2024. Május 23. - 23:18:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 777734 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2012. Június 27. - 16:53:33
Válasz #4020
Nem elérhető

darknight



Hátha valakit érdekel... (És nem kell kimoderálni...)

Eladó pár doboz készleten maradt Gaspari Nutrition: Novedex XT, illetve glutamin...

Érdeklődni privátban...

  >:D >:D >:D
Novedex lejárata?



Tehát 2013. július...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2012. Június 27. - 17:24:43
Válasz #4021
Nem elérhető

valakivagyok


Sziasztok

Daa mellé mennyire szükséges anti-ösztrogén?

Eddig kétszer csináltam daa kúrát amik 1,5 hónapig tartottak, akkor nem használtam anti-ösztogént és nem is tapasztaltam semmi negatívumot de viszont sok helyen látom, hogy ajánlják hozzá és ha kéne mit kéne?

Köszi a válaszokat.

2012. Június 28. - 12:10:25
Válasz #4022
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok

Daa mellé mennyire szükséges anti-ösztrogén?

Eddig kétszer csináltam daa kúrát amik 1,5 hónapig tartottak, akkor nem használtam anti-ösztogént és nem is tapasztaltam semmi negatívumot de viszont sok helyen látom, hogy ajánlják hozzá és ha kéne mit kéne?

Köszi a válaszokat.
Nem kell mellé, nem egy ultra erős teszto fokozó önmagában. Anti-aromatáz természetes tesztoszteron termelés fokozók mellé nem kell, a pl. a Methyl Arimatest pedig önmagában jól szabályozza az aromatáz enzimet ( és rendesen megemeli a saját termelésed ).

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Július 06. - 09:59:30
Válasz #4023
Nem elérhető

miki_nrg


Most melyik webshop működik az extremefit.hu vagy a fenti linken levő supershop?

2012. Július 06. - 12:39:11
Válasz #4024
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Most melyik webshop működik az extremefit.hu vagy a fenti linken levő supershop?
Az extremefit.hu, vagy 061-456-12-62 - ez e legjobb megoldás, mert egyből meg tudjuk mondani, hogy a termék van-e készleten.

Ha azonnal nem tudjuk felvenni, akkor vevők vannak a boltban.

 ;-oo-;
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Július 25. - 13:11:27
Válasz #4025
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Közeli lejáratú termékek!!!!

FA fehérjék 2.27kg - Augusztus végi lejárat.

Barack, Mangó, Csokoládé-málna, Ananász ízekben.

8.990.-

IntraPro 2.27kg vanília - Szeptember.

14.300.-

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Július 25. - 13:22:50
Válasz #4026
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Közeli lejáratú fehérjék!!!!

Six Star Elite Whey Protein 900g

Szeptemberi és novemberi lejáratúak - csokoládé, vanília, eper, banán, sütikrém.

5.900.-

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Július 26. - 19:40:10
Válasz #4027
Nem elérhető

dred


Na hát akkor...   Múlt héten rendeltem az ExtremeFitből Novatestet. Másnap meg is jött, és el is kezdtem szopogatni napi 4-esével...
Ma a teremben ketten szedtek le egy srácról, mert úgy eldurrant az agyam ahogy visszaszólt a taknya...
Asszem feljelent.  :-)
Viszont ez azt jelenti, hogy működik a cucc! :-)

2012. Július 28. - 19:56:35
Válasz #4028
Nem elérhető

Geronimo


Na hát akkor...   Múlt héten rendeltem az ExtremeFitből Novatestet. Másnap meg is jött, és el is kezdtem szopogatni napi 4-esével...
Ma a teremben ketten szedtek le egy srácról, mert úgy eldurrant az agyam ahogy visszaszólt a taknya...
Asszem feljelent.  :-)
Viszont ez azt jelenti, hogy működik a cucc! :-)


 ****) ***))))

2012. Augusztus 01. - 13:09:05
Válasz #4029
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na hát akkor...   Múlt héten rendeltem az ExtremeFitből Novatestet. Másnap meg is jött, és el is kezdtem szopogatni napi 4-esével...
Ma a teremben ketten szedtek le egy srácról, mert úgy eldurrant az agyam ahogy visszaszólt a taknya...
Asszem feljelent.  :-)
Viszont ez azt jelenti, hogy működik a cucc! :-)
Methyl Arimatest-et többek közt emiatt is hagytam abba  ;D. A gyártó meg ugyanaz.



Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Augusztus 01. - 13:44:09
Válasz #4030
Nem elérhető

Jordan


Érdekesnek hangzik :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Augusztus 01. - 13:48:06
Válasz #4031
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Érdekesnek hangzik :)
Vicces, mert a fene se hinné, hogy erre képes egy kiegészítő, de tényleg ideges voltam rendesen tőle + hajhullás ( nyilván ez örökletes, ettől nem kell félnie mindenkinek ). Rendesen felvitte a teszto termelésemet, egész nap feszült voltam....... :-\.

 ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Augusztus 03. - 23:41:01
Válasz #4032
Nem elérhető

dred


Jól adja a cucc, ma rendeltünk még 2 dobozzal...   ;D ;D
Kell is, mert itt most baszkódnak az idegen szállón ezek a tetvek... retteg a város.

2012. Augusztus 23. - 22:54:56
Válasz #4033
Nem elérhető

valakivagyok


Sziasztok

Daa mellé mennyire szükséges anti-ösztrogén?

Eddig kétszer csináltam daa kúrát amik 1,5 hónapig tartottak, akkor nem használtam anti-ösztogént és nem is tapasztaltam semmi negatívumot de viszont sok helyen látom, hogy ajánlják hozzá és ha kéne mit kéne?

Köszi a válaszokat.
Nem kell mellé, nem egy ultra erős teszto fokozó önmagában. Anti-aromatáz természetes tesztoszteron termelés fokozók mellé nem kell, a pl. a Methyl Arimatest pedig önmagában jól szabályozza az aromatáz enzimet ( és rendesen megemeli a saját termelésed ).


Szia, köszi.
Őhhhhhh DAA után ajánlott valami PCT vagy bármiféle kieg.?
Mennyi idő után ajánlod a Methyl Arimatest-et?
6 hétre terveztem a DAA-t de viszont maradna még 2 hétre elegendő azt szerinted nyugodtan beszedhetem?

2012. Augusztus 27. - 21:37:49
Válasz #4034
Nem elérhető

ViCtor


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.