2024. Május 23. - 23:28:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 777736 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Február 22. - 22:14:53
Válasz #855
Nem elérhető

hopika


Én azt szedem,de az asszonymég nem mondta,hogy befolyásolná a Novinette hatását... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 22. - 22:30:30
Válasz #856
Nem elérhető

Yanou


Basszus tényleg :D Sorry pedig kerestem is nem írt e?   ;D ;D ;D Akkor köszönjük Efit bácsi! Holnap dél körül jövök... Addig még bedobom a zaciba nagypapám aranyoráját, hogy legyen miből kifizetni  8-) hamár szigorú menedzsment

Na most már én is jót somolyogtam... :D Mekkora faszán lemenedzseltük!  Łł= Ötlet-lehetőségek feltérképezése-szükséges adatok beszerzése-félreértésből származó hibák javítása-logisztika-szállítás-elégedettség
Holnap 10 körül átküldöm sms-ben a címem, utána pedig hívlak! A fél doboz Halodrol mellé még egy epres IntraPro hozzáugrik, 1 hetet kihúzok vele, a további szükséges mennyiséget majd az esetlegesen befolyt szülinapi pénzmagból egy másik rendelés alkalmával finanszírozom meg!
Remélem majd meg tudom hálálni valahogy a segítségedet! /:-)

2008. Február 23. - 00:01:26
Válasz #857
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

.............

Üdv efit!

Amennyiben jóváhagyod, mi ( tothrichard és én ) is hasonlóan élnénk a lehetőséggel, hiszen nem tolhatunk ki az olvasóinkkal...  O0

Természetesen, ez a legjobb megoldás most szerintem is!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 23. - 11:05:54
Válasz #858
Nem elérhető

Lalika85


Szia!
Azt olvastam az E....max dobozán,hogy maximum  8hétig lehet szedni.
(Lehet,hogy szerencsém lesz és esetleg tudok egyet még szerezni)

Szabad 8 hétig szedni szerinted???
Ha nem akkor Superdrol NG az E...max után mehet???  Vagy te mit javasolnál?? Az utolsó tömegnövelési hónapra......
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 23. - 11:24:52
Válasz #859
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia!
Azt olvastam az E....max dobozán,hogy maximum  8hétig lehet szedni.
(Lehet,hogy szerencsém lesz és esetleg tudok egyet még szerezni)

Szabad 8 hétig szedni szerinted???
Ha nem akkor Superdrol NG az E...max után mehet???  Vagy te mit javasolnál?? Az utolsó tömegnövelési hónapra......

Én nem vagyok Efit, de szerintem felesleges egy szemes cuccot 8 hétig szedni, a 4 bőven elég. Szerintem.. A másik E...max-ot rakd el a következő tömegelős ciklusra, meglátod, hálás leszel érte  :-}

2008. Február 23. - 11:28:57
Válasz #860
Nem elérhető

Lalika85


:) én is így gondolkoztam,de lajár a szavatossága....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 23. - 11:31:43
Válasz #861
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia!
Azt olvastam az E....max dobozán,hogy maximum  8hétig lehet szedni.
(Lehet,hogy szerencsém lesz és esetleg tudok egyet még szerezni)

Szabad 8 hétig szedni szerinted???
Ha nem akkor Superdrol NG az E...max után mehet???  Vagy te mit javasolnál?? Az utolsó tömegnövelési hónapra......

A SuperdrolNG+MassFX jó választás lenne utána.

Nem javasolnám, hogy tovább szedd az Emaxot, mint 4 max. 6 hét. A mellékhatásai annál jobban előjöhetnek és annál nehezebb kezelni, minél hosszabb ideig tart egy ilyen kúra. Ráadásul te még nagyon nagyon kezdő vagy, hogy értsd, mit csinálsz egyáltalán...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 23. - 11:32:43
Válasz #862
Nem elérhető

God Vazzeg


:) én is így gondolkoztam,de lajár a szavatossága....

Valószínűleg semmi baja se lesz, ha bontatlan  ;)

2008. Február 23. - 11:36:09
Válasz #863
Nem elérhető

Lalika85


Rendben. Akkor semmiképpen sem lesz 4 hétnél tovább az E..max  egyszerre.
Ahogy elfogy az E...max utána egyből Superdroll + mass fx és a végén pct ???
Majd utána a Venom 90napos kúra?

Ezt hogy kell értelmesen összehoznom?

Köszönöm a segítséget!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 23. - 11:42:37
Válasz #864
Nem elérhető

God Vazzeg


Rendben. Akkor semmiképpen sem lesz 4 hétnél tovább az E..max  egyszerre.
Ahogy elfogy az E...max utána egyből Superdroll + mass fx és a végén pct ???
Majd utána a Venom 90napos kúra?

Ezt hogy kell értelmesen összehoznom?

Köszönöm a segítséget!

Én nem folytatnám, hanem levezetném (pct+retain), E..max után Superdrol NG nem tudna újat hozni, illetve felesleges is, szvsz.. Remélem Efit nem haragszik meg, hogy belepofázok, dehát csak fórum na  ;-oo-;

2008. Február 23. - 11:45:18
Válasz #865
Nem elérhető

Lalika85


Rendben. Akkor semmiképpen sem lesz 4 hétnél tovább az E..max  egyszerre.
Ahogy elfogy az E...max utána egyből Superdroll + mass fx és a végén pct ???
Majd utána a Venom 90napos kúra?

Ezt hogy kell értelmesen összehoznom?

Köszönöm a segítséget!

