2024. Június 07. - 15:33:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779586 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 26. - 20:42:25
Válasz #630
Nem elérhető

Bubee


Andro!

A Cytogainer-nek jelenleg mennyi az ára?

A szénhidráttartalmával kapcsolatban meg annyi lenne a kérdésem h ez a kukoricás dolog most tulajdonképpen micsoda pontosan? Én ezt úgy értelmezem h a 80 gramm ch / adag maltodextrinből áll, vagyis tulajdonképpen cukor, annak ellenére h a deklarációjában csak pár gramm cukor van. A malto is cukor... Mert ha így van akkor nem a legjobb  :-\ , pedig amúgy igen jól hangzik. Számomra az MHP - UYM az etalon, legfőképpen a ch tartalom miatt. Nem igazán komálom a cukros tömegnövelőket...

Nincsenek benne egyszerü cukrok. Nem tartalmaz szukrózt, csak magas komplexitású maltodextrineket, kukorica hybridekből kinyerve és kizárólagosan arra formálva, hogy egy "késleltetett, egyenletes felszabadulású" energia hatást biztosítson.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 27. - 14:14:19
Válasz #631
Nem elérhető

kovpeter



2008. Január 27. - 18:48:10
Válasz #632
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Január 27. - 21:39:07
Válasz #633
Nem elérhető

parrre


Török gyerek megvágta  ???  :-O   !+"%

2008. Január 28. - 06:50:05
Válasz #634
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Üdv mr. Master O0!

Lenne egy kérdésem:

Egyik legjobb spanom, alias (sőt, inkább aljas >:D) Gabesz kicsit le van lapulva, nyomna valamit, ami betelíti az izmait, az ereje megvan, tömege sem rossz, csak valahogy lapos. Nyáron már használta a BSN-től a CellMass-t, be is vált neki.

Most szemezget a MuscleTech: Anabolic Halo-jával és a MAP: Anabolic O.D.-vel (esetleg mellé egy kis Freak Fix-el Łł=), de nem tud dönteni. Anno a MuscleTech-teszt alatt kapott tőlem 2 db MuscleTech: naNO Vapor mintát, neki sem nagyon jött be a gyümölcspuncs íz. És ahogy nézegettük tegnap a net-et, írnak mindkettőről nagyon jó és nagyon lehúzó kritikát (főként a Halo-t húzzák le, de MuscleTech terméknél ez már megszokás).

Szerinted melyik lenne a jobb választás: Halo vagy O.D. (+ esetleg Freak Fix)? Vagy maradjon inkább a CellMass-nál? Én inkább a MAP felé terelgetem, de lehet, hogy nem jól teszem? Bár ez főként azért van, mert nekem a Freak minta alapján nagyon bejött, ezt ízre értem (Chocolate Blackout (:-)), hatásról 1 adag alapján nem lehet beszélni.

Én rendelném meg neki a cumót, mivel én meg a Gaspari-féle IntraPro irányába kacsintgatok (vaníliás ízben), de eddig még nem találtam róla túl sok visszajelzést. Megéri ez a cucc? Bár egyszer már írtad, hogy Rolls-Royce kategória a cucc...

Thanks előre is a választ >:D!

Hello Darknight,

1. MuscleTech: Anabolic Halo vagy MAP: Anabolic O.D. teljesen mindegy, melyiket választod, mindkettő szuper termék a kategóriájában. A FreakFix-et pedig én is pénteken próbáltam ki először. Elsőre fura a színe és az íze, bordós-feketés és különleges csoki íz, szerintem nagyon finom, de írt már nekem olyan, akinek nem tetszett az íze.
A MuscleTech termékek kritikáinak 90%-a bullshit.

2. Gaspari - IntraPro Fehérje abszolut csúcskategória! Ennyi.(és most mégjobb lett.). Egy olyan fehérje-kieg, aminél nem az ablakon dobod ki a pénzed.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 28. - 06:58:45
Válasz #635
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!

Érdemes kombinálni diéta alatt, az aplodan-t és az A-bomb-ot, a hydroxycut hc-vel? Van még esetleg amivel ki tudnám egészíteni?
Megy még bcaa, glutamin és napi 4 adag syntha 6 és nitrix!

MHP-A-bomb -ot érdemes használni diéta alatt. Az Aplodan-t inkább tömegnöveléskor, de diéta mellett sem tilos.
Nem tudom, mit szedtél a közelmultban, de MHP-T-Bomb-al egészíteném ki esetleg.

Egyébként most sok MHP termékre hihetetlen jó kedvezmények vannak! Kattints Ide.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 28. - 07:07:27
Válasz #636
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Andro!

A Cytogainer-nek jelenleg mennyi az ára?

