2024. Június 04. - 05:02:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kedvenc nem edzős muzsikáid, hiszen nem mindig edzünk..ugye?  (Megtekintve 471080 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Április 04. - 20:30:48
Válasz #90
Nem elérhető

lue



2009. Április 04. - 20:35:27
Válasz #91

csery

Vendég

2009. Április 04. - 20:38:42
Válasz #92
Nem elérhető

George


én csak azt nem bírom, hogy a rokkerek mindenhol fikázzák azt, akinek nem ilyen az ízlése.
Az esetek 100%-ban ilyennel találkoztam.
Gabe itt fikázott valaki? 8-) Nekem most is Dimmu, Cradle és hasonló lemezek szólnak a kocsiban, de nem ítélem el a más zenei ízléssel rendelkezőket - csak én nem hallgatok trance, house, progresszív meg egyéb diszkós irányzatokat ;-oo-;
A való életbeli tapasztalataimra alapozok, az interneten, meg a médiában mindig van egy kis ferdítés, vagy álszimpátia.
Ez nem neked szólt, hanem általában ez a tapasztalat, emiatt csak az előbbi tapasztalatra alapozok!
Szarok a rockerekre, meg a diszkósokra is, én embereket nézek 8-} Ha nekem emberileg szar valaki, akkor tök mindegy mit hallgat :-} Csak sajnos több olyan gyökérrel találkoztam, aki a diszkó előtt keményít, mint aki a tömegben pogózik @:-)
Én meg -a hálaci által is említett dolog miatt- a rokkerek közt találkoztam több gyökérrel.
Ezért is mondom, nem feltétlen reprezentatív halmaz alapján jön az eredmény!  :D
Ugyanmár, egy 14 éves gyereket hozol fel támpontnak :D 14 évesen mindenki arcoskodik a haverok előtt, csak sok ember ki sem növi ezt a stílust főleg manapság ***)))) Én is sok gyökér rokkert ismertem, ezért sem mentem bandázni velük sehova! De ezek nem szórakoztak azzal, hogy kabátot lopjanak a ruhatárból, mobilt meg pénztárcát a táskából a diszkóban 8-} Nem kellett koncerten a csajra tapadva közlekedni, mert ha már fél méterrel távolabb van, a fél diszkó letaperolja a seggét, és felháborodik rajta, ha pofánvágod! Gyökerek vannak mindenhol! A zene az zene, az ember meg csak ember marad!

2009. Április 04. - 20:44:20
Válasz #93
Nem elérhető

Gabe


Nem hozom fel hálacit tamponnak támpontnak, csak ezek szerint nem változott az elmúlt 10-15 évben semmi!
Így van, gyökerek mindenhol vannak!
Egyébként visszakerestem és Cresslernek volt egy olyan postja, ami kicsit tükrözi az átlagrokker hozzáállását!
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=751.msg93389#msg93389
Igaz George szerint meg Tori Amos néninek elgurult a gyógyszere!  8-}  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 04. - 20:48:29
Válasz #94
Nem elérhető

Cressler


Nem hozom fel hálacit tamponnak támpontnak, csak ezek szerint nem változott az elmúlt 10-15 évben semmi!
Így van, gyökerek mindenhol vannak!
Egyébként visszakerestem és Cresslernek volt egy olyan postja, ami kicsit tükrözi az átlagrokker hozzáállását!
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=751.msg93389#msg93389
Igaz George szerint meg Tori Amos néninek elgurult a gyógyszere!  8-}  ;D
Szerintem tök vicces volt a posztom, nem átlagosan hanem nagyon vicces labda leütés  ))=/ ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 04. - 20:48:58
Válasz #95
Nem elérhető

Boresz


Amúgy pont a nagy nyári melegben lehet lemérni,hogy ki a nagy rokker. 40 fokban hogy bírja a bakancs,a fekete kapucnis pulcsi,és a fekete hosszúszárú farmer nyújtotta jó meleg öltözéket.Izzad vagy sem jókat röhögök rajtuk,mindegyik idiótán,még a havert is szemberöhögöm,mert nem a ruhától vagy az aki,hanem a személyiségtől.Nekem furák,a higiéniáról már nem is beszélve.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Április 04. - 20:50:30
Válasz #96
Nem elérhető

George


Gabe nem kell mindenkit kategorizálni, mint mondtam embere válogatja. A csajról a véleményem tartom, nem rokker, nem náci, nem komcsi, nem zsidó, hanem George 8-) Ki a tököm az a Tori Amos ????... ;D

2009. Április 04. - 20:51:51
Válasz #97
Nem elérhető

Cressler


Amúgy pont a nagy nyári melegben lehet lemérni,hogy ki a nagy rokker. 40 fokban hogy bírja a bakancs,a fekete kapucnis pulcsi,és a fekete hosszúszárú farmer nyújtotta jó meleg öltözéket.Izzad vagy sem jókat röhögök rajtuk,mindegyik idiótán,még a havert is szemberöhögöm,mert nem a ruhától vagy az aki,hanem a személyiségtől.Nekem furák,a higiéniáról már nem is beszélve.
a csilivili rappergyerekek pont ilyen viccesek  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 04. - 20:52:05
Válasz #98
Nem elérhető

