLady


Neverland update2
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 05. - 09:55:20
Válasz #966
Nem elérhető

FirstLady


Neverland update3
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 07. - 10:15:50
Válasz #967
Nem elérhető

God Vazzeg


Mélytorok-technika: a gégének biztos, hogy árt:

http://videoklinika.hu/video/melytorok-technika_/play

 :D

2009. Július 07. - 10:29:21
Válasz #968
Nem elérhető

FirstLady


Mélytorok-technika: a gégének biztos, hogy árt:

http://videoklinika.hu/video/melytorok-technika_/play

 :D
de mosmé? pl. a HPV pont ezért okozhat gégerákot is...

najóvan azért vicces ez a videó ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 07. - 18:16:03
Válasz #969
Nem elérhető

Boresz


http://www.blikk.hu/aktualis/sokkolo-foto-igy-vegeztek-ki-a-pedofil-gyilkost-153884.html

itthon is be kéne vezetni az efféle kivégzést, erőszakos (visszaeső) bűnözőket,pedofilokat,politikai visszaéléssel elítélteket, csalókat,és még sorolhatnám kiket lehetne így kicsit motiválni a "ne ölj,ne lopj" megtartására

bevételt is lehetne várni, 20 forintos jegyárral  ;D (teljesen jelképes érték ,vagy a puskába kéne golyót vinni a jegyár helyett),sokan kiváncsiak lennénk néhány figura könyörgésére
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 07. - 18:51:49
Válasz #970
Nem elérhető

God Vazzeg


http://www.blikk.hu/aktualis/sokkolo-foto-igy-vegeztek-ki-a-pedofil-gyilkost-153884.html

itthon is be kéne vezetni az efféle kivégzést, erőszakos (visszaeső) bűnözőket,pedofilokat,politikai visszaéléssel elítélteket, csalókat,és még sorolhatnám kiket lehetne így kicsit motiválni a "ne ölj,ne lopj" megtartására

bevételt is lehetne várni, 20 forintos jegyárral  ;D (teljesen jelképes érték ,vagy a puskába kéne golyót vinni a jegyár helyett),sokan kiváncsiak lennénk néhány figura könyörgésére

Támogatom!

2009. Július 07. - 22:19:15
Válasz #971

Torony

Vendég
retekklubon mosvót a magas hírérték; a romantikos Katinka (a dagadt énekes) RETUSÁLATLAN aktfotóit lenyúlták, és most ezzel zsarolja a tettes. Namost volt néhény bevágás a fotózásról, hát menten elhányom magam... szóval kedves tolvaj! Monnd az összeget, összedobjuk simán, csak zokogva könyörgök, ne tedd közzé!

2009. Július 07. - 23:16:17
Válasz #972
Nem elérhető

Kozi001


retekklubon mosvót a magas hírérték; a romantikos Katinka (a dagadt énekes) RETUSÁLATLAN aktfotóit lenyúlták, és most ezzel zsarolja a tettes. Namost volt néhény bevágás a fotózásról, hát menten elhányom magam... szóval kedves tolvaj! Monnd az összeget, összedobjuk simán, csak zokogva könyörgök, ne tedd közzé!
****:))) ****:))) én erről olvastam tegnap, nem semmi ****:)))

részletesebben, akit érdekel xD:

http://www.szon.hu/hirek/Bulvar/cikk/katinka-retusalatlan-kepei-az-interneten/cn/news-20090705-03234378
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 08. - 13:57:10
Válasz #973
Nem elérhető

Boresz


nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 08. - 14:03:09
Válasz #974

Torony

Vendég
http://www.penzcentrum.hu/cikk/1018775/1/%20a_chips_is_kedvezmenyesebben_adozik%3Cbr%3E

erre nem tudok mit mondani ,órdítani tudnék mérgemben

azért az alapvető élelmiszerek felsorolásától is ökölbe szorul még a lábam is...