A szénhidráttartalmával kapcsolatban meg annyi lenne a kérdésem h ez a kukoricás dolog most tulajdonképpen micsoda pontosan? Én ezt úgy értelmezem h a 80 gramm ch / adag maltodextrinből áll, vagyis tulajdonképpen cukor, annak ellenére h a deklarációjában csak pár gramm cukor van. A malto is cukor... Mert ha így van akkor nem a legjobb  :-\ , pedig amúgy igen jól hangzik. Számomra az MHP - UYM az etalon, legfőképpen a ch tartalom miatt. Nem igazán komálom a cukros tömegnövelőket...

Nincsenek benne egyszerü cukrok. Nem tartalmaz szukrózt, csak magas komplexitású maltodextrineket, kukorica hybridekből kinyerve és kizárólagosan arra formálva, hogy egy "késleltetett, egyenletes felszabadulású" energia hatást biztosítson.

A Cytosport - Cytogainer nagyon kedvező áron kapható most az Extremefit nél. 2,7Kg és 12,450Ft

Nem tudom egyébként, honnan veszed, hogy a maltodextrin egyenlő egyszerű cukorral, mivel a maltodextrin nem egyenlő egyszerű cukorral. A Maltodextrin egy közepesen hosszú szénhidrátlánc, ráadásul a Gytogainerben, a többi tömegnövelővel ellentétben alacsony dextróz equivalens(DE) maltodextrin van, ami még különbözőbbé teszi az egyszerű cukortól!
A Cytogainer egy kiemelt tömegnövelő a tömegnövelők tengerében!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 28. - 09:40:26
Válasz #637
Nem elérhető

Bubee


Andro!

A Cytogainer-nek jelenleg mennyi az ára?

A szénhidráttartalmával kapcsolatban meg annyi lenne a kérdésem h ez a kukoricás dolog most tulajdonképpen micsoda pontosan? Én ezt úgy értelmezem h a 80 gramm ch / adag maltodextrinből áll, vagyis tulajdonképpen cukor, annak ellenére h a deklarációjában csak pár gramm cukor van. A malto is cukor... Mert ha így van akkor nem a legjobb  :-\ , pedig amúgy igen jól hangzik. Számomra az MHP - UYM az etalon, legfőképpen a ch tartalom miatt. Nem igazán komálom a cukros tömegnövelőket...

Nincsenek benne egyszerü cukrok. Nem tartalmaz szukrózt, csak magas komplexitású maltodextrineket, kukorica hybridekből kinyerve és kizárólagosan arra formálva, hogy egy "késleltetett, egyenletes felszabadulású" energia hatást biztosítson.

A Cytosport - Cytogainer nagyon kedvező áron kapható most az Extremefit nél. 2,7Kg és 12,450Ft

Nem tudom egyébként, honnan veszed, hogy a maltodextrin egyenlő egyszerű cukorral, mivel a maltodextrin nem egyenlő egyszerű cukorral. A Maltodextrin egy közepesen hosszú szénhidrátlánc, ráadásul a Gytogainerben, a többi tömegnövelővel ellentétben alacsony dextróz equivalens(DE) maltodextrin van, ami még különbözőbbé teszi az egyszerű cukortól!
A Cytogainer egy kiemelt tömegnövelő a tömegnövelők tengerében!

Kösz, az ára tényleg kiváló!

Amúgy egy szóval nem írtam h "egyszerű" cukor, csak azt h cukor  ;D Mert alapjába véve azért még talán hívható annak, mivel dextrózból áll - lehet sokból, de akkor is - és a GI-je ugyanannyi. Ennek ellenére egy próbát asszem meg fog érni hamarosan  --) >:D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 28. - 09:40:46
Válasz #638
Nem elérhető

The Rock


Efit!

Érdemes kombinálni diéta alatt, az aplodan-t és az A-bomb-ot, a hydroxycut hc-vel? Van még esetleg amivel ki tudnám egészíteni?
Megy még bcaa, glutamin és napi 4 adag syntha 6 és nitrix!

MHP-A-bomb -ot érdemes használni diéta alatt. Az Aplodan-t inkább tömegnöveléskor, de diéta mellett sem tilos.
Nem tudom, mit szedtél a közelmultban, de MHP-T-Bomb-al egészíteném ki esetleg.

Egyébként most sok MHP termékre hihetetlen jó kedvezmények vannak! Kattints Ide.

Kössz Efit!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 28. - 10:20:21
Válasz #639
Nem elérhető

parrre


Efit !

MHP Dren lesz valamikor ? Illetve lehet róla tudni valamit ? Az MHP site-ján elég durva dolgokat írnak róla, és nemtom ez mennyire marketingrizsa.
Bár őszintén , az MHP eddig hozta amit vállalt.  :-!