Én nem folytatnám, hanem levezetném (pct+retain), E..max után Superdrol NG nem tudna újat hozni, illetve felesleges is, szvsz.. Remélem Efit nem haragszik meg, hogy belepofázok, dehát csak fórum na  ;-oo-;

 ;D ;D ;D
Kiváncsi vagyok.....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 23. - 12:13:20
Válasz #866
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Rendben. Akkor semmiképpen sem lesz 4 hétnél tovább az E..max  egyszerre.
Ahogy elfogy az E...max utána egyből Superdroll + mass fx és a végén pct ???
Majd utána a Venom 90napos kúra?

Ezt hogy kell értelmesen összehoznom?

Köszönöm a segítséget!

Én nem folytatnám, hanem levezetném (pct+retain), E..max után Superdrol NG nem tudna újat hozni, illetve felesleges is, szvsz.. Remélem Efit nem haragszik meg, hogy belepofázok, dehát csak fórum na  ;-oo-;

God, egyáltalán nem probléma, ha beleszólsz, mivel jó gondolatokat írsz le és így a felhasználók több információt kapnak, még akkor is ha van néha tévedés és ha az ki van javítva.

A Superdrol NG egy kitünő utókúra kiegészítő is, aminek az okait elég hosszú lenne elmagyarázni, mivel egyik részről azt feltételezzük, hogy a Superdrol NG elnyomja a saját teszto termelést, a másik részről viszont azt feltételezzük, hogy segíti a saját teszto termelés helyreállítását, extrém példával élve, hasonlóan kicsit, mint a HCG.

Tehát az Emax vagy más szemes szteroid kúra után jó az is, ha valaki például SuperdrolNG-t és PCT-t szed vagy megnyújtja a ciklust kb. 4 héttel SuperdrolNG-vel és MassFX-el és utána pl. AnabolicXtreme - Retain+PCT...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 23. - 12:17:36
Válasz #867
Nem elérhető

God Vazzeg


Rendben. Akkor semmiképpen sem lesz 4 hétnél tovább az E..max  egyszerre.
Ahogy elfogy az E...max utána egyből Superdroll + mass fx és a végén pct ???
Majd utána a Venom 90napos kúra?

Ezt hogy kell értelmesen összehoznom?

Köszönöm a segítséget!

Én nem folytatnám, hanem levezetném (pct+retain), E..max után Superdrol NG nem tudna újat hozni, illetve felesleges is, szvsz.. Remélem Efit nem haragszik meg, hogy belepofázok, dehát csak fórum na  ;-oo-;

God, egyáltalán nem probléma, ha beleszólsz, mivel jó gondolatokat írsz le és így a felhasználók több információt kapnak, még akkor is ha van néha tévedés és ha az ki van javítva.

A Superdrol NG egy kitünő utókúra kiegészítő is, aminek az okait elég hosszú lenne elmagyarázni, mivel egyik részről azt feltételezzük, hogy a Superdrol NG elnyomja a saját teszto termelést, a másik részről viszont azt feltételezzük, hogy segíti a saját teszto termelés helyreállítását, extrém példával élve, hasonlóan kicsit, mint a HCG.

Tehát az Emax vagy más szemes szteroid kúra után jó az is, ha valaki például SuperdrolNG-t és PCT-t szed vagy megnyújtja a ciklust kb. 4 héttel SuperdrolNG-vel és MassFX-el és utána pl. AnabolicXtreme - Retain+PCT...

Rendben, úgyis jössz mindig, és javítasz ha kell  /:-) Nyílván én a Superdrol NG-t annyira nem ismerem mint te, de a HCG-vel nem hasonlítanám össze, mivel a célja is más, és a hatása is, tapasztalatból mondom. De lehet nincs igazam, én pl a HCG-t nem használnám tömeget növelni a SDNG-t igen, bár olvastam róla, hogy régebben használták a HCG-t is, és volt akinek bejött  ????...

2008. Február 23. - 12:35:38
Válasz #868
Nem elérhető

Lalika85


Sima utókúrában melyikkel járok jobban,ha nem hosszabbítom meg a tömegnövelést?

Superdrol NG + PCT  vagy  Retain + Pct
Utána közvetlenül kezdődik a kemény diéta!!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 23. - 12:46:18
Válasz #869
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Lehet, hogy nem fejeztem ki magam tisztán, de a Superdrol NG funkciója utókúrában,(amellett, hogy önmagában egy jó tömegnövelő kiegészítő), hasonlóan előnyös lehet, mint a HCG, ha a tesztoszterontermelés újraindításáról beszélünk és nem tömegnövésről. Két teljesen más téma.

Ha valaki pontosabban megérti, hogy mi a HCG és miért használják utókúra részként, akkor megérti a SuperdrolNG előnyét is az utókúrában. Persze csak akkor, ha megérti, hogy mi az a SuperdrolNG és van egy kis kreatív agyműködése is mindemellett...  :D (két teljesen különböző anyagról van szó, teljesen más hatásmechanizmussal, mégis funkciójukban lehet párhuzamot vonni egy utókúránál.)
Ehhez hasonló a Nolva és proviron példa, ami két teljesen különböző anyag, mégis stratégiailag hasonló funkciót szolgálnak (utó)kúrában elég eredményesen(ösztrogénkontroll) még akkor is, ha két teljesen különböző oldalról teszik ezt meg, más hatásmechanizmussal...
A kettő mégse tudja egymást helyettesíteni.(Természetesen rengeteg különbség van a két anyag között, de mindkettő hatással van az ösztrogénre(átalakulás vagy receptor szinten) és a tesztoszteronszintre.)

Lalikának az Emax le fogja lőni a tesztótermelését, a SuperdrolNG pedig, amellett hogy megtarthatja vele a nyereségeinek egy részét, segít a leállt(vagy csökkent) tesztotermelés helyreállításában is.(nehogy valaki összekeverje viszont a tesztotermelés helyreállását a libidó helyreállásával, mert ez is két különböző dolog!)

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"