2024. Május 24. - 00:53:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 777745 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 24. - 15:36:37
Válasz #615
Nem elérhető

hopika


Én biztos...érdeklődő típus vagyok... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 24. - 15:38:45
Válasz #616
Nem elérhető

ViCtor


..nagyon finomak a gyümik.  :o
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Január 24. - 15:44:46
Válasz #617
Nem elérhető

endre66


ÉN nem adok a enyimébül. (Szegedről Békéscsabán át Vásárosnaményig tudnám küldeni, de ennek túl nagy járulékos költségei vannak) :-}

Steve nem hiába nyitott neki külön topikot...bízd ide. Oda. Hova? Hopika.

 !+"%

2008. Január 24. - 15:47:16
Válasz #618
Nem elérhető

hopika


Vazze' Endre!Elég Téged is lekövetni... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 24. - 15:54:18
Válasz #619
Nem elérhető

ViCtor


..é' bárkinek adok, aki kér...de eddig senki nem mert kérni  :)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Január 24. - 15:57:31
Válasz #620
Nem elérhető

hopika


Én csak a kutyáktól félek... @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 25. - 23:51:46
Válasz #621
Nem elérhető

Gabore


Efit vagy bárki aki nálam tájékozottabb!!! ?:-/
Hány gramm kretin van az no-xplodeban??? ????...

2008. Január 25. - 23:58:21
Válasz #622
Nem elérhető

shp


Talán kretén? Passz.... Bár a kreatint sem tudnám megmondani pedig tájékozott vagyok  8-)  :-!

2008. Január 26. - 01:45:04
Válasz #623
Nem elérhető

Gabore


bocs,kreatin :P
ha ezt nem tudod akkor annyira mégsem ;D

2008. Január 26. - 10:00:15
Válasz #624
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!

A MuscleMilk-ből nincs esetleg termékminta?
Erősen gondolkodom a beszerzésén,csak jó lenne "belekóstolni " mielőtt beválasztom az étrendembe.
Üdv
T. :-oD

Na válaszolok végre itt a help desk-ben is az összegyült kérdésekre.
A MuscleMilk-hez nincs termékminta, de mivel tényleg nagyon jó termék, ezért nem hiszem, hogy csalódnál benne, minta nélkül is kipróbálhatsz egy dobozzal.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 26. - 10:04:51
Válasz #625
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
próbálta valaki a Dymatize  Hi Protein Mega Gainer-jét???ha igen akkro örülnék ha megosztaná velem mert nagyon felkeltette az érdeklődésemet ez a termék... ?:-/ 8-}

Nyugodtan kipróbláhatod. Ár/érték arányban egy jó kis tömegnövelő. Dymatize - Hi Protein MegaGainer.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 26. - 10:09:33
Válasz #626
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit vagy bárki aki nálam tájékozottabb!!! ?:-/
Hány gramm kretin van az no-xplodeban??? ????...

Ezt senki nem fogja tudni megmondani pontosan, mivel a cimkén csak annyi van, hogy 20,500mg szabadalmaztatott keverék, aminek része a kreatin mátrix, de szerintem minimum 5gr van egy adagban.(Annyi biztos, hogy bőven elég van benne.) Hibátlan termék!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 26. - 10:19:28
Válasz #627
Nem elérhető

Kola


az Animal Pak új csomagolása elég komolyra sikerült 8-}
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Január 26. - 15:57:08
Válasz #628
Nem elérhető

darknight



Üdv mr. Master O0!

Lenne egy kérdésem:

Egyik legjobb spanom, alias (sőt, inkább aljas >:D) Gabesz kicsit le van lapulva, nyomna valamit, ami betelíti az izmait, az ereje megvan, tömege sem rossz, csak valahogy lapos. Nyáron már használta a BSN-től a CellMass-t, be is vált neki.

Most szemezget a MuscleTech: Anabolic Halo-jával és a MAP: Anabolic O.D.-vel (esetleg mellé egy kis Freak Fix-el Łł=), de nem tud dönteni. Anno a MuscleTech-teszt alatt kapott tőlem 2 db MuscleTech: naNO Vapor mintát, neki sem nagyon jött be a gyümölcspuncs íz. És ahogy nézegettük tegnap a net-et, írnak mindkettőről nagyon jó és nagyon lehúzó kritikát (főként a Halo-t húzzák le, de MuscleTech terméknél ez már megszokás).

Szerinted melyik lenne a jobb választás: Halo vagy O.D. (+ esetleg Freak Fix)? Vagy maradjon inkább a CellMass-nál? Én inkább a MAP felé terelgetem, de lehet, hogy nem jól teszem? Bár ez főként azért van, mert nekem a Freak minta alapján nagyon bejött, ezt ízre értem (Chocolate Blackout (:-)), hatásról 1 adag alapján nem lehet beszélni.

Én rendelném meg neki a cumót, mivel én meg a Gaspari-féle IntraPro irányába kacsintgatok (vaníliás ízben), de eddig még nem találtam róla túl sok visszajelzést. Megéri ez a cucc? Bár egyszer már írtad, hogy Rolls-Royce kategória a cucc...

Thanks előre is a választ >:D!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 26. - 19:11:57
Válasz #629
Nem elérhető

The Rock


Efit!

Érdemes kombinálni diéta alatt, az aplodan-t és az A-bomb-ot, a hydroxycut hc-vel? Van még esetleg amivel ki tudnám egészíteni?
Megy még bcaa, glutamin és napi 4 adag syntha 6 és nitrix!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!