George


Na léptem innen kajálni, mert kell az erő a holnapi grind core edzéshez ;D >:D :-*

2009. Április 04. - 20:55:37
Válasz #99
Nem elérhető

Gabe


Gabe nem kell mindenkit kategorizálni, mint mondtam embere válogatja. A csajról a véleményem tartom, nem rokker, nem náci, nem komcsi, nem zsidó, hanem George 8-) Ki a tököm az a Tori Amos ????... ;D
Én sem ismerem, csak a Tori Amos - Professional widow c. számot, aminek nem sok köze van a csajhoz, de pl. az általad említett dimmu meg Cradle sem mond semmit, most akkor mondjam rájuk,hogy ki a tököm?
Arról nem is akartam írni, amit Boresz említ, hogy ezeknek a rokkereknek a 90%-a full igénytelen, büdös, napokig képes ugyanabban a cuccban rohadni!
Ezt sem kell magadra venni George, ezért írtam 90%-ot!
Megintcsak a személyes tapasztalat!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 04. - 20:59:55
Válasz #100
Nem elérhető

Cressler


Gabe nem kell mindenkit kategorizálni, mint mondtam embere válogatja. A csajról a véleményem tartom, nem rokker, nem náci, nem komcsi, nem zsidó, hanem George 8-) Ki a tököm az a Tori Amos ????... ;D
Én sem ismerem, csak a Tori Amos - Professional widow c. számot, aminek nem sok köze van a csajhoz, de pl. az általad említett dimmu meg Cradle sem mond semmit, most akkor mondjam rájuk,hogy ki a tököm?
Arról nem is akartam írni, amit Boresz említ, hogy ezeknek a rokkereknek a 90%-a full igénytelen, büdös, napokig képes ugyanabban a cuccban rohadni!
Ezt sem kell magadra venni George, ezért írtam 90%-ot!
Megintcsak a személyes tapasztalat!
http://www.youtube.com/watch?v=1I2nRPOUl24 Cradle of filth
http://www.youtube.com/watch?v=y3ZYKSDbwQE Dimmu

Tessék  ****:))))))

90% nem-nem kb 10% ilyen csak épp ők vannak szem előtt és ők tűnnek ki ...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 04. - 21:04:12
Válasz #101
Nem elérhető

Boresz


Amúgy pont a nagy nyári melegben lehet lemérni,hogy ki a nagy rokker. 40 fokban hogy bírja a bakancs,a fekete kapucnis pulcsi,és a fekete hosszúszárú farmer nyújtotta jó meleg öltözéket.Izzad vagy sem jókat röhögök rajtuk,mindegyik idiótán,még a havert is szemberöhögöm,mert nem a ruhától vagy az aki,hanem a személyiségtől.Nekem furák,a higiéniáról már nem is beszélve.
a csilivili rappergyerekek pont ilyen viccesek  ;D
jajaja, amikor szeged jártam télen,elmentem egy hip-hop bolt előtt,vaze hát miféle ruhákat láttam
a zamcsi klippekből koppintott sapka,lánc,dzseki jááááj de szépek voltak
de ettől még a rokkereknek sokkal több süsü példánya van,mint más rétegzenei formának,itthon legalábbis ezt látom

mod: ez sokszor verte ki a biztit itthon - http://www.youtube.com/watch?v=n8OSWe82rsk&feature=related
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Április 04. - 21:07:24
Válasz #102
Nem elérhető

Cressler


Amúgy pont a nagy nyári melegben lehet lemérni,hogy ki a nagy rokker. 40 fokban hogy bírja a bakancs,a fekete kapucnis pulcsi,és a fekete hosszúszárú farmer nyújtotta jó meleg öltözéket.Izzad vagy sem jókat röhögök rajtuk,mindegyik idiótán,még a havert is szemberöhögöm,mert nem a ruhától vagy az aki,hanem a személyiségtől.Nekem furák,a higiéniáról már nem is beszélve.
a csilivili rappergyerekek pont ilyen viccesek  ;D
jajaja, amikor szeged jártam télen,elmentem egy hip-hop bolt előtt,vaze hát miféle ruhákat láttam
a zamcsi klippekből koppintott sapka,lánc,dzseki jááááj de szépek voltak
de ettől még a rokkereknek sokkal több süsü példánya van,mint más rétegzenei formának,itthon legalábbis ezt látom
Ilyen statisztikát még nem láttam. De az vicces amikor a rappergyerek  hordja 3 hétig egyfojtába ugyanazt a hokimezt de 2 játékost nem ismer a csapatból.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 04. - 21:16:24
Válasz #103
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 04. - 21:17:44
Válasz #104
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!