2024. Június 06. - 16:28:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393915 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. December 18. - 15:37:23
Válasz #2115
Nem elérhető

Taki


nah elég nagy kalamajka lett a hozzászólásombol kifolyólag!!!De én csak felvettem és hidd el nem kell ahhoz papir bármien önvédelmi sportágrol hogy kulturált szórakozó helyen legyél biztonsági személyzet tagja ismeretség azon mulik már minden !!

2010. December 18. - 15:39:39
Válasz #2116
Nem elérhető

George


Most folyik eljárás egy szegedi srác ellen emberölés miatt, úgy elrendezett egy fickót munka közben. Korábban meg őt késelték meg egy másik helyen állítólag ottani kidobók.

2010. December 18. - 21:43:01
Válasz #2117
Nem elérhető

George


Na most ültem le normális gép elé, kicsit hosszú volt ez a nap, főleg a hazaút 70-el az M5-ösön. Takarítás nulla @:-)
Vannak sokkal határozottab gondolataim ezzel a munkával kapcsolatban, ezt kicsit nehéz lett volna leírni telefonon, illetve megpróbáltam, de kidobott hozzászólás közben, mert túlléptem valami időkorlátot :laugh:
Szóval szerencsére nem kell ilyen kiegészítő munkát vállalnom a megélhetéshez. Ez az első ami eleve kizárja. A másik, hogy én utálom a szórakozóhelyeket. Egyszerűen nem bírom elviselni a sok részeg idiótát, egymás hegyén-hátán, a fejem szétmegy egy idő után attól a zenétől. Ez olyan szinten megadná az alaphangot a melóhoz, hogy szerintem hamar kirúgnának a folyamatos rendőrségi ügyeim miatt ;D Eleinte biztos én lennék a rendes portás, de egy idő után én is leszarnék mindent, nem szólnék semmiért, csak simán szó nélkül kibasznám az embert mint macskát szarni. És itt el is érkeztünk a következő állomáshoz, a problémás emberekhez, akik pl. direkt kötekedni mennek le valahova. Esetleg fegyverrel. Tudok itt Szegeden olyan híres ketrecharcos thai-box világbajnok kidobót, akit intenzívre tettek egy késeléssel. Állítólag utána "le lett rendezve" a dolog, de olyat is tudok, aki nem volt ilyen szerencsés. Szóval azért ez elég necces, én meg szeretek nyugodtan aludni. Jordannak igaza van, nekem ehhez nem lenne türelmem. És Norbonak is igaza van, ez talán külföldön kultúráltabb. De nekem most itt vannak terveim a közeljövőben, és ezek közt nincs ajtónállás. Több kidobót is ismerek, vannak köztük normálisak, de olyan is van amelyik szájtátva bámult 200-as széria nyomásomat, és nem köszön...nekem nincsenek előítéleteim velük kapcsolatban, jól is néznék ki, ha pont nekem lennének :laugh: Ez egyszerűen nem az én életem ;)

2010. December 19. - 00:00:00
Válasz #2118
Nem elérhető

trobert2


Hát tényleg vannak olyan diszkók ahol akadnak veszélyes ürgég, én amit egyetemi diszkóba tapasztaltam: két fajta emberek járnak szórakozni:hibátlan külsejü lányok, nyeszlett,részeges lúzer hülyegyerekek. Egyszer nem láttam hogy vmiféle balhé lett volna. Én ősztől ezt akarom csinálni, mellette meg üzletelek. Lehet hogy túl rózsanszínbe látom a világot,majd kiderül.

akkor a szabolcsi discokat ne válaszd munkahelyül ;D ;D felénk sajnos elég sok balhé van,és mostanába az a "menő buzigyerek"aki leüt egy kidobót :-X :-X
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 19. - 09:51:10
Válasz #2119
Nem elérhető

George


 :-!!!