Köszi  /:-)

2008. Január 28. - 14:10:13
Válasz #640
Nem elérhető

Karcsi


Efitmaster!
Az lenne a kérdésem,hogy: maradt 3hétre valo hyperdrol a tesomnak amit ma nekem adott, van még négy hetem a diétából( aztán superdrolng-massfx,stb) szóval érdemes-e megtámogatni a diéta utolsó 3hetét a hyperdrolal?
Ez a kérdés egy kicsit olyanra sikeredett mint a régen a suliba a szöveges matek feladatok ;D

2008. Január 28. - 14:41:05
Válasz #641
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efitmaster!
Az lenne a kérdésem,hogy: maradt 3hétre valo hyperdrol a tesomnak amit ma nekem adott, van még négy hetem a diétából( aztán superdrolng-massfx,stb) szóval érdemes-e megtámogatni a diéta utolsó 3hetét a hyperdrolal?
Ez a kérdés egy kicsit olyanra sikeredett mint a régen a suliba a szöveges matek feladatok ;D


Igen érdemes felhasználnod most(semmit nem fog ártani, csak javít rajtad kicsit). Semmi ne vesszen kárba! :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 28. - 15:10:15
Válasz #642
Nem elérhető

Karcsi


Efitmaster!
Reménykedtem,hogy ezt a választ kapom :-):-):: (:-)

2008. Január 28. - 16:44:10
Válasz #643
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Andro!

A Cytogainer-nek jelenleg mennyi az ára?

A szénhidráttartalmával kapcsolatban meg annyi lenne a kérdésem h ez a kukoricás dolog most tulajdonképpen micsoda pontosan? Én ezt úgy értelmezem h a 80 gramm ch / adag maltodextrinből áll, vagyis tulajdonképpen cukor, annak ellenére h a deklarációjában csak pár gramm cukor van. A malto is cukor... Mert ha így van akkor nem a legjobb  :-\ , pedig amúgy igen jól hangzik. Számomra az MHP - UYM az etalon, legfőképpen a ch tartalom miatt. Nem igazán komálom a cukros tömegnövelőket...

Nincsenek benne egyszerü cukrok. Nem tartalmaz szukrózt, csak magas komplexitású maltodextrineket, kukorica hybridekből kinyerve és kizárólagosan arra formálva, hogy egy "késleltetett, egyenletes felszabadulású" energia hatást biztosítson.

A Cytosport - Cytogainer nagyon kedvező áron kapható most az Extremefit nél. 2,7Kg és 12,450Ft

Nem tudom egyébként, honnan veszed, hogy a maltodextrin egyenlő egyszerű cukorral, mivel a maltodextrin nem egyenlő egyszerű cukorral. A Maltodextrin egy közepesen hosszú szénhidrátlánc, ráadásul a Gytogainerben, a többi tömegnövelővel ellentétben alacsony dextróz equivalens(DE) maltodextrin van, ami még különbözőbbé teszi az egyszerű cukortól!
A Cytogainer egy kiemelt tömegnövelő a tömegnövelők tengerében!

Kösz, az ára tényleg kiváló!

Amúgy egy szóval nem írtam h "egyszerű" cukor, csak azt h cukor  ;D Mert alapjába véve azért még talán hívható annak, mivel dextrózból áll - lehet sokból, de akkor is - és a GI-je ugyanannyi. Ennek ellenére egy próbát asszem meg fog érni hamarosan  --) >:D

Bubee,

...Megöllek, neked ez lesz a szakterületed! Az egyik monoszacharid, a másik poliszacharid. ;D.
A GI-je tényleg ugyanannyi a maltodextrinnek egyébként, sőt a maltonak 5-tel magasabb is valami miatt néhány helyen, ha jól emlékszem.(viszont a glikémiás indexet azért eléggé megkritizálták, mint egy nem fair index-ként)

Viszont a Cytogainer táblázatában direkt kiemelték, ha megnézed, hogy nagyon alacsony DE-s(dextrose equivalent) maltodextrint használnak, ami enyhébben(egyenletesebben) hat a vércukorszintre, mint a sima cukor(glukóz+szukróz, vagy akár dextróz).

De egyébként abban tényleg igazad van, hogy az MHP-UpYourMass lenne mondjuk az etalon egy jó tömegnövelőnél!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 28. - 16:51:19
Válasz #644
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit !

MHP Dren lesz valamikor ? Illetve lehet róla tudni valamit ? Az MHP site-ján elég durva dolgokat írnak róla, és nemtom ez mennyire marketingrizsa.
Bár őszintén , az MHP eddig hozta amit vállalt.  :-!

Köszi  /:-)

Hát, az összetevőit megnézve, inkább csak jó nevet adtak neki, de semmi különleges nincs benne.
Egy normál zsírégetőnek tünik...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"