Tegnap elkezdtem gondolkodni, hogy valamilyen kisebb célokat kellene kitűzni magam elé edzés terén, nem csak lemenni, és megpróbálni mindig kicsit többet emelni. Szóval márciusig bezáróan vannak most "tervek", de semmi komoly, sem tömegben, sem erőszintben, csak minimális. Cél a 130 kg állandó testsúly beállítása, és ebben az is benne van, hogy idővel lassan formálni valamit. Nem diéta, hanem csak szépen kultúráltan, nem akarok abba a hibába esni, hogy hirtelen ledobok 10-15 kilót, aminek nagyrésze izom. Úgysem készülök sehova, szóval ráérek. Cél továbbá a 220-225 kilós fekvenyomás széria legalább 6 ismétlés erejéig. Ez úgy gondolom teljesen reális. Felhúzásban szeretnék(itt már óvatosabban fogalamazok ;D) eljutni a 180-as szériához 10 ismétlésre, csúcs körülinek meg 220-hoz. Legutóbb sikerült valamit eltalálni a technikán, talán a számomra legmegfelelőbb terpesz és fogásszélességet. Szűknyomást 200 kilós szériára fel akarom vinni, és szerintem ott meg is áll a dolog, igyekszem minél több ismétlést végrehajtani. Karban 1 azaz egy centit írtam fel, amit szeretnék pluszban látni, és akkor már boldog vagyok ;D Comb-vádli remélem nem nő, bár úgy látom a felhúzás igénybe veszi, derékra már nem akarok tömeget :D a többi meg had jöjjön. Csak sérülés ne legyen @:-)

2010. December 19. - 13:55:13
Válasz #2120
Nem elérhető

NM


:-!!!

Tegnap elkezdtem gondolkodni, hogy valamilyen kisebb célokat kellene kitűzni magam elé edzés terén, nem csak lemenni, és megpróbálni mindig kicsit többet emelni. Szóval márciusig bezáróan vannak most "tervek", de semmi komoly, sem tömegben, sem erőszintben, csak minimális. Cél a 130 kg állandó testsúly beállítása, és ebben az is benne van, hogy idővel lassan formálni valamit. Nem diéta, hanem csak szépen kultúráltan, nem akarok abba a hibába esni, hogy hirtelen ledobok 10-15 kilót, aminek nagyrésze izom. Úgysem készülök sehova, szóval ráérek. Cél továbbá a 220-225 kilós fekvenyomás széria legalább 6 ismétlés erejéig. Ez úgy gondolom teljesen reális. Felhúzásban szeretnék(itt már óvatosabban fogalamazok ;D) eljutni a 180-as szériához 10 ismétlésre, csúcs körülinek meg 220-hoz. Legutóbb sikerült valamit eltalálni a technikán, talán a számomra legmegfelelőbb terpesz és fogásszélességet. Szűknyomást 200 kilós szériára fel akarom vinni, és szerintem ott meg is áll a dolog, igyekszem minél több ismétlést végrehajtani. Karban 1 azaz egy centit írtam fel, amit szeretnék pluszban látni, és akkor már boldog vagyok ;D Comb-vádli remélem nem nő, bár úgy látom a felhúzás igénybe veszi, derékra már nem akarok tömeget :D a többi meg had jöjjön. Csak sérülés ne legyen @:-)

Hogy bírod ezt a tömeget huzamosabb ideig? Én 126 voltam "csak", de rémálom volt. Kényelmetlen és megterhelő.

2010. December 19. - 16:18:10
Válasz #2121
Nem elérhető

George


Valószínűleg eleve eltérő a struktúrális felépítésünk. Én 100 kg környékén vékonynak láttam magam, és az is voltam.

2010. December 19. - 17:19:00
Válasz #2122
Nem elérhető

NM


Valószínűleg eleve eltérő a struktúrális felépítésünk. Én 100 kg környékén vékonynak láttam magam, és az is voltam.

..vagy a szívem, izületeim, tüdőm gyengébb.  :-\

2010. December 19. - 17:50:11
Válasz #2123
Nem elérhető

Tóth Attila


100 környékém én is vékonynak látom magam.Kb egy a magasságunk George?én 183-4 vagyok.nekem egyenlőre 120 a célom testsúlyba...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 19. - 17:56:01
Válasz #2124
Nem elérhető

trobert2


100 környékém én is vékonynak látom magam.Kb egy a magasságunk George?én 183-4 vagyok.nekem egyenlőre 120 a célom testsúlyba...

én is vékonynak láttam magam 98 kg al pedig én csak 175 vagyok!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 20. - 10:43:49
Válasz #2125
Nem elérhető

George


Reggel  :-/] után 128 voltam a mérlegen :o Nem tudom mi a fákk van de most úgy érzem magam, mintha megettem volna egy pizzát edzés után - be vagyok töltve, feszülnek az izmaim, pedig most a torkom is fáj egy kicsit. Kíváncsi leszek az esti edzésre, addig nyomok egy kis flekkent, ez a mai menü /7%

2010. December 20. - 20:10:42
Válasz #2126
Nem elérhető

George


Hi!

Csak nem jött össze a dolog, belázasodtam edzés közben, éreztem közben, hogy húz a fejem, és gyenge voltam. Most mértem, 37,9 :-Đ Holnapi edzésnek lőttek, szerintem szerdának is. Remélem csütörtökön már tudok karozni.

Fekvenyomás: 60x10, 100x8, 140x6, 180x3, 200x2
Negatív nyomás: 100x8, 140x6, 180x2
Összetolás gépen: 100x20 x4

Jól bedurrantam a végére, de szar lett a közérzetem. Holnap megpróbálok egész nap ágyban maradni és kikúrálni magam.

2010. December 22. - 14:02:51
Válasz #2127
Nem elérhető

George


Hi!

Nem bírtam ki, és ma már lementem edzeni. Tegnap már csak enyhe hőemelkedésem volt, ma meg csak az orrom van bedugulva, szóval ez már semmi ami miatt ne lehetne edzeni. Nem számítottam nagy dologra, ezért meglepődtem, hogy ha kicsit is, de tudtam emelni a használt súlyokon, sőt, olyan sok erőm volt, hogy kifejezetten nehéz gyakorlatokat raktam össze.

Felhúzás: 60x10, 90x10, 120x8, 150x4, 170x2, 180x1, 185x1
Lehúzás szélesen: 100x10, 110x10 x3
Döntött törzsű evezés: 60x10, 90x10, 120x8, 150x6, 160x6
Melltámaszos evezés: 30x10, 55x10, 75x8, 95x6
Hashoz húzás szélesen: 100x10 x4
Nyújtott karú letolás: 60x12, 80x10 x3

Baromi jól esett az edzés, kár lett volna kihagyni, egy kicsit fel is szakadozott közben valami gané a torkomból, így már szinte nem is fáj. Kicsit mintha kezdene jobban menni a felhúzás, de furcsa, mert nem a lábam érzem gyengének, hanem a derekam. Sebaj, majd megerősödik. Közben összefutottam egy haverral, amolyan erőemelő-erősember féle, újságolta, hogy 300-at húz fel...vagy 20 kilóval könnyebb nálam, szóval össze kell kapnom magam ;D De nyomásban azért gyengébb ;D

2010. December 23. - 11:58:55
Válasz #2128
Nem elérhető

God Vazzeg


Nálam is ez volt, lementem edzeni, jól esett és jobban is lettem tőle  ;-oo-; Mondjuk én nagyon gyenge voltam, de ezt a kaja rovására írom, alig ettem valamit  :----

2010. December 23. - 13:02:32
Válasz #2129
Nem elérhető

George


Ma én is gyengélkedtem kicsit edzésen, de majd helyrejövünk.